Стаття 20. Правління Агентства



1. Правління Агентства:

1) здійснює управління поточною діяльністю Агентства;

2) розробляє пропозиції до проекту фінансового плану Агентства;

3) розробляє і подає на затвердження Наглядової ради проекти програм Агентства;

4) організовує виконання рішень Наглядової ради Агентства;

5) готує щорічний звіт про діяльність Агентства та подає його на затвердження Наглядовій раді;

6) здійснює інші передбачені законом і Статутом Агентства повноваження.

2. Правління Агентства очолює його голова, який призначається та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Наглядової Ради.

3. Голова правління Агентства:

1) організовує роботу правління, головує на його засіданнях;

2) здійснює добір кадрів Агентства на конкурсних засадах, формує кадровий резерв на відповідні посади, організовує роботу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Агентства;

3) здійснює інші передбачені законом і Статутом Агентства права та обов’язки.

4. На голову та членів правління Агентства поширюються вимоги та обмеження, передбачені цим Законом для членів Наглядової ради Агентства. У разі невиконання вимог, встановлених цією частиною, Наглядова рада Агентства зобов’язана на найближчому засіданні припинити повноваження голови або відповідного члена правління Агентства.

Стаття 21. Програмні комісії Агентства

1. Правління Агентства подає, а Наглядова рада затверджує особовий склад Програмної комісії (далі – Комісія) для проведення конкурсів із надання грантової підтримки в рамках кожної з програм Агентства.

2. Члени Комісії повинні бути визнаними суспільством авторитетами в галузі тематики програми.

Члени Комісій не повинні бути членами Наглядової ради Агентства та правління Агентства та не мають права брати участі в конкурсі.

Члени органів управління Агентства не мають права брати участь у програмах Агентства та Програмних комісіях Агентства.

Члени Комісій, що беруть участь в організації та проведенні конкурсів, не повинні мати реального або потенційного конфлікту інтересів.

3. У разі виникнення члена Комісії конфлікту інтересів він зобов’язаний повідомити про це у письмовій формі Голову правління Агентства та заявити самовідвід.

4. Результати конкурсу вивішуються на сайті Агентства у вигляді рейтингового списку проектів, що брали участь у конкурсі.

5. Рейтинговий список переможців та учасників конкурсу має включати назву проекту, інформацію про керівника проекту, а також критерії, за якими оцінювалися проекти, та відповідні показники для кожного з проектів.

РОЗДІЛ V.

ІНФРАСТРУКТУРА МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ

Стаття 22. Організоване дозвілля молоді

1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування сприяють неформальній освіті, волонтерській діяльності, фізичній активності і залученню молоді до культурного життя як основним способам корисного використання дозвілля.

2. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування всіляко підтримують відповідне регулювання середовища, необхідного для корисного використання вільного часу молодих людей через доступ до об’єктів соціального характеру, неформальної освіти та культури, спортивної та оздоровчої інфраструктури.

3. Дозвілля молоді є одним із важливих чинників для молоді, її відпочинку, самореалізації, оздоровлення, розширення світогляду. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування забезпечують організацію дозвілля молоді шляхом забезпечення:

1) широкої пропаганди способу життя, що дозволяє проводити молоді дозвілля в освітніх та ігрових заходах, зокрема через соціальну рекламу;

2) підтримки доступних, розвиваючих програм організації дозвілля за місцем проживання молоді, зокрема молодіжного туризму;

3) збереження та розвитку індустрії відпочинку молоді;

4) впровадження програм оздоровлення для підлітків та молоді;

5) розвитку соціокультурних, спортивних та інших об’єктів дозвілля та оздоровлення молоді, особливо у сільській місцевості та районах міських новобудов;

6) визнання й оцінки молодіжної роботи через запровадження заходів на підтримку згуртованості територіальних громад, включаючи консультації молодіжних працівників у галузі стратегії розробки та здійснення молодіжної політики;

7) забезпечення фінансування для молодіжних працівників та молодіжних громадських організацій; сприяння безперервному навчанню молодіжних працівників; заохочення обміну досвідом між молоддю та іншими фахівцями, які працюють із дітьми та молоддю; поліпшення умов праці та підвищення статусу молодіжної роботи;

8) підтримки фахівців із роботи з молоддю та молодіжних громадських організацій, які здійснюють неформальну освіту чи навчання в просуванні найкращих практик, за допомогою різних заходів, зокрема відповідних законодавчих і політичних заходів;

9) вжиття заходів із розширення прав і можливостей молодіжних громадських організацій, які беруть активну участь у роботі з молоддю та неформальній освіті, зокрема шляхом надання фінансової та інших форм структурної підтримки.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 98; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!