Какая модель оптимальна для Украины? По Вашему мнению



Однозначно повинна бути професійна армія. Але повинна бути та частина цієї армії, яка комплектується і військовослужбовцями і строкової служби. З метою підготовки таких людей до виконання своїх обов’язків і створення відповідного оперативного розряду. Це армія, яка повинна мати чисельний оперативний резерв, щоб в короткі терміни розгорнутись до тих масштабів, які б могли забезпечити протистояння тим загрозам, які існують у відношенні країни.

Извините, я перебью, чтобы развернуть мысль, потому что наши слушатели, в основном гражданские люди. Еслисовсем упрощенно. Человек идет служит срочку, год или два, его учат стрелять, его учат такмеду, инженерному…

Він приймає рішення чи переходити на контракт, чи присвятити своє життя професії військового, чи повертається до цивільного життя. І зараховується в резерв і теж проходить відповідну службу в резерві. Зараз якраз над цим працюємо, над змінами до закону щодо проходження служби в резерві

Сборы?

Збори

То есть, каждый год или как?

Зараз проводимо кожен рік. Можливо через певний період, коли ситуація буде стабілізована, такі збори необхідно буде проводити раз на два роки, з тою чи іншою категорією, здійснювати підготовку оперативного резерву на якихось заняттях у вихідні дні – зараз теж така система напрацьовується. Ми повинні мати потужну систему територіальної оборони, тому що найближчі 10-20 років я думаю характер загрози не зміниться. Як мінімум. Якщо вести мову про те, що повинна бути мілітаризація усього суспільства і можливість мати в кожній оселі відповідний зразок зброї, в залежності від можливого посадового призначення потім уже в Збройних Силах або в частинах територіальної оборони – я думаю, що до цього ми теж можемо прийти. Але це буде трошки пізніше, коли суспільство буде більш стабільне, коли буде менш політизоване, тоді можна буде вести мову і про відповідний резерв, і про наявність у цьому резерві, «у кожній хаті, в кожній оселі» відповідного зразка чи виду зброї

«Политизация» – слово, в принципе…

Не хотів би вести мову про політизацію взагалі, тому що армія поза політикою

Мешает политика воевать!

Але на жаль ми повинні враховувати відповідні процеси, які проходять в нашому суспільстві, тому що вони накладають певний відбиток і, в тому числі, на Збройні Сили.

Виктор Николаевич, и в завершение, чтобы вы, как гражданин Украины, как солдат, как офицер, как офицер воюющий, могли посоветовать слушателям радио Блогер ФМ?

Я би порадив всім довіряти більше фактам і об’єктивно оцінювати ті чи інші процеси, в тому числі і діяльність. Якщо мова йде про Збройні Сили, ми пишаємось тим, що Збройні Сили як інституція держави, мають найбільшу довіру разом з церквою серед нашого суспільства. Це дуже позитивний результат і ми удемо працювати на те, щоб цей рівень довіри не знизився, щоб тільки підвищився. Для цього потрібна, можливо, більша відкритість, більша інформованість суспільства про діяльність, яка здійснюється в рамках Збройних Сил, в тому числі і на сьогоднішній день на лінії зіткнення. А порада буде – дійсно, опиратись на факти, не на фейки якісь, а дійсно на доведені факти і оцінювати діяльність по конкретних справах.

Розмову вів Роман Донік

http://bloger.fm/pochitat/blukauchyj-bloger-roman-donik-z-viktorom-muzhenko.html

Какой еще нужен приказ? Почему вы не стреляли? - Сенченко о разговоре Турчинова с командиром морской пехоты в Керчи в 2014 году

28.12.2017

Экс-нардеп от партии "Батькивщина" Андрей Сенченко рассказал на заседании суда в Киеве по делу о госизмене бывшего президента Украины Виктора Януковича, что весной 2014 года у военных был приказ о защите Крыма от российских оккупантов, но была большая психологическая проблема - армия никогда не воевала.

Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ.

"Многие говорят, что военные ждали некие приказы. Я был свидетелем разговора, когда министр обороны Тенюх предложил перекрыть трассы в Крыму. Турчинов сказал - хорошо, какими силами будем это делать? И вопрос повис в воздухе", - отметил Сенченко.

"Турчинова соединили с командиром морской пехоты в Керчи. Турчинов говорит: почему вы не стреляли? Тот говорит, нужен приказ. Турчинов: вот министр обороны Тенюх, какой еще нужен приказ. Тот: ну вот вы понимаете, такая обстановка. Турчинов: вы обязаны охранять границы поста. Тот опять начинает: тут мирные граждане", - вспомнил экс-нардеп от Батькивщины.

"Когда говорят, что не было приказа и поэтому не защитили страну - это ложь. Было предательство. И была большая психологическая проблема - армия никогда не воевала, достать оружие и выстрелить в другого человека тяжело. Тем более как в Севастополе, когда на одной лестничной клетке жили командир украинского и командир российского кораблей", - резюмировал Сенченко.

https://censor.net.ua/news/3042023/kakoyi_esche_nujen_prikaz_pochemu_vy_ne_strelyali_senchenko_o_razgovore_turchinova_s_komandirom_morskoyi

Славянск


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 501; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!