Поясніть, чому зростає важливість інтелектуальної власності?В усьому світі інтелектуальна власність є об‘єктом цивільного обороту. Зростання значення інтелектуальної власності та насамперед її результатів у соціально-економічному розвитку будь-якого суспільства, а також зростання попиту  на неї пов‘язано не лише з появою позитивних чинників, але й на жаль, не меншою мірою, негативних. Адже інтелектуальна власність часто стає об‘єктом  неправомірних дій, зловживань, і тому потребує з боку держави не лише ефективної  правової охорони, а й ефективно працюючих механізмів захисту.

 

В чому полягає, важливість інтелектуальної власності в абсолютній формі?

 

Важливість інтелектуальної власності в абсолютній формі проявляється в підвищенні ринкової вартості об'єктів права інтелектуальної власності різних видів, і розмірів збитків правовласників.

 

В чому полягає, важливість інтелектуальної власності у відносній формі?

 

В свою чергу, відносна значимість інтелектуальної власності проявляється в більш високих (в порівнянні з іншими видами вартості) темпах зростання, а також знаходить відображення і в балансах підприємств.

 

Спрогнозуйте розвиток інтелектуальної власності в Україні на найближчі 10 років. Відповідь аргументуйте.

Я вважаю, що законодавство України і, перш за все, така важлива його складова, як захист прав інтелектуальної власності, сьогодні відповідає міжнародним нормам і стандартам, які використовуються в країнах-членах Світової організації торгівлі, а більшість його норм адаптовані до положень відповідних директив Ради ЄС. Але необхідно активізувати роботу щодо подальшого вдосконалення положень, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності, які містяться в загальному й спеціальному законодавстві України. Першочерговим завданням є адаптація національного законодавства до законодавства ЄС. Потрібно також привести у відповідність правові норми й термінологію, які застосовуються в кодексах України та спеціальних законах у сфері інтелектуальної власності.

 

                                          

Тема 9. Маркетинг інновацій

 

Кейс 9.1. 15 секретів успіху від Есте Лаудер

Ви згодні з Есте Лаудер, що велике значення має вибір правильного місця? Відповідь обґрунтуйте.

Так, я згода з Есте Лаудер, адже місце має найвирішальнішу позицію. Тому що в розкрутці будь-якого бренду місце, де будуть його просувати є майже головним фактором. Дуже гарний приклад навела Е. Лаудер що жінки йдуть в торгові центри за одягом і мимоволі заходять в інші бутики, де продається косметика та інші дрібнички. Незаплановані покупки- найкращий варіант.

 

Як ви гадаєте, на чому побудовано імідж компанії Есте?

 

Я вважаю, найкращою відповіддю на це питання буде цитата Лаудер : «Найбільшим з усіх міфів є той, який обіцяє формулу миттєвого успіху. Я взяла на себе непосильну ношу.

Була постійна робота, пильна увага до дрібниць, недосипання, болі в серці».

 

Які маркетингові інструменти позиціонування застосовувала Есте Лаудер?

 

Есте Лаудер пропонувала кожній жінці, яка зупинялась біля вітрини магазину, зробити макіяж, аби кожна відчула якість та легкість косметики на собі. Також, при виборі місця для продажу своєї косметики вона відразу виключила дешеві магазини, аптеки та супермаркети. Імідж торгових центрів з самого початку почав працювати на її продукцію.

 

Визначте, ключові конкурентні переваги Есте Лаудер.

 

На мою думку, до найголовніших переваг обраної стратегії успіху Е.Лаудер можна віднести: наймання до себе в команду найкращих людей, уважність стеження за конкурентами, аби зробити краще, збереження іміджу та навчання продавців задля успіху компанії.

 

На Вашу думку, чи актуальні ці 15 секретів успіху в сучасному бізнесі?

Я вважаю, що 15 секретів успіху Есте Лаудер є не тільки актуальними в сучасному бізнесі, а й варті того, щоб брати приклад з її секретів ведення успішного бізнесу. Але, нажаль,

мало хто з «новачків» ведення бізнесу керуються хоча б третиною порад.

 

Кейс 9.2. NIKE проти ADIDAS

Який бренд Вам більше подобається? Відповідь обґрунтуйте.

Особисто я не можу однозначно сказати, що краще: Nike або Adidas. Обидві компанії зарекомендували себе як найкращі, в колекціях кожної з них є цікаві і неповторні моделі, так що обидва виробники варті уваги і поваги. Як би там не було, «протистояння» Adidas і Nike все одно залишиться одним з найкрасивіших в історії.

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 283; ЗАКАЗАТЬ РАБОТУ