Ступінь аутосенсибілізації організму до атигенів кришталика у хворих з опіками очей важких ступенів з урахуванням стану



Кришталика у динаміці спостереження

 

 

Термін спостереження після опіку

Ступінь автосенсибілізації організму до антигенів кришталика (% інверсії «активних» Е-РОК)

1-ша група хворих з катарактою (n=39) 2-га група хворих з катарактою І ст. (n=41) 3-тя група хв-х без катаракти (n=67) Здорові особи (n=74)
До лікування (на 7-у добу після опіку) 12,49±0,82* 10,73±1,13* 7,93±0,61*

3,85±1,25

Через 4-6 міс. після опіку 15,83±1,26* 14,16±0,85* 8,07±0,57*
  PI-II<0,05 PI-II<0,05 P>0,05  

 

Примітка: * — Р порівняно з показником здорових осіб.

 

Таблицю розміщують після першого згадування про неї у тексті таким чином, щоб її можна було читати без повороту переплетеного блоку роботи або з поворотом за годинниковою стрілкою. Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на інший аркуш (сторінку). При перенесенні таблиці на інший аркуш назву вміщують тільки над її першою частиною.

Наприклад:

Таблиця 2.3.

 

Оцінка вираженості захворювання

 

Стан

здоров’я

І група

 

ІІ група

До реабілітації Після реабілітації До реабілітації Після реабілітації
1 2 3 4 5
Відмінно 0 0 0 0
Добре 0 5 0 12

Продовження таблиці 2.3.

 

1 2 3 4 5
Задовільно 0 9 1 3
Погано 11 1 11 0
Дуже погано 4 0 3 0

 

Формули та їх написання

 

Значення символів і числових коефіцієнтів необхідно пояснювати безпосередньо під формулою у послідовності, за якою вони наведені у формулі, і подавати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова «де» без двокрапки.

Рівняння і формули треба виділяти від тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишити не менше одного рядка. Якщо рівняння не поміщається в один рядок, його необхідно перенести після знака дорівнює (=) або після знаків плюс (+), мінус    (-), множення (×), ділення (:).

Наприклад:

 

Ефективність лікування оцінюється у відсотках за формулою:

 

ЕЛ = Сфакт.2 - Сфакт.1    Смакс. - Сфакт.1 × 100

 

де Сфакт.2 – фактична сума балів, отриманих до лікування;

Сфакт.1 – фактична сума балів, отриманих після лікування;

 Смакс. – максимальна сума балів, яку можливо отримати після

кожного параметра.

Посилання на першоджерела у тексті роботи

 

Розглядаючи питання, вивченню яких присвячена робота або на висновках яких розробляються проблеми і завдання, здобувач повинен посилатися на джерела, матеріали або окремі результати, які наводяться у роботі. Такі посилання дають змогу відшукати документи, перевірити достовірність відомостей про цитування документа, надають необхідну інформацію щодо нього, допомагають з'ясувати його зміст, мову тексту, обсяг. Посилання необхідно робити на останні видання та публікації. На більш ранні видання можна посилатися лише у випадках, коли вони містять матеріал, який не включено до останнього видання.

Якщо використовують відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, то у посиланні слід точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке зроблено посилання у роботі. Посилання на джерела у тексті роботи потрібно зазначити порядковим номером за переліком посилань і виділити двома квадратними дужками, наприклад «у працях [1-7]».

Допускаються посилання на джерела у виносках, при цьому оформлення посилання має відповідати його бібліографічному опису за переліком посилань із зазначенням номера.

Приклад. Цитата у тексті «Фізична реабілітація – це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ та природних чинників у комплексному процесі відновлення здоров’я, фізичного стану та працездатності хворих та інвалідів» [22].

Відповідний опис у списку використаних джерел за номером 22.

Посилання на ілюстрації роботи вказують порядковим номером ілюстрації, наприклад, «рис. 2.5». Посилання на формули у роботі зазначають порядковим номером формули в дужках, наприклад, «у формулі (2.1)».

На усі таблиці роботи мають бути посилання у тексті, при цьому слово «таблиця» у тексті пишуть скорочено, наприклад, «у табл. 1.5».

У повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації слід вказувати скорочено слово «дивись», наприклад, «див. табл. 3.5».

Список використаних джерел

 

Джерела можна розміщувати у списку одним із способів: у порядку появи посилань у тексті (найбільш зручний для користування); в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків; у хронологічному порядку.

Відомості про джерела, включені до списку, необхідно давати згідно з вимогами державного стандарту, з обов'язковим наведенням назв праць. На перше місце виносять Конституцію України, Закони України, Укази Президента України, рішення і постанови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, виступи та доповіді державних діячів України. Інша література подається в алфавітному порядку (додаток И).

 

7.8. Додатки до основного тексту дипломної роботи

 

Додатки оформляються як продовження роботи на наступних її сторінках або у вигляді окремої частини (книги), розміщують їх у порядку появи посилань у тексті роботи.

Якщо додатки оформляють на наступних сторінках роботи, кожен такий додаток починають з нової сторінки. Додатки повинні мати заголовок, надрукований угорі малими літерами, з першої – великої, симетрично до тексту сторінки. Усередині рядка, над заголовком, малими літерами, з першої – великої друкується слово «Додаток» і велика літера, що позначає його номер.

Додатки необхідно позначати послідовно числами, або великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад:

- Додаток А,

- Додаток Б і т.д.

Один додаток позначається як додаток А.

При оформленні додатків окремою частиною (книгою), на титульному аркуші, під назвою роботи друкують великими літерами слово «ДОДАТКИ».

Текст кожного додатка в разі потреби може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах кожного додатка і перед кожним номером ставлять позначення додатка (літеру) і крапку, наприклад, А.2 – другий розділ додатка А; В.3.1 – підрозділ 3.1 додатка В.

Ілюстрації, таблиці і формули, які розміщенні в додатках, нумерують у межах кожного додатка, наприклад: рис. Д. 1.2 – другий рисунок першого розділу додатка Д; формула (А. 1) – перша формула додатка А.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 154; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!