Тема 11. Бізнес-моделі інноваційного підприємництва                                               Кейс 11.1.

Чим спровокований такий успіх оболонкових моделей бізнесу?

Успіх оболонкових моделей бізнесу спровокований простотою ведення : займатися маркетингом і володіти брендом, не обтяжуючи себе виробництвом. Замовляти товар можна за контрактом у зовнішніх підрядників.

В чому плюси та мінуси аутсорсингової моделі підприємництва, назвіть приклади успіхів та невдач підприємств, які обрали оболонкову модель бізнесу.

Аутсорсинг - це економія різних засобів. Можливість сфокусувати зусилля на процесах, які безпосередньо приносять прибуток компанії, зниження непрямих витрат, економія витрат на навчання (отримуємо готових «вузьких фахівців без вкладень); дозволяє керівництву компанії і ключовим співробітникам цілком зосередитися на профільному бізнесі, приділяючи йому вся увага. При аутсорсингу відбувається перерозподіл ресурсів організації, раніше задіяних у другорядних функціях і напрямках. Аутсорсинг гарантує постійну безвідмовну роботу (немає поняття відпусток і лікарняних). Щодо мінусів: втрата критичних знань для бізнесу всередині компанії (витік конфіденційної інформації); можливе зниження продуктивності праці власного персоналу (втрата мотивації, оцінка змін як негативних); позапланові тимчасові витрати - успіх у взаємодії (активна участь замовника: функції постановника задач, моніторинг та приймання робіт, впровадження).

Ресурси компаній не безмежні, і сьогодні вигідніше витрачати їх не на модернізацію заводів і купівлю обладнання, яке з часом застаріває, а на управління брендом. І тоді його вартість буде тільки збільшуватися: політика Nike, Adidas, Philips і багатьох інших корпорацій - наочний тому приклад. Виробники побутової техніки, мобільних телефонів, комп'ютерів, іграшок змінюють власну структуру. Вони скорочують виробничі потужності і одночасно зосереджують свої зусилля на маркетингу, а їхній капітал поступово перетікає з виробничої сфери в інтелектуальну.

 

Чи можливо аутсорсингову модель підприємництва на практиці поєднати з іншими бізнес-моделями інноваційного підприємництва?

 

Я вважаю, що поєднати аутсорсингову модель підприємництва на практиці з іншими бізнес-моделями інноваційного підприємництва не зовсім актуально. Тому що у більшості галузей сьогодні вже є достатні виробничі потужності, на яких можна випускати свій продукт, дистриб'юторські компанії і роздрібні мережі готові його продавати, а маркетингові агентства - досліджувати ринок і споживачів.

Яким Ви бачите розвиток оболонкових підприємств в реаліях українського бізнесу?

Оболонкова компанія - це компанія, яка частина бізнес-функцій, перш за все, власне виробництво продукції передає на контрактній основі стороннім підрядникам, а сама зосереджується на складовій бізнесу, тобто визначає, що і скільки виробляти, як і кому реалізовувати.

 

До оболонкової форми бізнесу тяжіє все більша кількість компаній, здебільшого які працюють на продовольчих ринках. Дивлячись на реалії українського бізнесу, оболонкова компанія, можливо, буде актуальною в найближчих роках.

 

Кейс 11.3.

 

На основі кейсу виділіть основні схеми монетизації та просування інтернет-ресурсів, додатків, ігор.

До основних способів монетизації можна віднести: соціальні можливості; декоративні елементи прикраси.акції та знижки; додаткові прискорення, потужність і т.д .; тимчасові події; контент; енергія та інші обмежувачі.Для просування інтернет- ресурсів використовують push-повідомлення. У даного виду реклами високі показники конверсії та CTR, оскільки випадкових натискань на оголошення, що знаходиться в треї пристрою, бути не може. Реклама у спливаючих вікнах: При використанні даного методу, рекламні оголошення відображаються у вигляді діалогового вікна всередині програми, представляючи користувачеві заклик до дії і кнопки «ОК» і «Скасування».

Оффер, або рекламні оголошення, поширювані в додатку за моделями CPC і CPA. Як правило, такі оголошення розміщуються поміж розділів всередині програми. Відео-розміщення. Якісні відеоролики на основі CPM моделі показуються прямо всередині програми.

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 394; ЗАКАЗАТЬ РАБОТУ