Робот хоче пити”. – вправа.



Хід вправи: Група ділиться на пари. Один з них „робот”, який хоче пити, але не знає як це робити, так як його на це не запрограмували. Друга діюча особа – конструктор, завданням якого є програмування дій „робота” з допомогою точно визначених чергових операцій, дозволяючи випити воду з стакана. Напр.: „Встань, відведи праву ногу вперед, пристав ліву, витягни руку вперед, поверни трошки вліво, нахились вперед. „Робот” реагує тільки на команди конструктора і точно їх виконує.

Гравці міняються місцями.

ЗАНЯТТЯ № 12.

Мета: виробити інструкцію неагресивних способів поведінки.

Вправа-привітання „Побажання на день”.

„Зараз ми будемо кидати один одному і висловлювати побажання на сьогоднішній день стосовно нашої роботи в групі”.

Вправа „Намалюй свій настрій”.

Учасникам пропонується намалювати свій настрій. Пропонується творчо поставитись до завдання, вибрати ті кольори, якими найточніше він міг би передати свої відчуття зараз. Аналіз малюнка.

Вправа „Король”.

Хід заняття: Хто із вас коли-небудь мріяв стати королем? Які переваги отримує той, хто стає королем? Ви знаєте, чим добрий король відрізняється від злого?

Пропонується пограти в гру, в якій ви зможете побути королем. Усі решта дітей стають слугами, і мусять робити все, що скаже король. Враховуючи, що король не має права віддавати накази, які ображають чи принижують інших людей.

По закінченні гри слід обговорити правління різних королів:

– Як ти почував себе коли був королем?

– Що найбільше тобі сподобалось коли ти був королем.

– Що ти відчував коли був слугою.

– Коли королем були інші діти(назвати конкретно), добрим чи злим для тебе був король?


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 9; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!