Назвіть конкурентні переваги в інноваційній діяльності Прада. 

Кожне творіння Prada об'єднує в собі елегантність, витонченість і мінімалізм. Ні в якому разі Міучія не зраджувала своєму головному принципу - слідувати традиціям і дотримуватися класичного образу. Можливо, саме завдяки стійкій життєвої позиції Міучія і чіткого бачення Патріціо Prada залишається однією з провідних компаній на європейському та американському ринках.

 

На якому етапі життєвого циклу продукт Прада?

 

Якщо розглядати життєвий цикл товару : 1. виведення товару на ринок; 2. Ріст попиту на товар; 3. зрілість; 4 спад (вихід з ринку), то бренд Прада знаходиться на третьому етапі, так як обсяги продажів значні, але подальшого зростання продажів не спостерігається. Прибуток на даному етапі стабілізувалася, так як додаткових витрат для виведення товару на ринок не потрібно.

Спрогнозуйте розвиток Прада найближчі 10 років. Як зміниться частка ринку? Відповідь аргументуйте.

 

Очевидно, що на ринку відбувається перерозподіл сил. Якщо раніше зростання споживчих витрат, в основному, був пов'язаний з США, Японією та європейськими країнами, а виробничі потужності ринку були зосереджені на території Азії, то на тлі економічної рецесії США та ЄС, стани третього світу починають демонструвати зростання споживання. Імпорт провідних країн падає, тоді як Китай та інші азіатські країни, переходять від поточної моделі економічного зростання заснованої на експорті, на розвиток внутрішнього ринку. В результаті, значна частка глобального зростання споживчих витрат припадатиме на ринки, що розвиваються, що матиме наслідки для компаній і брендів по всьому світу. Такий бренд, як Prada, вже врахував ці тенденції в розвитку своїх брендів і серйозно збільшив свої продажі в азіатському регіоні за останні роки.

 

 

                     Кейс 10.2. H&M: моду — масам!

 

Використовуючи інформацію кейсу, перерахуйте використані стратегії інноваційного розвитку.

 

H&M використовує мінімальну кількість посередників, великі обсяги закупівель, запрошує до співпраці найкращих дизайнерів, експертів моди і тканин.

 Розподіл завдань між підрозділами в різних країнах. Шведський офіс H&M відповідає в основному за маркетинг, рекламу і дизайн компанії, а офіс в Азії курирує питання співпраці з виробниками.

H&M досконало освоїла стратегію маркетингового просування: нестандартні PR-акції і дивакуваті рекламні трюки сприймаються аудиторією як свято, привертають увагу і викликають інтерес.

Які стратегій забезпечили успіх компанії на ринку ?

Я вважаю, що місцезнаходження магазину - ключ до процвітання. H&M воліє не відкривати магазин до тих пір, поки не звільняться оптимальні для цього площі. Щоб створити бутік, компанія проводить опитування перехожих на вулиці, вивчає розташовані поблизу магазини і транспортні потоки і співвідносить цю інформацію з тим, що являють собою дані бізнес-площі.

 

3, Назвіть конкурентні переваги в інноваційній діяльності Н&M.

 

Конкурентною перевагою, на мою думку, є зростання співробітників разом з компанією. Під цим розуміється наступне: принцип посадової ротації. Наприклад, в окремому магазині така ротація може означати, що обов'язки однієї людини варіюються від роботи в клієнтській службі, на касі, обслуговування примірочних і розпакування товарів до розміщення, а також участі в рекламних заходах.

Оперативність пошиття одягу. У H&M час від начерку майбутньої моделі одягу до її виходу на потік займає три тижні. Компанія постійно скорочує витрати та мінімізує витрати на виробництво.

 

4, На якому етапі життєвого циклу продукт Н&M?

 

Якщо розглядати життєвий цикл товару : 1. виведення товару на ринок; 2. Ріст попиту на товар; 3. зрілість; 4 спад (вихід з ринку), то продукт Н&M знаходиться на другому етапі життєвого циклу. Коли йде період швидкого зростання обсягу продажів, якщо товар прийнятий ринком і попит на нього зростає. Прибуток також зростає в міру збільшення обсягу продажів.

5, Спрогнозуйте розвиток Н&M найближчі 10 років. Як зміниться частка ринку? Відповідь аргументуйте.

Мета компанії - підкорити нові ринки, зайнявши позицію світового лідера в ніші якісного одягу за доступними цінами для масової аудиторії. За їхньою спиною 34 країни, у розпорядженні 1,7 тис. магазинів і 68 тис. співробітників. Незважаючи на те що Н&M є одним з лідерів в ніші «одяг для всіх в одному місці», у компанії немає свого виробництва, вона співпрацює з більш ніж 700 незалежними виробниками в країнах Європи та Азії. Тому в найближчі 10 років компанію чекає відкриття власного виробництва одягу та незалежності від виробників зарубіжних країн.

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 285; ЗАКАЗАТЬ РАБОТУ