Фільтри групи Pixelate (Оформлення)



Ці фільтри об'єднує те, що вони групують початкові піксели зображення в своєрідні області.

Color Halftone (Кольоровий растр)

Даний фільтр реалізує ефект чергування кіл, який можна спостерігати, наприклад, в творчості Сальвадору Дали. Реалізується він таким чином: кожен колірний канал перемальовувався на кола, розміри і розміщення яких залежать від настройок.

Параметри фільтру:

■ Max. R а d i u s (Максимальний радіус),. Залежно від нього будуються та всі інші, тому ця настройка сильно впливає на зовнішній вигляд зображення.

■ Screen Angles (Кут растру). Регулює розміщення крапок на зображенні. Не звертайте уваги, що задано чотири канали — для різних колірних моделей активне число різне, залежно від кількості каналів в даній колірній моделі. Для Grayscale (Відтінки сірого) — це один канал, для RGB — три, для CMYK - чотири.

Crystallize (Кристалізація)

Цей фільтр шляхом усереднювання колірних і яскравості показників сусідніх пікселів створює враження, що зображення складається з безлічі фігур, які можна визначити як багатокутники.

Застосовується даний фільтр досить часто і для вирішення самих різних завдань: створення ефекту гранованого скла, льоду і крупного снігу.


Параметри фільтру

Не дивлячись на те що можна регулювати тільки Cell Size (Розмір осередку), спектр результатів фільтру дуже широкий.

Fragment (Фрагмент)

Цей фільтр дублює зображення в чотирьох екземплярах і зміщує їх щодо один одного, В результаті він приводить до певного розмиття зображення. Настройок і власного вікна Fragment (Фрагмент) не має.

Фільтри групи Render (Освітлення)

До даної групи відносяться фільтри Photoshop, які так чи інакше пов'язані з світлом.

Не можна сказати, що фільтри групи Render (Освітлення) часто застосовуються в роботі, але в своїх областях вони єдині і незамінні.

Гра з світлом досить часто допомагає привести в порядок найневдалішу роботу, саме тому фільтри даної групи знають майже все більш або менш досвідчені користувачі Photoshop.

Розглянемо, які фільтри містяться в цій групі.

Clouds (Хмари)

Це досить простий фільтр, який навіть не має вікна настройок. Він створює якісь утворення, вельми схожі на хмари. Колірна гамма хмар визначається зі встановлених на даний момент Foreground color (Колір переднього плану) і Background color (Колір фону).

Фільтр Clouds (Хмари) часто застосовується як перший етап створення деяких текстур з тієї ж причини, що і Add Noise (Додати «шум»-), — їх вигляд випадковий.

Difference Clouds (Різницеві хмари)

Цей фільтр, як і попередній, не має свого вікна. Він також створює «хмари» на основі базових кольорів, але відмінність полягає в тому, що фільтр Difference Clouds (Різницеві хмари) до того ж ще і змішує їх з початковим зображенням.

Fibers (Волокна)

Фільтр, дуже схожий по дії на два попередніх, тільки він формує не хмари, а якусь подібність волокон.

■ Variance (Товщина), Задає розмір волокон

■ Strength (Натиск). Визначає вираженість волокон, їх контраст.

Lens Flare (Відблиск)

Хороший фільтр, що дозволяє імітувати відблиск лінзи. Це вельми корисна можливість, тому що ніщо так не додає в роботу реалістичності і оригінальності, як відблиск

Відблиск, створений в Photoshop, досить часто можна побачити в самих різних роботах. Проте якщо ви хочете створювати дійсно складні відблиски, скористайтеся набором додаткових плагинов КРТ 5.

Параметри фільтру

■ Brightness (Яскравість). Яскравість відблиску. Залежно від цього параметра відблиск може бути ледве помітним або «засветить*, всю ілюстрацію. Якщо правильно підібрати і тип лінзи, то можна намалювати правдоподібне сонце на похмурому небі.

■ Lens Type (Тип лінзи). Дозволяє імітувати відблиски, що з'являються на різних типах лінз


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 300; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!