Conte Crayon (Чарівний олівець)



Conte Crayon (Чарівний олівець) відноситься до фільтрів, що імітують ту або іншу реально існуючу художню техніку. Цього разу це простий олівець, точніше, малюнок олівцем на фактурній поверхні

Як колір олівця виступає Foreground Color (Колір переднього плану), як «папір» — Background Color (Колір фону). Досвід показує, що реалістичніше виглядають все ж таки поєднання чорного і білого.

Параметри фільтру :

■ Foreground Level (Рівень «олівця»). Визначає, як багато площі зображення буде зайнято штрихами «олівця». При невеликому значенні цього параметра зображення виконується в штриховій формі, при великому — деякі ділянки закрашуються.

■ Background Level (Рівень «паперу»). Відповідає за «прозрачность* «папір!»,

■ Texture (Текстура). Тут користувачу дасться можливість визначити фактуру «паперу». Є декілька готових варіантів, але найбільш корисно те, що можна завантажити будь-який свій, вибравши варіант Load Texture (Завантажити текстуру), клацнувши на стрілці. Завдяки цьому виходять справді дивовижні результати.

■ Scaling (Масштаб). Оскільки зображення, до якого застосовується фільтр, може бути будь-якого розміру і дозволу, а файл текстури свідомо одного, то за допомогою цього повзунка користувач має можливість масштабувати текстуру

■ Relief (Рельєф). Ступінь прояву фактури «паперу».

■ Light (Світло). Від цього параметра багато в чому залежить зовнішній вигляд рельєфу.

■ Invert (Перевернути). Зробити темні області на карті текстури світлими і навпаки.

Graphic Pen (Туш)

Якщо попередній фільтр формував малюнок із закрашеними областями і контурами, то Graphic Pen (Туш) створює зображення, складене тільки з штрихів. Найбільше це нагадує малюнок тушшю.

Як колір «чернил* виступає Foreground Color (Колір переднього плану). Завдяки цьому можливі самі різні способи використання цього фільтру.

З погляду оригінальності результату, цей фільтр займає одне з перших місць в Photoshop, і ми радимо запам'ятати його.

Параметри фільтру :

■ Stroke Length (Довжина штриха). При менших значеннях штрихи виходять короткими і, як наслідок, зображення зберігає більше дрібних деталей. При великих значеннях збільшується оригінальність, але втрачається багато інформації.

■ Light/Dark Balance (Тоновий баланс). Яка частина зображення буде віддана під штрихи, а яка — під «бумагу».

■ Stroke Direction (Напрям штрихів). Під яким кутом будуть розміщені штрихи. Варіанти:

• Right Diagonal (По діагоналі справа);

• Horizontal (Горизонтально);

Left Diagonal (По діагоналі зліва);

∙ Vertical (Вертикально).

Halftone Pattern (Півтоновий узор)

Перемальовував початкове зображення в півтонове. Кольори півтонів визначаються виходячи з активних, зараз основних, кольорів Photoshop.

Даний фільтр застосовується не так часто, проте є і цікаві варіанти його використання. Зокрема, якщо вибрати режим Line (Лінія), то при дотриманні деяких інших умов цілком непогано відтворюється поширений ефект екранної розгортки.

Параметри фільтру:

■ Size (Розмір), Оскільки в основу півтонового зображення покладена текстурована карта, тобто необхідність регулювати розмірність її структурних елементів, що і робиться з помошью даного повзунка.

■ Contrast (Контраст). Ступінь виділення елементів текстури. При невеликих значеннях, наприклад, смуги будуть ледве помітні.

■ Pattern Type (Тип текстури). Карта текстури, яка буде накладена на зображення. Варіанти:

• Circle (Круг);

• Dot (Крапка);

• Line (Лінія).

Note Paper (Поштовий папір)

Фільтр, до якого важко підібрати аналог з реального життя. Швидше за все, це своєрідне витискування рельєфу на дуже м'якому і товстому папері.

Точно так, як і в попередніх фільтрах, в основу покладені два базові кольори Photoshop, які визначені на даний момент, — Foreground Color (Колір переднього плану) і Background Color (Колір фону)

За допомогою цього фільтру добре імітуються багато явищ, наприклад твердий сніг плі папір.

Параметри фільтру :

■ Image Balance (Тоновий баланс). Визначає область, зайняту певним кольором. При невеликих значеннях домінує Background Color (Колір фону), при тих, що перевищують 50 — Foreground Color (Колір переднього плану)

■ Graininess (Зернистість). Задається «шорсткість» носія, точніше, частота нерівностей

■ Relief (Рельєф). Цей параметр визначає розмір нерівностей.

Photocopy (Ксерокопія)

Якщо судити по назві, то цей фільтр імітує копію зображення на ксероксі. Чесно кажучи, авторам результат використання фільтру Photocopy (Ксерокопія) ксерокопію не нагадує зовсім. Мабуть, мався на увазі дуже старий ксерокопіюючий апарат.

Як і у всіх попередніх фільтрах цієї групи, кольори підсумкового зображення залежать від встановлених в цей час базових кольорів. При використанні не чорного кольору результат нагадує якусь техніку малювання, важко сказати, яку саме.

Параметри фільтру:

- Detail (Деталізація). Чим вища ця настройка, тим більше дрібних деталей зберігається після обробки зображення фільтром

-   Darkness (Тонер). Задає «яскравість краски*- віртуального ксерокса. Чим вище значення, тим яскравіше за колір на зображенні.

Plaster (Гіпс)

Корисний і красивий фільтр. Створює своєрідний рельєф, в якому світлі області виступають над уявною лінією поверхні, а темні, навпаки, заглиблюються. Принцип достатньо простій, І тому освоїти Plaster (Гіпс) не складе труднощів

Кольори рельєфу визначаються виходячи зі встановлених на даний момент основних кольорів Photoshop.

Параметри фільтру:

■ Image Balance (Тоновий баланс). Основна настройка цього фільтру. Визначає кількісне відношення базових кольорів і, як наслідок, піднятих або опушених областей.

■ Smoothness (Пом'якшення). Задає плавність переходу елементів зображення, визначаючи відображення дрібних деталей. Чим вища м'якість, тим менш точно буде передане початкове зображення.

■ Light (Світло). Варіанти:

• Bottom (Знизу);

• Bottom Left (З лівого нижнього кута);

• Left (Зліва);

• Top Left (З лівого верхнього кута);

• Тор (Зверху);

• Top Right (З правого верхнього кута);

• Right (Справа);

• Bottom Right (З правого нижнього кута).

Reticulation (Ретикуляция)

Фільтр, що імітує один з поширених дефектів плівки, яким іноді користуються справжні фотографи.

Зовні результат використання фільтру Reticulation (Ретикуляция) нагадує просто «зашумленную* фотографію. Втім, і це може коли-небудь стати в нагоді.

Кольори «шума* визначаються виходячи з базових кольорів — Foreground color (Колір переднього плану) і Background color (Колір фону).

Параметри фільтру:

■ Density (Частота), Визначає щільність структурних елементів (крапок) на зображенні. Зрозуміло, що чим вище це число, тим краще промальовувала картинка

■ Foreground Level (Рівень кольору переднього плану). Кількість основного кольору після застосування фільтру.

 ■ Background Level (Рівень кольору фону). Кількість фонового кольору.

Stamp (Ліногравюра)

Чимось цей фільтр близький до Graphic Pen (Тущь). Також використовуються тільки два кольори, відмінність лише в тому, що в Graphic Pen (Туш) тільки штрихи, тут же — суцільні залиті області.

Оскільки кольори, як і у всіх інших фільтрах цієї групи, визначаються виходячи з базових, то і застосування цього фільтру йде набагато далі за отримання бітових картинок.

Параметри фільтру:

■ Light/Dark Balance (Тоновий баланс). Розподіляє площу зображення між фоновим і основним кольорами.

■ Smoothness (Пом'якшення). Чим вищий цей параметр, тим більше правильної форми будуть фрагменти зображення і, як наслідок, тим більше буде втрата інформації, що особливо стосується невеликих фрагментів.

Water Paper (Мокрий папір)

Фільтр, що імітує малювання фарбами на мокрому папері. Фарби, видно, акварельні, оскільки чітко виражено їх розтікання по зображенню.

На відміну від попередніх фільтрів, які були півтонові, Water Paper (Мокрий папір) працює зі всім спектром кольорів. Це робить його достатньо зручним при імітації живопису і в деяких інших випадках.

Параметри фільтру

■ Fiber Length (Довжина волокна). Визначає фактуру малюнка. Високі значення приводять до втрати дрібних деталей, але збільшують оригінальність результату.

■ Brightness (Яскравість). Власне яскравість «фарб». При низьких значеннях відбувається постеризация зображення, при високих воно стає дуже світлим.

■ Contrast (Контраст). Задається збільшення або зменшення контрасту в пікселах сусідніх областей.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 195; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!