Маршрутні і стрілочні покажчики і і їх сигналізація



В тих випадках, коли необхідно указати колію приймання або напрямок прямування поїзда чи маневрового составу, застосовуються маршрутні світлові покажчики напрямку білого кольору (цифрові, літерні або положення), що встановлюються на щоглах світлофорів або на окремій щоглі.

                   Для показання номера колії, з якої дозволено рух поїзду, на групових вихідних і маршрутних світлофорах встановлюються маршрутні світлові покажчики зеленого кольору.

Назвіть несправності, при яких дія АБ припиняється.

Освітлювані стрілочні покажчики одиночних стрілок з обох боків показують:

- стрілка установлена на прямій колії – вдень білий прямокутник вузького боку покажчика, вночі – молочно-білий вогонь.

-стрілка установлена на бокову колію – вдень широкий бік покажчика, вночі – жовтий вогонь.

Положення перехресних стрілок позначається двома звичайними стрілочними покажчиками, які показують, що стрілки установлені:

    по прямій колії – вдень на обох покажчиках білі прямокутники вузького боку покажчиків, вночі – молочно-білі вогні (рис. 7.3, а);

                   з перехрещенням прямої колії – вдень на обох покажчиках широкі боки покажчиків, вночі – жовті вогні (рис. 7.3, б);

з прямої на бокову колію – вдень на ближньому покажчику видно ши-рокий бік покажчика, вночі – жовтий вогонь, а на дальньому – вдень видно білий прямокутник вузького боку покажчика, вночі – молочно-білий вогонь (рис. 7.3, в);

                   з бокової на пряму колію – вдень на ближньому покажчику видно білий прямокутник вузького боку покажчика, вночі – молочно-білий вогонь, а на дальньому – вдень видно широкий бік покажчика, вночі – жовтий вогонь (рис. 7.3, г).

Назвіть несправності, при яких дія АБ припиняється.

3.5.1. До несправностей, при яких необхідно припиняти дію автоблокування, належать:

погаслі сигнальні вогні на двох або більше розташованих підряд світлофорах на перегоні;

наявність дозвільного вогню на вихідному або прохідному світлофорі при зайнятій блок-ділянці;

неможливість зміни напрямку, в тому числі за допомогою рукояток (кнопок) допоміжного режиму на одноколійному перегоні або при відправленні поїзда по неправильній колії на двоколійному перегоні з двостороннім автоблокуванням. При цьому користування автоблокуванням у встановленому напрямку дозволяється;

неможливість відкриття вихідного світлофора при вільному перегоні, який не має прохідних світлофорів.

Машиніст поїзного локомотива, виявивши одну з несправностей автоблокування на перегоні, зобов'язаний негайно зупинити поїзд і доповісти про це черговому найближчій станції (поїзному диспетчеру). Подальше прямування перегоном машиніст здійснює керуючись п. 3.2 цієї Інструкції, а у випадку наявності дозвільного показання прохідного світлофора при зайнятій блок-ділянці він повинен додатково повідомити про це радіозв'язком машиністам поїздів, що йдуть позаду. Прямувати на цю блок-ділянку можна тільки після звільнення її поїздом зі швидкістю не більше 15 км/год, з особливою пильністю і готовністю зупинитися, якщо зустрінеться перешкода для подальшого руху.

Різниця між червоними відмітками на кінцях пікету складає 2.9 м. Визначити величину ухилу.

і=2,9/100=0,029=29 промили

 

Білет №24

Розрахунок пропускної здатності при непарному пакетному, парному пакетному графіків.


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 720; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!