Переддрукова підготовка кольороподілу



Перед тим як друкувати кольороподіл, виконайте таке:

Відкалібруйте монітор. Дивіться Калібрування монітора та створення для нього профілю.

Вкажіть, чи містить документ інформацію трепінгу, якщо це відомо.                    Дивіться - Сповіщення про наявність інформації трепінгу.

Перегляньте результати кольороподілу та обробки прозорості.

Дивіться -  Перегляд кольороподілу та Попередній перегляд того, які області ілюстрації будуть зведені.

Запускайте переддрукову перевірку з використанням потрібних критеріїв. Дивіться - Профілі перевірки перед друком.

Примітка: Якщо ви користуєтесь послугами постачальника друку для створення кольороподілів, перед тим, як братися за кожне завдання та в процесі, краще тісно попрацювати з його експертами.

Друк кольороподілу:

Оберіть "Файл" > "Друк" і виберіть принтер.

Виберіть параметр в меню "Коментарі та форми".

Виберіть діапазон друку і параметри обробки сторінки.

Клацніть на "Додаткові".

Якщо ви створили файл з власними параметрами принтера і належними параметрами кольороподілу, виберіть його в меню "Параметри" вверху діалогового вікна "Додаткові параметри друку".

Виберіть "Вивід" ліворуч та виберіть параметр в меню "Колір":

Виберіть "Кольороподіли", якщо PPD-файл не підтримує кольороподіли in-RIP.

Виберіть "Кольороподіли In-RIP", якщо PPD-файл підтримує кольороподіли In-RIP. З'являються параметри трепінгу. В меню «Трепінг» виберіть «Adobe In-RIP» або «Вимкнути». Якщо ви вибрали "Adobe In-RIP", клацніть на "Попереднє налаштування трепінгу" та виберіть попереднє налаштування. Клацніть "OK".

Вкажіть параметри частоти напівтонового екрана та кут, під яким обертається вибраний напівтоновий екран фарби.

Якщо документ містить об'єкти з параметрами прозорості, виберіть параметр в меню "Попереднє налаштування зведення прозорості".

В "Менеджері фарб" відмініть будь-який колір, що не входитиме до кольороподілу.

Чотири тріадні кольори (блакитний, пурпуровий, жовтий та чорний) завжди з'являються у верхній частині списку кольорових форм, за якими розташовані плашкові кольори в абетковому порядку.

Клацніть по кнопці "Менеджер фарб", щоб змінити параметри друкарських фарб для кольороподілів.

Клацніть на "Позначки та обрізання крайок" ліворуч і виберіть "Всі позначки".

Клацніть на "Параметри Postscript" ліворуч і виберіть потрібні параметри. Клацніть "OK", щоб закрити діалог, потім клацніть "OK" знову, щоб друкувати кольороподіли.

 

 

Тема: Комп’ютерна анімація  

План

1. Класифікація та типові технології                                                                                     2. Види анімації                                                                                                                      3. Види технологій

Мультиплікація (з лат. multiplicatio — розмноження, збільшення, зростання) або анімація (з лат. anima — душа і похідного фр. animation — оживлення) — вид кіномистецтва, твори якого створюються шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих (графічна мультиплікація) або об'ємних (об'ємна мультиплікація) об'єктів. Ці твори називають анімаційними або мультиплікаційними фільмами (мультфільмами). Перші мальовані фільми були випущені в 1908 у Франції, об'ємні — в 1911 у Росії.

Перші мультиплікаційні фільми в Україні з'явилися у 1927 році у центральній мультиплікаційній майстерні в Києві: художник В.Дев'ятін зробив мультиплікаційну одно частівку "Українізація" про вивчення української мови, а В. Леванжовський поставив "Казку про солом'яного бичка", поклавши в основу сюжет сценарія популярної казки.

Принцип анімації знайшли задовго до винаходу братами Люм'єр кінематографу. Бельгійський фізик Жозеф Плато, австрійський професор-геометр Симон фон Штампфер та інші вчені і винахідники використовували для відтворення на екрані зображень, що рухались внаслідок обертання диска чи стрічки з малюнками, систему дзеркал і джерело світла — ліхтар.

  • 30 серпня 1877 року вважається днем народження мальованої анімації — був запатентований винахід Еміля Рено. Винайшов основи технології виготовлення анімаційних фільмів, які лишилися незмінними до винайдення комп'ютерних технологій: "покадрова зйомка" малюнків або іншого матеріалу - за фазами руху. Еміль Рено називав свої фільми "світловими пантомімами", "оптичними виставками" (Наприклад: "Клоун з собачкою", Кухоль пива").
  • 1898 рік — Джон Стюарт Блектон і Альберт Е. Сміт зняли перший ляльковий фільм «Цирк ліліпутів» («Тhe Humptu Dumptu Circus»). В фільмі використовувались дерев'яні іграшки.

Подальший розвиток

Майбутньому бурхливому розвитку анімації посприяли не лише фільми що були зроблені в минулому, а й певний технічний поступ. Найважливішим досягненням в цій сфері став винахід Рауля Барра перфорований целулоїд, що дозволяв зафіксувати лист з малюнком за допомогою штифтів.

  • 1917 рік — відбулась прем'єра першого повнометражного художнього анімаційного фільму «Еl Apostol» режисера з Аргентини Квіріні Кристіани.
  • 1928 рік — Уолт Дісней створює найпопулярнішого мальованого персонажа в історії мультиплікації. В цей рік також виходить в світ перша звукова стрічка «Пароплавчик Віллі» («Steamboat Willie»).
  • 1929 рік — Уолт Дісней знімає «Танець скелетів» («Skeleton Dancе») перший із серії «Веселі симфонії».

Загалом прихід Уолта Діснея в анімацію ознаменувався створенням певних канонів, так звана діснеївська або ж класична анімація, якими в багато чому користуються і до сьогодні.

Новітня епоха

Сьогодні анімація йде в дещо іншому руслі ніж в «діснеївську епоху». Технічний прогрес вкотре змінив технологію анімації.

  • 1996 рік — Джон Ласетер створює «Історію іграшок» («Тоу Storу») (виробництво компаній «Піксар» і «Дісней»), що стає переломним моментом, адже це перший повнометражний фільм, створений повністю з синтетичних зображень.

На початку XXI ст. стають популярними програми, що дозволяють без надмірних зусиль створювати прості класичні мультфільми. Це явище стало поштовхом до створення анімаційних фільмів широкими масами народу.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 200; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!