Електронний варіант роботи (за наявності таких вимог)



 

До навчального підрозділу здобувач подає електронний варіант тексту роботи на диску CD-R 24х210MB, структура якого має відповідати друкованому варіанту роботи, включаючи титульну сторінку.

Робота подається у вигляді файлу формату Word for Windows. Рисунки і допоміжні зображення у роботі можуть бути виготовлені у вищезгаданому форматі.

 

 

ПОРЯДОК ТА ПРОЦЕДУРА ЗАХИСТУ

ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Урахування зауважень наукового керівника та остаточне оформлення роботи

Здобувач повинен урахувати сформульовані науковим керівником дипломної роботі конкретні зауваження. Залежно від характеру та змісту зауважень він виправляє стилістичні й орфографічні помилки, доповнює дипломну роботу новими положеннями, у разі необхідності використовує додаткові практичні матеріали, уточнює чи змінює свою позицію щодо спірних проблем тощо. Після цього, за погодженням з керівником, здобувач може передати йому для ознайомлення другий (повторний) варіант своєї дипломної роботи або лише ті її частини (фрагменти), до яких були найістотніші зауваження.

Робота має бути ретельно вичитана і бездоганно відредагована з дотриманням чинного правопису української мови.

Результатом цього етапу має бути остаточний варіант дипломної роботи, погоджений з керівником і оформлений відповідно до установлених вимог.

Нижче тексту останньої сторінки роботи має стояти особистий підпис здобувача і дата здачі дипломної роботи.

 

 

Підготовка дипломної роботи до попереднього захисту на засіданні кафедри реабілітаційних технологій

 

Відповідно до індивідуального плану написання рукопису дипломної роботи, здобувач у встановлені строки подає науковому керівникові відповідні розділи та остаточно завершену роботу.

Здобувач, після доопрацювання рукопису дипломної роботи відповідно до зауважень і рекомендацій наукового керівника, подає завершений варіант дипломної роботи науковому керівникові для отримання відгуку та дозволу на попередній захист дипломної роботи на засіданні кафедри (за 30 днів до початку роботи атестаційної комісії).

Попередній захист дипломної роботи на кафедрі

 

Попередній захист дипломної роботи відбувається на засіданні кафедри за виконання обов'язкових вимог:

- наявність повного завершеного тексту рукопису дипломної роботи;

- підготовлений текст виступу здобувача на захисті своєї роботи з представленням роздаткового (ілюстративного) матеріалу;

- наявність необхідних супровідних документів (відгуку наукового керівника, рецензії навчального закладу, зовнішньої рецензії, клопотання на замовлення теми дослідження);

- ксерокопії опублікованих статей та квитанції про їх оплату;

- подання наукового керівника та його присутність, наявність висновків керівника щодо стану та рівня підготовленості здобувача і його дипломної роботи до попереднього захисту.

Попередній захист дипломної роботи відбувається прилюдно, у присутності членів кафедри та здобувачів з метою попередньої апробації роботи й отримання допуску до захисту на засіданні атестаційної комісії.

Процедура попереднього захисту включає:

а) подання на розгляд засідання завершеної дипломної роботи у роздрукованому вигляді;

б) доповідь автора, у якій стисло викладається мета, зміст проведеного дослідження, проблеми і завдання, викладені у роботі, з поданням для покращення наочності роздаткового (ілюстративного) матеріалу;

в) презентація роботи у редакторі Microsoft Office PowerPoint;

г) обговорення роботи, під час якої автор дає відповіді на питання.

Після закінчення попереднього захисту проводиться підсумкове засідання кафедри, на якому оцінюється стан готовності дипломної роботи і визначається проходження процедури офіційного захисту. Витяги з протоколів засідання кафедри щодо результатів попереднього захисту додаються до документів атестаційної комісії.

Попередній захист вважається успішним, якщо дипломна робота за змістом і оформленням відповідає вимогам вищої школи, а також наявні усі супровідні документи. Здобувач повинен повністю володіти знаннями стосовно проведеного дослідження та результатами самостійно підготовленої випускної роботи.

Під час попереднього захисту можуть бути виявлені окремі недоліки у підготовці як самого тексту випускної роботи, так і рівня знань здобувача стосовно дослідження. Усі рекомендації щодо удосконалення дипломного дослідження заносяться до протоколу попереднього захисту і визначаються строки повторного попереднього захисту.

Дипломна робота не допускається до попереднього захисту у разі порушення здобувачем вимог щодо змісту, оформлення й порядку підготовки роботи до захисту, а саме:

- робота подана науковому керівникові на перевірку з порушенням установлених календарним планом строків;

- тема не була узгоджена з науковим керівником і не затверджена наказом по інституту;

- випускна робота виконана не самостійно, має чітко виражений компілятивний характер;

- структура не відповідає вимогам;

- відсутнє науково-теоретичне, економічне і методичне обґрунтування пропонованих заходів;

- висновки не підтверджують логіку та процес дослідження;

- оформлення випускної роботи не відповідає установленим вимогам.

Після успішного проходження попереднього захисту робота підписується здобувачем, візується науковим керівником, рецензентом, завідувачем кафедри і допускається до офіційного захисту на засіданні атестаційної комісії (не пізніше, ніж за 3 дні до початку роботи атестаційної комісії).


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 176; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!