Дайте характеристику на наведіть приклади прагматичних парадоксів у рекламі



 

       Поняття має кілька схожих визначень. Наприклад, в повсякденному розумінні парадокс - це ситуація, яка може існувати в реальності, але при цьому зовсім не мати логічного пояснення, або ж суть його сильно утруднена для сприйняття і розмита. Якщо розглядати значення даного слова в логіці, то це формально-логічне протиріччя, яке стає таким в силу якихось особливих або незвичайних умов. Тепер ми знаємо, що таке логічні парадокси.

Дайте характеристику на наведіть приклади прагматичних парадоксів у рекламі

Поняття має кілька схожих визначень. Наприклад, в повсякденному розумінні парадокс - це ситуація, яка може існувати в реальності, але при цьому зовсім не мати логічного пояснення, або ж суть його сильно утруднена для сприйняття і розмита. Якщо розглядати значення даного слова в логіці, то це формально-логічне протиріччя, яке стає таким в силу якихось особливих або незвичайних умов.                                                                                                            Парадокс "Брехун": 1. Дехто каже "Я брешу"; 2. Критянин Епіменід казав: "Усі критяни - - брехуни". Смисл парадоксу "Брехун" полягає в тому, що не можна однозначно визначити істинність або хибність висловлювання "Я брешу". Так, якщо Епіменід не бреше, то його висловлювання істинне і, отже, Епіменід є брехун; якщо Епіменід бреше, то його висловлювання - хибне, отже, Епіменід не є брехуном. Отримуємо антиномію - "Епіменід бреше і не бреше", або "Висловлювання "Я брешу" істинне, оскільки воно хибне, і хибне, оскільки воно істинне".                                                                                                                              Іншу модифікацію парадоксу "Брехун" сформулював англійський логік П. Журден: "Висловлювання, написане на першому боці цієї картки, - істинне; а на другому боці тієї ж картки написано: Висловлювання, написане на другому боці цієї картки, - хибне". Якщо перше висловлювання істинне, то друге висловлювання також істинне, оскільки в першому висловлюванні стверджується, що друге висловлювання - істинне. Але якщо друге висловлювання істинне, то "перше висловлювання - хибне" - хибне. Отже, з двох можливих припущень істинності цих двох висловлювань виникає суперечність.

 

Охарактеризуйте особливості мультикультурної комунікації сучасності.

 

       Мультикультурна реклама: це реклама, яка орієнтована на різні етнічні групи, що проживають на території однієї країни, а так різних. До неї так само може ставитися міжнародна реклама. Для розвитку рекламних комунікацій потрібно враховувати чинники, які діють на території країни. Деякі рекламні повідомлення можуть здатися образливими і неприйнятними в регіонах, де переважають традиційні цінності традиційних культур тих місцевостей. Етнічна ідентичність завжди проявляється в особливостях сприйняття реклами. В даний час в рекламних повідомленнях використовуються елементи інших культур, що створює проблематику мультикультурних детермінант реклами. Під мультикультурними детермінантами реклами розуміються окремі складові різних національних і групових культур, що визначають специфіку реклами. При виявленні мультикультурних детермінант реклами можна позначити такі визначальні культуру фактори, як життєвий стиль, цінності, норми, ментальність, мову культури, символи, тексти, соціокод. Цінність рекламного продукту полягає в поєднанні з культурним середовищем цільової аудиторії.


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 162; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!