Особливості обліку військового майна бойової підготовки



Облік навчальних об’єктів полігонів, військових частин (з’єднань), військових навчальних закладів та усіх споруд, що знаходяться на них (командних та дільничних пунктів управління, вогневих містечок з тренажерами та рамами гойдання, бліндажів, пунктів бойового постачання, будівель дизельних електростанцій тощо), навчального обладнання військових стрільбищ, директрис, вогневих містечок тощо, дизельних електростанцій, трансформаторів, мотолебідок, кабельних та електротехнічних виробів, різноманітних приладів; чорних та кольорових металів, будівельних та лісових матеріалів, паперу та виробів з нього, військово-навчальної літератури та інших матеріалів та майна, що поставляються централізовано та придбаваються за плату за рахунок засобів, що відпускаються на бойову підготовку військ (далі – засобів бойової підготовки) ведеться фінансово-економічним органом та особами, призначеними наказом начальника полігона (командира військової частини, з’єднання, начальника військового навчального закладу).

Облік наявності та стану навчальних об’єктів (споруд) ведеться у формулярах полігонів (формулярах навчальних об’єктів). Форми та правила ведення формулярів установлюються управліннями бойової підготовки відповідного виду Збройних Сил України.

5.22.3. У формулярі полігона відображаються:

призначення та характеристика полігона;

наявність в ньому навчальних об’єктів, їх коротка характеристика та дата введення кожного з них в дію;

навчальне та полігонне обладнання;

табельне майно та техніка бойової підготовки; житлові, службові, технічні будівлі та споруди;

витрати грошових засобів на обладнання полігона;

зауваження службових осіб, які перевіряли полігон, щодо його стану та їх пропозиції щодо усунення недоліків, які виявлені.

Формуляр полігона складається в трьох екземплярах (полігона військового навчального закладу – у чотирьох екземплярах), з них: перший ведеться та зберігається на полігоні, другий – в управлінні бойової підготовки, третій подається в управління бойової підготовки відповідного виду Збройних Сил України (четвертий екземпляр формуляра полігона військового навчального закладу подається у вищий орган військового управління).

До формуляра додається карта масштабу 1:50000, на якій вказуються: межі полігона, всі навчальні об’єкти, розміщені на території полігона, із зазначенням їх належності, карта із заходів безпеки, карта структури повітряного простору.

Формуляр підписується начальником полігона та командиром (начальником), якому підпорядкований полігон.

5.22.4. Формуляр навчального об’єкта полігона (військової частини, з’єднання, військового навчального закладу) ведеться в одному примірнику начальником об’єкта або особою, яка призначена наказом начальника, у відомі якого знаходиться навчальний об’єкт.

5.22.5. У формулярі навчального об’єкта повинна бути схема цього об’єкта, виконана у відповідному масштабі і відображає його межі, розміри та основне обладнання, а також схема кабельних ліній навчального об’єкта із зазначенням марки кабелю, його довжини та часу закладання. Крім того, на схемі вказуються споживачі електроенергії, їх навантаження та джерела електропостачання.

5.22.6. Первинні записи у формулярі полігона (об’єкта) здійснюються на підставі акта готовності та вводу в експлуатацію будівель та споруд або акта інвентаризації. Надалі усі зміни заносяться на підставі відповідних облікових документів.

5.22.7. Передавання навчального об’єкта знову призначеному начальнику проводиться за актом (форма 12, додаток 1 до цього Керівництва) після перевірки наявності та стану його обладнання, приладів та майна комісією, призначеною наказом командира (начальника), відповідального за цей об’єкт.

Облік наявності, руху та якісного (технічного) стану засобів бойової підготовки (крім того, що обліковується за формулярами полігонів та навчальних об’єктів) ведеться окремо від іншого військового майна відповідно до форм облікових документів.

5.22.9. Відпускання засобів бойової підготовки зі складів проводиться на підставі розпоряджень начальника полігона (командира військової частини, з’єднання, начальника військового навчального закладу) або начальника відділення бойової підготовки з’єднання.

5.22.10. Рознарядка (форма 1, додаток 1 до цього Керівництва) на відпускання зі складу з’єднання засобів бойової підготовки кільком військовим частинам підписується командиром або начальником відділення бойової підготовки з’єднання.

5.22.11. Засоби бойової підготовки, використані на будівництво навчального об’єкта (споруди), списуються з обліку полігона (військової частини, з’єднання, військового навчального закладу) на підставі акта про готовність та введення навчального об’єкта (споруди) в експлуатацію.

5.22.12. Військове майно, використане на ремонт і удосконалення навчального об’єкта (споруди), списується з обліку полігона (військової частини, з’єднання, військового навчального закладу) на підставі акта    (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва) з обов’язковим прикладенням до нього довідки про обсяг виконаних робіт, який надає особа, відповідальна за ремонт і удосконалення навчального об’єкта (споруди).

5.22.13. Передавання засобів бойової підготовки військовою частиною (з’єднанням), яка вибуває до нового місця дислокації, іншій військовій частині (з’єднанню) здійснюється за участю комісії, яка призначена наказом командувача виду. Комісія визначає відповідність наявності та стану військового майна, яке передається, обліковим даним, а рішення по виявлених недоліках приймає відповідний начальник органу військового управління.

Результати роботи комісії оформлюються актом (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва), у якому (у графі реквізиту “Примітка”) вказується кількість військового майна, яке пропонується до передачі.

Після затвердження акта (форма 11, додаток 1 до цього Керівництва) заступником командувача військ оперативного командування з бойової підготовки військовій частині (з’єднанню), що вибуває, видається атестат (форма 20, додаток 1 до цього Керівництва).

 


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 116; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!