Перелік виробників кінцевого продукту



Виробник Країна Примітка
AGFA HEALTH Care N.V. Бельгія Виготовення тест-систем, плівок, медичне обладнення.
Biochemical Systems International SRL Італія Набори для ІФА-аналізу інфекційних захворювань; лабораторні фотометри.
InTec Products Inc Китай Вироби лабораторного обладнання ( IVDinvitrodiagnostic); пропонує експрес-тести для визначення ВІЛ, вірусу гепатиту В, вірусу гепатиту С, малярії, туберкульозу, сифілісу, маркерів раку, наркотиків, та тести на фертильність.
Sarstedt AG&Co Німеччина Пропонуємо тест-системи для діагностики туберкульозу, ВІЛ/СНІД, онкомаркери, а також ІФА набори для діагностики інфекційних захворювань.
Becton Dickinson США ІФА набори для діагностики інфекційних захворювань; обладнання для ІФА.
ТОВ «МедБіоАльянс» Україна ІФА тест-системи для діагностики маркерів інфекційних захворювань. Контрольні та кваліфікаційні панелі сироваток для оцінки якості ІФА тест-систем та контролю лабораторних досліджень при діагностиці маркерів інфекційних захворювань. Швидкі тести для проведення ІХА аналізу.
ООО «НПЛ Гранум» Україна Пропонує набори ІФА власного виробництва для оцінки функції щитовидної залози, визначення гіпофізарних гормонів, статевих гормонів, гормонів надниркових залоз, онкомаркерів, гуморальної ланки імунітету, діагностики аутоімунних захворювань, для моніторингу вагітності.

Отже на вітчизняному ринку тест системи представлені компаніями ТОВ «МедБіоАльянс» таООО «НПЛ Гранум»а решта постачається в нашу країну закордонними імпортерами. Проект виробництва спрямований на ліквідацію іноземної продукції з українського ринку. Враховуючи кількість продукції, випускаємої вітчизняними виробниками, дане виробництво забезпечить 70% потреб.

 

Розрахунок потреби у субстанції тест-системах

Згідно зі статистичною інформацією [ ] кількість людей, що знаходилися на диспансерному обліку на 2017 рік складала близько 535 000 чоловік. Також слід рахувати «споживачами» людей, які постійно контактують з хворими на активні форми легеневого туберкульозу. Такими можна вважати членів сімей хворих (≈ 150 000×2=300 000), а також працівників туберкульозних диспансерів (≈ 20 000). Дуже важливим питанням постає діагностика туберкульозу у хворих на СНІД, оскільки ця категорія людей є надзвичайно чутливою до всіх видів інфекцій, до цієї групи віднесемо і ВІЛ-інфікованих, як потенційних хворих. Кількість офіційно зареєстрованих носіїв ВІЛ/СНІД складає приблизно 70 000. Також пропонується проводити діагностику людей, що перебувають у виправних закладах (≈ 180 000) і персонал в’язниць та СІЗО (≈ 10 000), оскільки умови існування засуджених сприяють широкому поширенню хвороби. Отже, загальнакількість людей, які потребують досліджень щодо ранньої діагностики  туберкульозу  складає1 115 000 чоловік.

Для цих груп населення пропонується проходити діагностику саме за допомогою ІФА-тесту на туберкульозне менше ніж два рази на рік, крім того необхідно врахувати запасну кількість аналізів для передбачуваного щорічного приросту кількості людей, пов’язаної з хворобою. Цю кількість будемо вважати рівною 10% від загальної суми. Отже загальна кількість аналізів складає 1 106 000 разів.

В розробленій тест-системі використовується стандартна плашка, розрахована на проведення 96 аналізів, але оскільки навіть при проведенні одного аналізу необхідно проводити позитивний і негативний контролі. Також, при найменшому відхиленні результатів аналізу в позитивну сторону, проводяться повторні аналізи, це необхідно для отримання точного результату. Отже робимо припущення, що одною тест-системою можна дослідити зразки плазми в середньому 76 чоловік.

Отже поділивши кількість споживачів на кількість аналізів, що забезпечуються одним набором(1 106 000 / 76 = 14 000 ) отримуємо кількість тест-систем, необхідну на рік для забезпечення потреб України.

 

Розрахунок річної потужності виробництва субстанції (основи тест-системи), об’єму ферментера та кількості виробничих циклів

Виробничий біосинтез здійснюють у ферментері об’ємом 0,1 м3 з коефіцієнтом заповнення, 0,5.

Робочий об’єм ферментера (Vроб) визначають за формулою:

Vроб.=Vг.ф.×Кзап., (2.1)

де: Vг.ф. – геометричний об’єм ферментера;

Кзап– коефіцієнт заповнення, 0,5.

Vроб.=0,1×0,5 =0,25 м3

    Кількість посівного матеріалу (доза) становить 10 % від об’єму поживного середовища. Отже, для одержання 0,25 м3 (250 л) культуральної рідини потрібно:

Vроб.1=250×0,1=25 лпосівного матеріалу.

    Для одержання 25 лкультуральної рідини треба мати:

Vроб.2=25×0,1=2,5 л посівного матеріалу.

Для одержання 2,5 лкультуральної рідини потрібно мати:

Vроб.3=2,5×0,1=0,25 л посівного матеріалу.

Таку кількість посівного матеріалу одержують культивуванням культури в качалочних колбах об‘ємом 0,75 дм3. Кількість колб – 2 шт.

Отже, процес одержання посівного матеріалу для забезпечення виробничого біосинтезу у ферментері об’ємом 0,1 м3 з коефіцієнтом заповнення 0,5 буде проходити у 3 етапи.

 


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 285; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!