А неділя – сегодня выходной, и мы с Вами сидим в Генеральном штабе и разговариваемНу я думаю, що сьогодні якраз скажемо, до умовної обідньої перерви, ми закінчимо цей робочий день і буде можливість десь, в тому числі, почитати книжки.

Но все-равно, откуда Вы берете силы?

Сам себе підтримую. Трошки заняття спортом, трошки спілкування з друзями, коли є така можливість. На жаль, дуже рідко таке буває. От, в принципі, весь процес відновлення. Я дякую своїм батькам, які дали мені такі можливості мого організму…

Вы не представляете, как мы им все дякуємо!

Я дякую своїй сім’ї за підтримку, вони створюють в цей короткий час комфортні умови для відпочинку.

У нас сейчас как-то оказались все люди в нужное время в нужном месте именно с фантастической работоспособностью – что Президент, что министр, что Вы. Я с трудом представляю что было бы, если бы были другие люди.

Ситуація оставляє дуже багато невирішених проблем, питань, тому і доводиться працювати в такому режимі. Я не хотів би щоб казали, що Муженко, весь час його перебування це чисто «роботун». Бувають такі моменти, коли можна найти собі десь пару годин для відпочинку.

Коль так у нас пошел розговор, я просто не могу не задать этот вопрос, который у всех на слуху: «дача Муженка». Мы знает, что вся новейшая техника поступает с дачи Муженка, мы знаем, что все увозят на дачу Муженка. Она вообще существует, «дача Муженка»?

Ну якщо «дача Муженка» це асоціація, що це якась база збройної військової техніки, то її такої не існує. Якщо мова іде про якусь особисту дачу – дійсно є такий маленький будиночок. Я знаю, що приїжджали деякі журналісти і їх туди супроводжували, показували дачу, запропонували зняти, але я так розумію, що для них вона не стала особливим об’єктом цікавості

То есть, после того, как они ее увидели, они ее отказались снимать?

Да. На мою думку, маленький такий акуратний будиночок на 12-ти сотках ..

Соток. То есть, там, в принципе, даже танковую роту не разместить.

Для того, щоб приїхати і подивитись на природу, відпочити там день-два, якщо є така можливість – я думаю, що це достатньо. Можливо, там якісь ще провести вдосконалення, навести порядок. Я дачею своєю, скажу чесно, не займаюсь, займається дружина, буквально позавчора приїхала, каже – руки-ноги болять… Ну, їй подобається. Якщо є бажання, я запрошую всіх подивитись.

Да, мы будем билеты продавать.

Там, до речі, дві дамби, щоб попасти – одна біля полігону, біля межі полігону на річці Тетерів, там щоб пройти дві дамби, так що якраз є вузьке місце…

У нас же народ как – в Межигорье ходит. В принципе можно за раз так срубить денег в каком плане: круто роспиарить. Народ не будет знать, что там 12 соток, мы не будем говорить. Просто – есть дача Муженка, о которой все говорят. Я думаю, будут желающие посмотреть.

Ну, про дачу мы поговорили. Автотранспорт. Есть в семье машина?

Є службовий автомобіль

Это у Вас?

Это не у меня, а у государства, которое мне выделило.

А семейный автомобиль имеется?

Немає сімейного автомобіля. Можливо, на перспективу він з’явиться, коли закінчу свою службу. Зараз є службовий автомобіль, який забезпечує мою діяльність як посадової особи Збройних Сил.

Ваша жена на чем ездит?

Дружина водійських прав не має, і їздить, як правило, на громадському транспорті.

На маршрутках?

В залежності від відстані – тролейбус, маршрутка, метро…

То есть, на тролейбусах тоже?

Тролейбус, да

Понятно. То есть, как и с «дачей», тут немножечко не получилось.

А вы знали, например, что в 2014-м году во время боевых действий на востоке Украины Муженко лично как пехотинец принимал участие в боевых столкновениях? Я тоже не знал. Ну вот, теперь вы знаете.

Давайте вспомним 2014-й год, потому что мы часто забываем об этом, о том, как было. Муженко-солдат. У Вас был опыт в миротворческих миссиях. Начало нашей войны. Когда Вы поняли, что началась война? С какой точки? Потому что у каждогоона разная. Например, для меня это был 10-й блокпост – когда расстреляли блокпост 93-й бригады. Рядом я спал с человеком, в одной палатке, а потом раз – его не стало. Для Вас, когда это было?

Перше, Ви згадали участь в миротворчих операціях. Це дійсно такий був потужний, я вважаю, фундамент, основа, яка потім допомогла мені у становленні, скажемо так, психологічному, прийнятті відповідних рішень, уже під час подій, які відбувались в період там з березня 2014 року.


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 261; Мы поможем в написании вашей работы!


Мы поможем в написании ваших работ!