Mosaic Tiles (Мозаїчні фрагменти)



Ми вже зустрічали фільтр Mosaic (Мозаїка) в групі Pixelate (Оформлення). Цей фільтр не має до того ніякого відношення, просто назви схожі.

Mosaic Tiles (Мозаїчні фрагменти) генерує мозаїчні елементи неясної форми, найбільше схожі на квадрати. Вони достатньо чітко «видавлені» на зображенні, але все таки результат дії не дуже нагадує мозаїку.

Декілька рятує Mosaic Tiles (Мозаїчні фрагменти) наявність вікна настройок. За допомогою цього фільтру мозаїку не сымитировать, але все таки одержаний зовнішній вигляд зображення достатньо цікавий і може бути використаний при роботі.

Параметри фільтру:

■ Tile Size (Розмір фрагментів). Визначає розмір «пластин» і, як наслідок, їх кількість.

■ Grout Width (Ширина зазорів). Величина простору між «пластинами»

■ Lighten Grout (Освітленість). Задає колір зазорів між елементами мозаїки. При мінімальних значеннях — чорний колір, при максимальних — білий.

Patchwork (Кольорова плитка)

Ще один фільтр, що розбиває зображення на фрагменти. Як здається авторам, саме його варто було б назвати Mosaic (Мозаїка), оскільки по своєму результату Patchwork (Кольорова плитка) найбільше нагадує мозаїку класичного вигляду.

Фільтр Patchwork (Кольорова плитка) розбиває зображення на велику кількість шматочків квадратної форми, щільно прилеглих один до одного. Колір шматочка обчислюється як середній колір пікселів початкового зображення, «лежащих* на цьому фрагменті.

Цей фільтр має вікно настройок, що дозволяє добитися потрібного результату в будь-якому зображенні, незалежно від його дозволу і розміру

Параметри фільтру:

■ Square Size (Розмір квадратів). За допомогою цього повзунка користувач визначає розміри «плиток», вз яких полягатиме зображення.

■ Relief (Рельєф). Задається опуклість плиток. Втім, між початковими і максимальними значеннями за зовнішнім виглядом різниці майже немає.

Stained Glass (Вітраж)

Фільтр, що дійсно дає результат, схожий на звичайний вітраж. Звичайно, достатньо стилізований, спрощено-наближений, але все таки вітраж.

Це один з тих фільтрів, якими користуються украй рідко, але якщо знадобиться, то він єдиний у своєму роді н заміни йому не знайти.

Зверніть увагу, що відстань між «скельцями» закрашується Foreground Color (Колір переднього плану), і для того, щоб отримати потрібний результат, необхідно спочатку визначити цей параметр.

Параметри фільтру:

■ Cell Size (Розмір осередку). Задається величина осередку. Погано тільки те, що спектр можливих значень недостатньо широкий, особливо при використанні зображень з великим дозволом.

■ Border Thickness (Товщина меж), Відстань між осередками.

■ Light Intensity (Яскравість світла). При невеликих значеннях ви не відчуєте ніяких змін, а ось при максимальних буде схоже, що з другого боку вітража світить яскраве сонце.

Texturizer (Текстуризатор)

Цей фільтр є універсальним інструментом для накладення текстури на зображення. Працює він за принципом карт текстури, тобто на основі яркост-ных переходів зображення (карти текстури) змінює його рельєф.

За допомогою цього фільтру можна створювати дуже цікаві і унікальні роботи. Єдине, що необхідно, — карти текстури, а ними може бути будь-яке зображення у форматі PSD.

Параметри фільтру:

Texture (Текстура), яку карту текстури використовувати.

• Brick (Цеглина). Чи не так, цікаво із зображення зробити цегляну стіну.

• Burlap (Мішковина). Текстура, що імітує грубу тканину.

• Canvas (Брезент).

• Sandstone (Вапняк).

• Load Texture (Завантажити текстуру). Дозволяє використовувати будь-який файл формату PSD як карту текстури.

■ Scaling (Масштаб). Оскільки зображення бувають різних розмірів, то існує необхідність масштабування карти текстури. Це і робиться за допомогою повзунка Seating (Масштаб).

■ Relief (Рельєф). Задається ступінь піднесення текстури над лінією поверхні. При великих значеннях текстура виражена чіткіше

■ Light (Світло), Варіанти падіння світла на рельєф.

■ Invert (Інвертувати). Зробити темні області карти текстури світлими і навпаки.

Фільтри групи Video (Відео)

Ця невелика група містить тільки два фільтри. Вони призначені для роботи із зображеннями, імпортованими з відео або призначеними для показу на телеекрані.

De-Interlace (Відрядкова розгортка)

Оскільки телевізійна картинка відкривається через рядок, то і копіюється зображення теж тільки з половиною рядків. Це і виправляється фільтром De-Interlace (Відрядкова розгортка).

Діє він за принципом інтерполяції, тому піксели дописуються комп'ютером. Зрозуміло, цей метод не дає відмінної якості, але іншого способу немає.

Досвід показує, що цей фільтр ефективний далеко не завжди, тому доводиться користуватися складнішими методами

NTSC Colors (Кольори NTSC )

Цей фільтр необхідний, якщо ваша робота буде показана на телевізійних екранах, що працюють в колірній системі NTSC (американо-японська система телебачення).

Фільтри групи Other (Інші)

У цій групі знаходяться фільтри, які творці Photoshop не віднести ні до однієї іншій групі із-за їх оригінальності.

Користувачі часто вважають, що в групі з такою назвою не може бути нічого корисного, і помиляються. Ці фільтри часто застосовують професійні дизайнери.

Custom (Замовлений)

Цей фільтр дозволяє створювати власні фільтри на основі настройок, яскравості Звичайно, нічого складного за допомогою цього фільтру не зробиш, та і ми обмежені цветокоррекцией, але все таки це вже дещо.

High Pass (Колірне зрушення)

Достатньо цікавий кольорокоректуючий фільтр. Залежно від настройки зводить кольори до більш менш постеризованим. Навчитися користуватися цим фільтром кваліфіковано дуже складно.

Параметр Radius (Радіус) визначає ступінь вводу кольорів до постеризованих. З підвищенням значення яскравість кольорів зростає.

Maximum (Максимум)

Кольорокоректуючий  фільтр, який освітлює межі темних областей, тим самим

 змінюючи їх.

Цей фільтр використовується для обробки відсканованого матеріалу. Але при великих значеннях його можна застосовувати я для художніх цілей.

Radius (Радіус) визначає ширину освітлених меж. При максимальних значеннях зображення повністю змінює вигляд.

Minimum (Мінімум)

Фільтр, який відрізняється від попереднього тим, що змінює не темні, а світлі області.

Offset (Зрушення)

Часто вживаний фільтр, особливо при створенні зображень для Інтернету: GIF-анімації або фонових текстур.

Фільтр дозволяє зрушувати зображення, його виділену частину або шар на задану кількість пікселів. Користуватися цим фільтром дуже просто, і освоюється він миттєво.

Параметри фільтру:

■ Horizontal (Горизонтальний). Задається ступінь горизонтального зрушення в пікселах. Зрушення відбувається в праву сторону.

■ Vertical (Вертикальний), Задається ступінь вертикального зрушення в пікселах. Зрушення відбувається вниз

■ Undefined Areas (Порожні області). Визначається, чим заповнювати порожні області, що утворилися в результаті зрушення.

• Set to Background (Зробити кольори фону).

• Re peat Edge PixeIs (Повторнть піксели краю ориги нала), П рименяется пр і з -здании текстур і в інших подібних випадках.

• Wrap Around (Обертати). Зображення як би намотується на барабан, і при повороті фрагмент, що пішов, з'являється з іншого боку.

Фільтри групи Digimarc

Вам ця група стане в нагоді тільки в тому випадку, якщо ви працюєте з комерційною цифровою фотографією. Ці фільтри — частина світової системи захисту авторських прав у області фотографії, запропонованою компанією Diginiarc Corporation.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 194; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!