ТП. 6.1.2.6. Пакування , маркування імуносорбенту



Висушені імуносорбенти які надходять з ТП 6.1.2.3 вкладають в поліетиленові пакунки, запаюють за допомогою вакуум пакувальної машини. Візуальна контролюють якість запайки. На імунофермент наклеюють етикетки. На етикетці українською мовою вказують назву компонента, № серії, термін придатності, умови зберігання, країну виробника.

ТП. 6.2. Приготування розчинів.

Готують наступні розчини:

1. Концентрат розчину для промивання планшету (46х) (РПП)  (Na2HPO4 * 12H2O, NaH2PO4 * 2H2O, NaCl, тритон Х-100, H2O очищена).

2. Приготування розчину для розведення кон’югату та сироваток (РКС) (молоко сухе, Na2PO4 *12 H2O, NaH2PO4 * 2H2O, NaCl, KCl, сечовина, КБР, фракція М1, КБР фракція, мертіолат бензойна кислота, 5-бромо-5-нітро-1,3, діоксан, бромкрезоловий пурпуровий, вода очищена).

3. Приготування концентрату розчину №5 для приготування проявника з хромогеном ТМБ – субстратний буфер (СБ)(Na2 HPO4 *12 H2 O, лимонна кислота, перекис водню (35% х. ч.) , вода очищена).

4. Приготування розчину ТМБ (тетраметилбензидин, дігидрохлорид, вода очищена).

5. Приготування розчину стоп-реагенту (H2 SO4 , вода очищена).

Призводять контроль. Отримані розчини направляють на ТП9.

 

ТП. 6.3. Одержання позитивного та негативного контролів

ТП. 6.3.1. Одержання (К+)

Для цього проводять отримання позитивних сироваток з цитратної донорської крові, обробка сироватки b-пропіолактоном (BPL), консервація позитивної сироватки, стерилізуюча фільтрація позитивної сироватки.

ТП. 6.3.2. Одержання (К-)

Для цього одержують негативні сироватки з безцетратної донорської крові, термообробка негативної сироватки, консервація негативної сироватки, попередня фільтрація негативної сироватки.

 

ТП. 6.4. Одержання імуноферментного кон’югату

ТП. 6.4.1. Синтез імуноферментного кон’югату

До розрахункової кількості розчину пероксидази в розчині 0,1М NaHCO3 при повільному перемішуванні додають рівний об’єм розчину перйодата натрію. Флакон закривають пробкою і повільно перемішують 2 години на магнітній мішалці в темряві при 20-22˚С .

Беруть окислену пероксидазу і рекомбінантний білок у молярному співвідношенні 2:1 і змішують у темному флаконі. До розчину спочатку додають розчин 0,132 М боргідрида натрію в кількості 1/5 від об’єму кон’югату, а потім перемішують і витримують 2 години при 4˚С .

Розчин кон’югату переносять у діалізний мішок і діалізують при 4˚С в 2 зміни проти 10л розчину, перемішують 20 хвилин на магнітній мішалці. При діалізі повинен бути досягнутий ступінь розведення домішок не менше 1:10000. По тій же схемі отримають комплекс анти А60 пероксидази хрону.

Кон’югат розливають у центрифужні склянки, врівноважують і центрифугують (Ф48) при 10000 об/хв., 10 хв. при температурі 4˚С, осад викидають, а надосадову рідину переносять у чистий мірний циліндр, для визначення точного об’єму , а потім переносять у чистий флакон. По тій же схемі отримають комплекс анти А60 пероксидази хрону.

ТП. 6.4.2. Підбір дози імуноферментного кон’югату.

Необхідно провести підбір дози імуноферментного кон’югату для отримання оптимального титру кон’югату, тобто такого титру кон’югата, що у постановці ІФА забезпечувались значення оптичної густини окремих позитивних і середнє значення ОГ негативних сироваток стандартних панелей у встановленому діапазоні.

 

ТП. 7. Розлив компонентів тест-систем.

ТП. 7.1. Розлив розчинів.

Розчини розливають у пластмасові флакони об’ємом 30 мл за допомогою апарату для розливу. Проводять контрольний розлив 5-ти доз розчину. Контролюють об'єм розливу за допомогою відкаліброваного мірного циліндра. У випадку невідповідності дози розливу проводять калібрування дозатора. Контрольні флакони з розчинами відкидають. Контроль дози в процесі розливу проводять для кожного лотка після заповнення всіх флаконів. Для цього вміст 1-го, потім останнього флаконів по черзі виливають в мірну пробірку і міряють об'єм.

Норми допуску дози розливу:

- від 8,0 до 8,3 мл;

- від 14,0 до 14,5 мл;

- від 20,0 до 20,6 мл;

- від 22,0 до 22,6 мл;

- від 25,0 до 25,6 мл;

- від 26,0 до 26,6 мл.


Здійснюють вибірковий контроль закупорки флаконів ручною прокруткою. Якщо дозатор використовується відразу для розливу іншого розчину (протягом робочої зміни), систему промивають 3 л очищеної води, викачують воду з системи та починають розлив нового розчину.

 


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 223; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!