Врегулювання основних причин поганої згуртованості громад



Що таке основні причини поганої згуртованості громад?

Простих відповідей на це питання немає. На згуртованість впливають множинні взаємодоповнюючі фактори. Нам добре відомо, що різноманіття або відток населення сами собою не погіршують згуртованість. Нам також відомо, що соціальне неблагополуччя може бути ключовим фактором у цьому. Проте слід завуажити, що згуртованість у деяких бідних районах буває набагато вища, ніж можна очікувати, і дослідження припускають, що цього вдавалося досягти завдяки сильному відчуттю спільності.

Основною причиною поганої згуртованості можуть бути переконання (або припущення) людей та громад, що вони не мають чогось, що мають інші в районі або в країні. Це може означати, що вони бачать різницію у доходах, можливостях працевлаштування, медичного обслуговування, освіти та можливостях професійної підготовки, розподілу житла та послуг, довкілля, рівні злочинності та організації роботи громадського транспорту.[64] Таким чином, сприяти встановленню рівності недостатньо – ви також маєте продемонструвати чесність своєї політики та методів і реагувати на виправлення поширених уявлень про нечесність і несправедливість.

Дослідження з прогнозування низької згуртованості[65] показують, як по-різному досягають згуртованості в різних районах. Хіба вам стануть у нагоді три діаграми з висновками цих досліджень у Додатку А до «Огляду» у «Плані дій щодо забезпечення згуртованості»,  з яких ви можете дізнатися, які саме фактори стосуються вашого району.[66]

Чому працівники обслуговуючих організацій та громадські активісти мають цим займатися?

Працюючи безпосередньо з клієнтами, вам може здатися, що завдання подолання корінних причин дуже амбіційне і ви з ним не впораєтесь. Однак не забувайте, що ваші дії можуть вплинути на впровадження біль широкого комплексу заходів у вашому районі, що з часом приведе до зміцнення згуртованості громади. Зв’язки між незадовільним становищкм у районі та згуртованістю громади дуже складні і те, як ви враховуєте їх у своїй роботі має залежати від особливостей району. Вирішувати питання соціальної депривації також важливо, тому що «бідні громади, які мало що можуть запропонувати своїм членам, новоприбулим запропонують навіть менше» або «у незадовільному становищі завжди можна звинуватити новоприбулих».[67] Деяким людям з низькими доходами (зі зрозумілих причин) дуже важко приймати участь у громадському житті.[68] Через те, що низький рівень освіти є прогностичним фактором поганої згуртованості громади, підвищення освітнього рівня та можливостей кращого працевлаштування і отримання доходів як для окремих осіб, так і громад в цілому, може позитивно впливати на сприйняття згуртованості.[69]

Як врегульовувати основні причини?

Подолання корінних причин низької згуртованості означає вирішення соціальних проблем як на індивідуальному, так і груповому рівні, а також подолання перебільшених уявлень про несприятливе становище.

• З’ясуйте, які прогностичні фактори згуртованості підходять для вашого району – це допоможе вирішити приорітетність заходів.[70]

• З’ясуйте, на чому зосереджена ваша місцева стратегія згуртованості, і вирішите, який внесок в неї може зробити ваша організація, щоб сприяти подоланню основних причин незадовільного поточного стану.

• Нарощуйте свою контактну мережу, щоб вирішувати ці питання разом з іншими. Налагодьте партнерську співпрацю з місцевими бізнесменами та підприємствами і залучіть їх до своєї роботи. Скористайтеся місцевими послугами або допомогою фахівців з інших міст.

• Вирішуйте освітні питання. Підтримайте людей в їх прагненнях. Розгляньте можливість проведення семінарів з розвитку навчальних навичок або заохотьте людей скористатися послугами інших установ (напр., вечірніх школ).

• Розгляньте можливості створення клюбу з виконання шкільних домашніх завдань або підтримки у навчанні, також можна організувати наставництво для людей, які працевлаштувались після довгої перерви. Якщо ці послуги ви вже надаєте, то хіба можете поділитися своїм досвідом з іншими або розширити кількість своїх клієнтів з людей різного етнічного походження.

• Вирішуйте проблеми забудованого довкілля за участю максимально широкого кола людей.

• Вирішуйте проблеми фінансової дискримінації за допомогою фінансових консультаційних послуг, кредитних спілок тощо.

• Не обходьте увагою хибні уявлення та негативні стереотипи стосовно свого району.

• Сміливо реалізуйте свої прагнення.

Увага!

• Не бійтеся, що завдання занадто амбіційне або складне, щоб з ним впоратись. В нагоді стане поетапний підхід з досяжними цілями.

• Пам’ятайте, що економічне і соціальне неблагополуччя в районі не завжди є причиною поганої згуртованості.

• Переконайтеся, що заплановані вами заходи доступні як для старожилів, так і для нових іммігрантів / переселенців.

• Не намагайтеся робити все поодинці. Робота з іншими стратегічними партнерами у спільних приоритетних напрямках підвищить ваші шанси на успіх.


Щоб забезпечити згуртованість громади, маємо:

врегулювати основні причини поганої згуртованості громад

З ЧОГО ПОЧИНАТИ ПЛАНУВАННЯ З’ясуйте, які визначальні фактори згурованості підходять для вашого району.   З’ясуйте, на чому фокусується місцева стратегія згуртованості та оцініть, який внесок може зробити ваша організація.   Дізнайтеся про місцеві мережі та налагодіть партнерські стосунки з іншими установами, в тому числі з місцевим бізнесом.   УВАГА! Не бійтеся, що завдання занадто амбіційне, щоб з ним впоратись — поступове виконання та співпраця з іншими все подолають.   Не займайтеся реалізацією заходів лише для вузького кола окремих груп.

ПІСЛЯ ЦЬОГО

(якщо це підходить до вашого району) :

  • Надайте підтримку окремим особам і групам з метою

– покращення їх освітнього рівня

– розширення ініціативності та прагнень

– покращення забудованого довкілля

– подолання міфів і негативних чуток

– вирішення питань фінансової дискримінації

– усвідомлення ними приналежності до громади.

 

НАСТУПНІ КРОКИ

Оцініть вплив своєї роботи на широкій основі, разом із партнерами і з урахуванням довгострокової перспективи.

 


[1] Communities and Local Government, Cohesion Delivery Framework, (2009):

www.communities.gov.uk/publications/communities/cohesiondeliveryrevised

[2] Communities and Local Government, What Works in Community Cohesion, (2007):

www.communities.gov.uk/publications/communities/whatworks

[3] www.cohesioninstitute.org.uk/home

[4] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007) p. 33.

[5] S. Creasy, K. Gavelin, and D. Potter, Everybody needs good neighbours, (Involve, 2008) www.involve.org.uk

[6] Communities and Local Government, Government Response to Our Shared Future, (2008).

[7] M. Hewstone, Mixed communities: How ‘intergroup contact’ can promote cohesion. University of Oxford.

Presentation to the Housing and Community Cohesion Conference. London, 15 March 2007

www.housingcorp.gov.uk/upload/ppt/Miles_Hewstone.ppt

[8] M. Hewstone, Intergroup Contact and Social Diversity. Cohesion or Conflict? University of Oxford. Presentation to Newcastle Upon Tyne Social Capital Forum, 28 September 2009.

[9] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007) p. 156.

[10] J. Broadwood and N. Sugden, Community Cohesion Impact Assessment and Conflict Prevention Tool, (2008):

www.communities.gov.uk/publications/communities/communitycohesiontool

[11] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007), p. 106.

[12] M. Hewstone, Intergroup Contact and Social Diversity. Cohesion or Conflict? University of Oxford. Presentation to Newcastle Upon Tyne Social Capital Forum, 28 September 2009.

[13] M. Hewstone, Intergroup Contact and Social Diversity. Cohesion or Conflict? University of Oxford. Presentation to Newcastle Upon Tyne Social Capital Forum, 28 September 2009.

[14] Fisher et al., Working with Conflict, (London, Zed Books, 2000), p. 27.

[15] Fisher et al., Working with Conflict, (London, Zed Books, 2000)

[16] Equalities Review Panel, Fairness and Freedom: The Final Report of the Equalities Review, (2007).

[17] Institute for Public Policy Research, Challenging Attitudes, Perceptions, and Myths, (2007).

[18] R. Wilkinson and K. Pickett, The Spirit level. Why More Equal Societies Almost Always Do Better, (London, Allen Lane, 2009).

[19] Institute of Local Government Studies, Communicating Cohesion: Evaluating Local Authority Communication Strategies, (2009).

[20] M. Mean and P. Spires, State of Trust: How to build better relationships between councils and the public, (Demos, 2008).

[21] Institute of Local Government Studies, Communicating Cohesion: Evaluating Local Authority Communication Strategies (2009).

[22] Sir Michael Lyons, The Lyons Inquiry, (2007), p. 17.

[23] M. Mean and P. Spires, State of Trust: How to build better relationships between councils and the public, (Demos, 2008).

[24] M. Mean and P. Spires, State of Trust: How to build better relationships between councils and the public, (Demos, 2008), p. 12.

[25] M. Hopi, N. Bacon, M. Brophy and G. Mulgan, Neighbourliness + Empowerment = Wellbeing: Is there a formula for happy communities?, (The Young Foundation, 2008).

[26] Department for Children, Schools and Families, Guidance on the Duty to Promote Community Cohesion, (2007):

www.teachernet.gov.uk/wholeschool/Communitycohesion/

[27] B. Badham, Hear By Right, The National Youth Agency, (2008): http://hbr.nya.org.uk

[28] Британський урядовий Департамент у справах дітей, шкіл і сімей фінансує Мережу зв’язків між школами: www.schoolslinkingnetwork.org.uk

[29] Department for Children, Schools and Families, Guidance on the Duty to Promote Community Cohesion, (2007):

www.teachernet.gov.uk/wholeschool/Communitycohesion/

[30] J. Broadwood and N. Sugden, Community Cohesion Impact Assessment and Conflict Prevention Tool, (2008):

www.communities.gov.uk/publications/communities/communitycohesiontool

[31] Improvement and Development Agency (I&DeA): Characteristics of effective community leadership:

www.idea.gov.uk/idk/core/page.do?pageId=73211

[32] Improvement and Development Agency (I&DeA) and the Local Government Association (LGA), Leading cohesive communities, (2006): www.lga.gov.uk/lga/publications/publication-display.do?id=21989

[33] J. Laurence and A. Heath, Predictors of community cohesion: multi-level modelling 2005 Citizenship Survey, (2008): www.communities.gov.uk/publications/communities/predictorscohesion

[34] J. Broadwood and N. Sugden, Community Cohesion Impact Assessment Tool, (2008):

www.communities.gov.uk/publications/communities/communitycohesiontool

[35] B. Parekh, What is Multiculturalism. www.india-seminar.com

[36] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007), p. 6.

[37] Joseph Rowntree Foundation, Immigration, faith, cohesion, (Compass, 2008)

[38] S. Creasy, K. Gavelin and D. Potter, Everybody needs good neighbours, (2008): www.involve.org.uk

[39] Sir Michael Lyons, The Lyons Inquiry, (2007).

[40] Joseph Rowntree Foundation, Immigration, faith, cohesion, (Compass, 2008).

[41] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007), p. 7.

[42] M. Hickman, H. Crowley and N. Mai, Immigration and social cohesion in the UK, (Joseph Rowntree Foundation 2008).

[43] Spectrum of Public Participation: www.iap2.org/associations/4748/files/Spectrum.pdf

[44] Communities and Local Government, Cohesion Delivery Framework, (2009), chapter 3:

www.communities.gov.uk/publications/communities/cohesiondeliveryrevised

[45] Communities and Local Government, Community Conflict: A Resource Pack, (2006):

www.communities.gov.uk/publications/communities/communityconflict

[46] M. Hickman, H. Crowley and N. Mai, Immigration and social cohesion in the UK, (Joseph Rowntree Foundation 2008), p. 180.

[47] M. Stein, Resilience and Young People Leaving Care, (Joseph Rowntree Foundation, 2005).

[48] Commission on Integration and Cohesion (CIC), Our Shared Future, (2007), p. 111.

[49] T. Newman, and S. Blackburn, Transitions in the Lives of Children and Young People: Resilience Factors. Interchange 78.

(Edinburgh, Scottish Executive) www.scotland.gov.uk/library5/education/ic78-00.asp

[50] S. Creasy, K. Gavelin, and D. Potter, Everybody needs good neighbours, (2008), p.32 www.involve.org.uk

[51] Canadian Centre for Community Renewal, The Community Resilience Manual www.cedworks.com/communityresilience01.html

[52] www.mediatrust.org

[53] Communities and Local Government, Getting the message across: using media to reduce racial prejudice and discrimination, (2007): www.communities.gov.uk/publications/communities/gettingmessageacross

[54] M. Hickman, H. Crowley and N. Mai, Immigration and social cohesion in the UK, (Joseph Rowntree Foundation 2008).

[55] Communities and Local Government, The New Performance Framework for Local Authorities and Local Authority Partnerships: Single Set of National Indicators, (2007): www.communities.gov.uk/publications/localgovernment/nationalindicator

[56] Improvement and Development Agency (I&DeA), Taking forward community cohesion in Leicester, (2003): www.leicester.gov.uk/index.asp?pgid=5515

[57] Institute of Local Government Studies, Communicating Cohesion: Evaluating Local Authority Communication Strategies, (2009).

[58] Improvement and Development Agency (I&DeA), Managing Media Relations, (2008): www.idea.gov.uk

[59] Communities and Local Government, Getting the message across: using media to reduce racial prejudice and discrimination, (2007): www.communities.gov.uk/publications/communities/gettingmessageacross

[60] Institute of Local Government Studies, Communicating Cohesion: Evaluating Local Authority Communication Strategies, (2009).

[61] Improvement and Development Agency (I&DeA), Communicating Community Cohesion, (2008): www.idea.gov.uk

[62] Communities and Local Government, Guidance for local authorities on how to mainstream community cohesion into other services, (2009): www.communities.gov.uk/publications/communities/mainstreamcommunitycohesion

[63] J. Broadwood and N. Sugden, Community Cohesion Impact Assessment and Conflict Prevention Tool, (2008).

[64] M. Noble, D. McLennan, K. Wilkinson, A. Whitworth, H. Barnes and C. Dibben, English Indices of Deprivation 2007, (Communities and Local Government, 2008): www.communities.gov.uk/publications/communities/indiciesdeprivation07

[65] J. Laurence and A. Heath Predictors of community cohesion: multi-level modeling 2005 Citizenship Survey, (Communities and Local Government, 2008): www.communities.gov.uk/publications/communities/predictorscohesion

[66] Communities and Local Government, Cohesion Delivery Framework: Overview, (2009):

www.communities.gov.uk/publications/communities/cohesiondeliveryrevised

[67] M. Hickman, H. Crowley and N. Mai, Immigration and social cohesion in the UK, (Joseph Rowntree Foundation 2008).

[68] Townsend, 1987, p131 and 140 Deprivation).

[69] J. Laurence and A. Heath Predictors of community cohesion: multi-level modeling 2005 Citizenship Survey, (Communities and Local Government, 2008): www.communities.gov.uk/publications/communities/predictorscohesion

[70] J. Laurence and A. Heath Predictors of community cohesion: multi-level modeling 2005 Citizenship Survey, (Communities and Local Government, 2008): www.communities.gov.uk/publications/communities/predictorscohesion


Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 194; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!