То есть, он Вам тоже ничего не сказал?Нічого, запитав тільки чи все нормально. І я вже коли повернувся додому, в Краматорську мені показують витяг з інтернету друкований, а там написано: «Под Авдеевкой убит Муженко». Ну ніби я стою живий, все нормально, публікація і публікація, ясно що фейк. А коли додому приїхав, дружина каже :«Я в цей день дивлюсь годин в 4-5, біля інтернету , набираю «новини по Муженку», і видає – «Муженко убит под Авдеевкой». І я не знаю, шо робить, походила-походила, вже 7 ранку, дочку розбудила, кажу – так і так, Оксано, не знаю, чи це правда чи це фейк, що робити»…

Ну вона потім зателефонувала брату, брат зателефонував мені, потім їм сказав що все нормально і на цьому тему закінчилась.

То есть, несколько часов она пережила таких…

Ну, вона не вірила. Я не знаю які в неї відчуття були, думаю, що не зовсім приємні

Есть люди, которые не верят о реально погибших людях. Получается, у нас нет системы оповещения… Или у нас есть какая-то система? Я допускаю, когда солдаты уходят на задание и оставляют мобильные телефоны.

Ну зараз ми ще не вийшли на той рівень, як у США, коли першими про загибель військовослужбовця повинні знати члени сім’ї.

Не из соцсетей они должны узнавать , а к ним должны приходить…

Ми зараз теж стараємось по факту загибелі, коли з’ясовано хто це, зразу довести через військомат донести до сім’ї. Розуміємо, що такі звістки – це трагедія в кожній сім’ї, і сприйняття різні бувають – від втрати свідомості до агресивних дій. Але це потрібно робити, для того, щоб люди знали, що є такий факт.

 

Наша армия за эти 4 года изменилась кардинально. Это не заметит только слепой, или окончательно упоротый «зрадофил». О ней – о нашей армии – говорим на Блогер ФМ с Виктором Муженко.

Есть темы, которые очень резонансные для гражданских людей. Вот, например, назначение офицеров. У нас чрез два-три звания люди за время войны прошли. Некоторые люди по две-три посады, они выходят на повышение. Иногда создается впечатление у гражданских, что в принципе офицерыеще недостаточно готовы, а их перемещают, какие-то скандалы возникают, о многих офицерах мы знаем из СМИ, по фейсбучным постам. Ну, у нас же страна экспертов, Вы это знаете как никто другой. Есть какое-то концептуальное видение этих всех назначений?

Я колись казав, що у нас в країні всі зараз уміють робити три речі. Перше – всі знають , як керувати державою і піднімати її економіку. Всі знають, як грати в футбол, а з 2014-го року у всіх з’явилось розуміння, як воювати. На жаль, це так у нас. Тому мабуть оці всі моменти і виникають – я маю на увазі і фейсбучні моменти, і в тому числі витоки цього «компромату» без будь-якої фактури, який неможливо довести. Те ж саме стосується і офіцерів, про яких ми зараз ведемо мову. Дійсно, є офіцери чи командири, які в силу тих чи інших причин хтось навісив ярлик «корупціонер», «контрабандист», «зрадник»… Але основник критерій оцінки – це спроможність командира виконувати свої обов’язки. Організувати бій, вести людей за собою, здійснювати управління, мати високий рівень компетенції на своїй посаді і організаторські здібності. І саме головне, що більшість цих командирів – вони дійсно довели це своїм виконанням обов’язків, завдань, які перед ними стояли. Тому це і є якраз основним критерієм оцінки. Я вже не кажу про те, що вони довели свою вірність і своєму народу, і своїй Батьківщині, і своєму професійному обов’язку. Це якраз і є цей основний критерій, по якому призначаються відповідні командири. Ми готові приймати будь-які претензії, давайте фактуру (факти, фактаж – ред.), будемо проводити відповідні розслідування, ми їх проводимо, до речі, коли виникають питання правового характеру – будь ласка, є відповідні контрольні ограни, і хто винен – хай понесе відповідальність. На сьогоднішній день, на жаль, в абсолютній більшості тих звинувачень, які пред’являються тим чи іншим командирам, такої фактури і доказової бази не мають. Це просто слова, фейки, які виникають в силу тих чи інших причин, можливо, в силу якогось суб’єктивного відношення до цих людей. А, можливо, навпаки – хтось комусь перекрив потоки і не дав можливості здійснювати незаконні процеси і тому теж на нього наклеїли такий ярлик.


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 328; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:


Мы поможем в написании ваших работ!