Особливості обліку військового майна фізичної підготовки



Облік наявності, руху, якісного (технічного) та вартісного стану військового майна фізичної підготовки (крім того, що обліковується за формулярами полігонів та навчальних об’єктів) ведеться окремо від іншого військового майна відповідно до форм облікових документів цього Керівництва.

5.23.2. Відпускання військового майна фізичної підготовки зі складів проводиться на підставі розпоряджень командира військової частини   (з’єднання, начальника військового навчального закладу) або начальника відділення бойової підготовки з’єднання.

5.23.3. Рознарядка (форма 1, додаток 1 до цього Керівництва) на відпускання зі складу з’єднання військового майна фізичної підготовки кільком військовим частинам підписується командиром або начальником відділення бойової підготовки з’єднання.

Військове майно фізичної підготовки, використане на будівництво навчального об’єкта (споруди), списується з обліку полігона (військової частини, з’єднання, військового навчального закладу) на підставі акта про готовність та введення навчального об’єкта (споруди) в експлуатацію.

5.23.5. Військове майно, використане на ремонт і удосконалення навчального об’єкта (споруди), списується з обліку полігона (військової частини, з’єднання, військового навчального закладу) на підставі акта  (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва) з обов’язковим прикладенням до нього довідки про обсяг виконаних робіт, який надає особа, відповідальна за ремонт і удосконалення навчального об’єкта (споруди).

5.23.6. Перехідні призи для нагородження команд-переможниць у спортивних змаганнях та пам’ятні призи і подарунки (крім особистих) обліковуються у штабі військової частини у книзі обліку призів і подарунків (форма 51, додаток 1 до цього Керівництва).

5.23.7. Призи та подарунки спортивних товариств і організацій України, отримані військовою частиною, обліковуються у такому самому порядку, як і призи й подарунки від Збройних Сил України.

5.23.8. Призи та подарунки обліковуються за цінами, вказаними: за призи – в їх паспортах, за подарунки – у рахунках або актах приймання.

Вартість призів і подарунків, отриманих від іноземних організацій та їх спортивних команд, визначається відповідно до вартості аналогічних призів і подарунків вітчизняного виробництва.

5.23.9. На кожний перехідний приз у військовій частині складається паспорт у двох екземплярах. Перший екземпляр паспорта передається військовій частині, команда якої завоювала приз, другий – залишається у військовій частині, яка встановила його. У паспорті відображається рух перехідного призу між військовими частинами.

5.23.10. Зміни в обліку призів за книгою обліку (форма 51, додаток 1 до цього Керівництва) проводяться на підставі актів передавання перехідного призу (форма 56, додаток 1 до цього Керівництва) і підтверджень (форма 69, додаток 1 до цього Керівництва) про отримання призів командами-переможницями.

5.23.11. Акт (форма 56, додаток 1 до цього Керівництва) про передавання перехідного призу команді-переможниці в останньому змаганні та її підтвердження (форма 69, додаток 1 до цього Керівництва) про отримання цього призу зберігаються разом з другим екземпляром паспорта у військовій частині, яка встановила його, до отримання нового акта (форма 56, додаток 1 до цього Керівництва) в наступному змаганні.

5.23.12. Передавання військового майна фізичної підготовки військовою частиною (з’єднанням), яка вибуває до нового місця дислокації, іншій військовій частині (з’єднанню) здійснюється за участю комісії, яка призначена наказом командувача виду. Комісія визначає відповідність наявності та стану військового майна, яке передається, обліковим даним, а рішення по виявлених недоліках приймає заступник командувача військ оперативного командування з бойової підготовки.

Результати роботи комісії оформлюються актом (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва), у якому (у графі реквізиту “Примітка”) вказується кількість військового майна, яке пропонується до передачі.

Після затвердження акта (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва) військовій частині (з’єднанню), що вибуває, видається атестат (форма 20, додаток 1 до цього Керівництва).

 

5.24. Особливості обліку майна, які створені, виготовлені або закуплені під час виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт

 

5.24.1. Після виконання НДДКР (етапів, підетапів НДДКР) майно, яке створене, виготовлене або закуплене під час виконання НДДКР та прийняте підприємством – виконавцем НДДКР на відповідальне зберігання обліковуються цим підприємством відповідно до документів з бухгалтерського обліку. 

Військові представництва Міністерства оборони України беруть участь у інвентаризації залишеного на підприємстві (організації) майна, проводять їх оперативний облік та контролюють умови зберігання. Періодично, один раз на рік, повинні проводитися звіряння даних обліку військових представництв Міністерства оборони України та актів інвентаризації виконавця.

5.24.2. Після приймання НДДКР (етапу, підетапу НДДКР), додатково до акта інвентаризації майна, що належать замовнику, військовими представництвами Міністерства оборони України розробляються пропозиції щодо подальшого їх використання. Акти інвентаризації та зазначені пропозиції подаються Управлінням військових представництв Міністерства оборони України за погодженням із структурними підрозділами Міністерства оборони України, які виконують функції замовника НДДКР, до служб забезпечення Збройних Сил України відповідно до закріпленої номенклатури для обліку та прийняття рішення щодо їх подальшого використання. 

5.24.3. Служби забезпечення Збройних Сил України на підставі актів інвентаризації, пропозицій військових представництв та комісій з приймання ДКР приймають рішення щодо подальшого використання майна.

5.24.4. З метою забезпечення зведеного обліку та контролю за збереженням робочої конструкторської документації (далі – РКД) структурними підрозділами Міністерства оборони України, які виконують функції замовника НДДКР, формується та ведеться Реєстр РКД. У Реєстрі зазначається інформація про склад РКД, реквізити утримувача оригіналу та копій РКД, дані про передачу оригіналів РКД, внесення змін до РКД та інша інформація.

 

5.25. Особливості обліку засобів топогеодезичного і навігаційного забезпечення та військового майна

           

5.25.1. У фінансово-економічному органі та відповідній службі забезпечення військової частини (з’єднання) кількісний облік за марками техніки ведеться за кожний підрозділ (військову частину) і в цілому за військову частину (з’єднання) у картках або книгах обліку.

5.25.2. У накладних, які виписуються у службі забезпечення військової частини на видачу зі складу агрегатів, запасних частин та інструменту, вказується номер засобу топогеодезичного та навігаційного забезпечення, для ремонту або укомплектування якого видається військове майно.

5.25.3. Відпускання (відвантаження, відправлення) засобів топогеодезичного і навігаційного забезпечення та військового майна вантажоодержувачам здійснюється за нарядами (форма 200, додаток 1 до цього Керівництва) органу військового управління, якому підпорядкований склад.

В окремих випадках наряди виписуються в обліково-операційному відділі Центру забезпечення (військового складу) на підставі письмових розпоряджень органу військового управління, якому підпорядкований Центр забезпечення (військовий склад).

5.25.4. У топографічній службі з’єднання, виду Збройних Сил України ведеться оперативний облік табельних засобів топогеодезичного і навігаційного забезпечення, окремих блоків та вузлів до засобів та військового майна, що знаходяться на забезпеченні військових частин та установ, за з’єднання, вид Збройних Сил України.

 

 

5.26. Особливості обліку техніки зв’язку, автоматизованих систем управління військами, обчислювальної техніки та майна зв’язку

 

5.26.1 Облік техніки зв’язку та автоматизованих систем управління військами (далі – АСУВ), обчислювальної техніки та майна зв’язку здійснюється у підрозділах, а також на складі, у ремонтній майстерні, у фінансово-економічному органі, службі забезпечення військової частини (з’єднання) і бойовій частині корабля, яка веде своє господарство.

5.26.2. У службі забезпечення військової частини (з’єднання) і в бойовій частині корабля техніка зв’язку та автоматизованих систем управління військами (АСУВ), обчислювальна техніка та майно зв’язку обліковуються за кожний підрозділ (військову частину), у якому вони знаходяться, та в цілому за військову частину (з’єднання, корабель).

 


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 108; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!