Вправа „Привіт друже”.



Хід вправи: група сидить колом. Вам потрібно по черзі привітатися з кожним учасником групи. Але при цьому обов’язково підкреслюється індивідуальність партнера, його найхарактерніші риси.

Вправа „Асоціації”.

Мета:

Хід вправи: один учасник виходить у центр кола і показує жестами, мімікою, рухи на кого чи на що він перетворився. Інші учасники відгадують і „розкодовують”, його а в центр кола виходить інший учасник. Гра продовжується.

Вправа „Фантастичні гіпотези”.

Мета: розвинути фантазію у дітей.

Хід вправи: Група ділиться на дві підгрупи. Одна підгрупа дає відповідь на питання „Що станеться якщо люди перестануть дружити і почнуть сваритися? ”. Інша група – „Що можна зробити, щоб цього не сталося?”.

На підготовку дається 10 хв. По закінченні групи зачитують свої відповіді.

Вправа „Жук”.

Мета: розкрити групові взаємини.

Хід вправи: діти стають у рядок за тим, хто водить. Дитина яка водить стоїть спиною до групи, витягнувши за спину руку з розкритою долонею. Той хто водить повинен вгадати, хто з дітей доторкнувся до його руки (за виразом обличчя, руху). Дитина водить доти, доки не вгадає правильно. Того, хто водить обирають за допомогою лічилки.

ЗАНЯТТЯ № 8. ХАРАКТЕР.

Мета: вміння охарактеризувати себе.

Вправа „Ім’я”.

Хід вправи: На аркуші паперу великими літерами напишіть ім’я. Потім пропонується написати на кожну літеру (імені) позитивні і негативні якості.

Обговорення:

– Які якості було писати легше? Які складніше?

– Чому саме ці якості було написано?


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 14; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!