Форми облікових документів, що ведуться в квартирно-експлуатаційних підрозділах



№№пп

Назва облікового документа

Номер форми

Органи квартирно-експлуатаційної служби

КЕВ (КЕЧ) району ТКЕУ ГоловКЕУ ЗС України
1 2 3 4 5 6
1 Книга реєстрації облікових документів 25 + +
2 Індивідуальна картка обліку будівлі 400 +
3 Зведена картка обліку наявності і якісного (технічного) стану будівлі 401 + + +
4 Інвентаризаційна відомість 402 + + +
5 Акт прийому (передачі) будівель, споруд і території військового містечка 420 + +
6 Акт технічного стану будівлі (споруди) 421 + +
7 Акт технічної інвентаризації будівель і споруд 422 +

Примітка. Знак “+” означає, що обліковий документ за даною формою ведеться, знак “–” – документ не ведеться.

 

6.4.7. Начальник ГоловКЕУ Збройних Сил України організовує оперативний облік нерухомого військового майна квартирно-експлуатаційної служби. Він також керує оперативним обліком нерухомого військового майна в територіальних КЕУ; розглядає акти на списання будівель і споруд, що надійшли, затверджує їх у межах наданих йому прав або робить висновки щодо них і подає на затвердження Міністру оборони України у встановленому порядку; встановлює терміни проведення технічних інвентаризацій будівель і споруд у Збройних Силах України; розглядає акти документальних перевірок і

 

технічних інвентаризацій, проведених в ТКЕУ; вживає заходів для усунення недоліків, виявлених в матеріальному обліку будівель і споруд; забезпечує своєчасну підготовку і подання даних про наявність, приймання (передачу), зміни якісного (технічного) стану і списання будівель і споруд у Збройних Силах України, а також іншої необхідної інформації із зазначених питань вищим керівникам.

На ГоловКЕУ Збройних Сил України покладається:

складення, облік і зберігання встановлених для нього облікових документів на будівлі і споруди;

ведення оперативного обліку за нерухоме військове майно квартирно-експлуатаційної служби;

аналіз звітних документів, що надійшли від ТКЕУ, складення зведених облікових документів про наявність, зміну якісного (технічного) стану і списання з обліку будівель і споруд та в цілому за Збройні Сили України;

планування і здійснення контролю за веденням обліку, станом і утриманням будівель і споруд у Збройних Силах України;

ведення оперативного обліку будівель, споруд і об’єктів благоустрою квартирно-експлуатаційної служби на ПЕОМ.

У ГоловКЕУ Збройних Сил України оперативний облік нерухомого військового майна ведеться за ТКЕУ, по адміністративних областях України, видах Збройних Сил України і в цілому за Міністерство оборони України (у тому числі окремо за джерелами фінансування витрат на утримання будівель).

 

Організація обліку будівель, споруд і об’єктів благоустрою квартирно-експлуатаційної служби в місцевостях, що об’явлені на воєнному положенні і в особливий період

 

6.5.1. Облік будівель, споруд і об’єктів благоустрою квартирно-експлуатаційної служби в місцевостях, оголошених на воєнному положенні і в особливий період, ведеться звичайним порядком з дотриманням вимог, викладених у цьому розділі.

6.5.2. Відведення будівель і споруд для розквартирування військових частин у місцевостях, оголошених на воєнному положенні і в особливий період, оформлюється в порядку, установленому законодавством України.

6.5.3. Тимчасові табірні, господарські та інші будівлі, а також землянки, споруджені на території військового містечка, нумеруються нарівні з усіма основними будівлями, показуються на генеральному плані і його експлікації. Індивідуальні картки обліку на ці об’єкти не складаються. На них оформлюються креслення планів і розрізів по поверхах. На зворотному боці кожного креслення плану ставиться штамп, у якому позначається: номер об’єкта, його призначення, рік будівлі, будівельна вартість, зовнішня (внутрішня) кубатура, площа, матеріал стін, якісний (технічний) стан об’єкта. Усі зазначені об’єкти обліковуються також в інвентаризаційних відомостях (форма 402, додаток 1 до цього Керівництва).

6.5.4. Якісне (технічне) становище будівель і споруд обліковується за ступенем придатності: придатні, потребуючі ремонту, непридатні. Номенклатура кожної з цих груп будівель і споруд встановлюється ГоловКЕУ Збройних Сил України.

6.5.5. Документальне оформлення бойових втрат будівель, споруд і списання їх з обліку здійснюється у порядку, викладеному в статті 3.2 цього Керівництва.

У разі знищення будівель і споруд з метою запобігання і ліквідації заразних хвороб до акта додається письмовий висновок відповідних фахівців, на підставі якого було віддане розпорядження на знищення.

6.5.6. Втрачені в результаті впливу противника облікові документи на будівлі, споруди і об’єкти благоустрою квартирно-експлуатаційної служби списуються відповідно до акта (форма 421, додаток 1 до цього Керівництва). Акт складається комісією, призначеною наказом начальника КЕВ, КЕЧ району (ТКЕУ). В акті вказуються найменування документів, період, за який вони велися, і причини втрати. Один екземпляр акта представляється начальнику вищого органу квартирно-експлуатаційної служби.

Облікові дані відновлюються в нових облікових документах за даними бухгалтерського обліку вищих чи підлеглих органів квартирно-експлуатаційної служби.

6.5.7. Облікові документи на нерухоме військове майно новостворюваній КЕВ, КЕЧ району (ТКЕУ) складаються за обліковими даними відповідних квартирно-експлуатаційних підрозділів.

 


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 204; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!