Вправи в танцювальних рухах



Ці вправи тісно пов’язані з загальнорозвивальними. Танцювальними рухами діти оволодівають у таких піснях-іграх, як «Райдуга-дуга», музичних вправах (іграх «Дзеркало», «Ой, хмелю мій, хмелю»).

Коли починають вчити дітей виразності рухів, треба пам’ятати про таке:

1. Починати розучування танцювальних рухів краще без музики, щоб діти повністю могли зосередитися на техніці виконання.

2. Складним рухам треба навчати поетапно. Наприклад, «напівприсяд» - починають навчати правильно присідати, а потім додають пряме виставлення ноги на п’ятку і стрибок під час присідання та розпрямлення.

3. Якщо діти не відчувають ритм цих рухів (колупалочка), треба спочатку програти його ритм на бубні чи брязкальцях, а потім «відобразити» це ногами.

4. Щоб допомогти дітям краще відчути темп рухів у таночку, який будується на кроках чи бігу, треба потренувати крок чи біг на місці.

5. Дітям з вадами мовлення дуже тяжко дається змінний крок, а також крок польки. Тому над цими рухами треба працювати довго та поетапно.

Працюючи над навичками виразних рухів, треба пам’ятати, що дуже корисно починати заняття з танцювальної розминки.

Наприклад, коли діти виконують нескладні рухи: «райдуга», «віконець», «крильця», «ліхтарики», «тупцюючий крок на місці», «каблучок», «підтоп однією ногою», «вільний таночок», вони танцюють так, як їм підказує музика.


Дата добавления: 2016-01-03; просмотров: 84; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!