Вимоги до змісту контрольної роботи.



· відповіді на 1 і 3 питання повинні бути реферативними, з використанням декількох джерел;

· відповідь повинна починатись зі вступу, де зазначити актуальність теми, її роль у вивченні дисципліни тощо;

· максимально наситити зміст роботи фактами, особистими спостереженнями, висновками про значимість досліджуваного Вами матеріалу;

· чітко і ясно формулювати свої думки, використовуючи структурування матеріалу з літературних джерел;

· дослівне цитування літературних джерел не рекомендується;

· у висновках зробити підсумок того, що було розкрито в основній частині, показати, де можуть бути застосовані отримані знання, як їх можна використовувати в практичній діяльності тощо;

· при виконанні контрольної роботи доцільно використовувати літературу, яка вказана в дужках після номеру варіанта.

Вимоги до оформлення контрольної роботи

Текстовий матеріал оформлюється рукописним або машинописним способами. У машинописному тексті висота літер повинна бути не меншою 2,5 мм, а відстань (інтервал) між рядками – не менше 1,5 мм.

Роботу виконують на аркушах формату А4 (210 х 297). Кожна сторінка контрольної роботи повинна мати поля: справа – 10, інші – 25 мм. Поля не виділяються рискою, сторінки не обводяться рамкою.

Сторінки тексту роботи нумеруються арабськими цифрами. Титульний аркуш включають у загальну нумерацію сторінок. Номер на титульному аркуші не ставлять. На наступних сторінках номери проставляють на верхньому правому ріжку.

Кожне питання роботи рекомендується починати з нової сторінки, його виклад повинен бути чітким і відповідати змісту. Номери питань позначають арабськими цифрами з крапкою у кінці.

Заголовки пишуть великими літерами. Скорочень та довільних словосполучень не допускається. Текст роботи викладають коротко і чітко. Не рекомендується застосовувати складні речення та звороти. Рисунки, таблиці розташовують відразу після згадування про них у тексті так, щоб при читанні їх текст був повернений за годинниковою стрілкою. Посилання на рисунки у тексті подаються у скороченому вигляді: “рис.2” або “див. рис.2” (при повторному згадуванні).

Відстань між текстом та ілюстрацією, найменуванням ілюстрації і наступним текстом, між текстом і заголовком, заголовком і наступним текстом повинна бути 15 мм.

Абзацний виступ повинен бути однаковим по всьому тексту роботи і дорівнювати п’яти знакам.

Всі схеми, стандарти, моделі, які додані до контрольної роботи, оформляють як додаток. Кожний додаток позначається літерою українського алфавіту, починаючи з А, за винятком літер Ґ, Є, З, І, Ї, О, Ч, Ь. Наприклад: додаток Б.

На початку роботи подається зміст, в якому вказують завдання із зазначенням сторінок.

Відомості про використані джерела (перелік посилань) необхідно наводити згідно вимог стандарту. Літературу треба розташовувати в такій послідовності. На початку переліку подають офіційно-документальні, директивні та державні матеріали, далі – книги, статті та інші джерела мовою оригіналу в алфавітному порядку.

Обсяг текстової частини роботи має складати 12 – 15 сторінок. Контрольна робота повинна бути переплетена в обкладинці. Титульний аркуш необхідно підписати.

Контрольна робота повинна бути виконана і подана на рецензію не пізніше 15 днів до початку заліково-екзаменаційної сесії.

Порядок зарахування роботи

Студент повинен виконати контрольну роботу самостійно в повному обсязі. Робота, що виконана з порушенням вимог або її зміст не відповідає заданому варіанту, на перевірку не приймається і не зараховується.

Критерії оцінки контрольної роботи такі:

Сума балів за всі види навчальної діяльності

ЄКТС

Оцінка за національною шкалою

для екзамену, курсової роботи, практики для заліку
90-100 A відмінно

зараховано

80-89 B

добре

70-79 C
60-69 D

задовільно

51-59 E
35-50 F х незадовільно з можливістю повторного складання не зараховано з можливістю повторного складання
1-34 F незадовільно з обов’язковим повторним вивченням дисципліни не зараховано з обов’язковим повторним вивченням дисципліни

Якщо контрольна робота зарахована, то студент допускається до іспиту.

Викладач проводить консультації протягом семестру згідно графіку.

 

Форма закріплення варіанта

Вибирати тему контрольної роботи (5) потрібно за останньою цифрою залікової книжки. Наприклад, остання цифра Вашої залікової книжки „0”. Отже ви можете вибрати дану тему контрольної роботи за номерами 10 або 20 або 30. Якщо остання цифра 5, то обирається тема за номерами 5 або 15 або 25.

Варіант контрольного завдання (5.1) треба вибирати теж той, у якого номер співпадає з останньою цифрою номера Вашої залікової книжки.

Теми контрольних робіт

 


Дата добавления: 2020-04-08; просмотров: 93; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!