Основна частина курсової роботи



Найчастіше спочатку викладаються основні теоретичні положення з досліджуваної теми, а потім конкретний текстовий чи емпіричний матеріал, що аргументовано підтверджує викладену теорію.

Як правило, основна частина складається з декількох розділів, як мінімум, двох. У курсовій роботі досить поділити основну частину на 2-3 розділи. Розділи повинні бути приблизно однакові за розміром, як за структурним розподілом, так і за обсягом.

 

Висновки

Висновки містять коротке формулювання результатів, отриманих у ході роботи. У висновках, як правило, автор курсового дослідження підсумовує результати осмислення теми, узагальнення і рекомендації, що випливають з його роботи, підкреслює їхню практичну значущість, а також визначає основні напрямки для подальшого дослідження в цій області знань.

Висновки мають форму синтезу наукової інформації, накопиченої в основній частині, тобто послідовний, логічний, чіткий виклад усіх результатів та їх співвідношення із загальною метою й конкретними завданнями, сформульованими у вступі. У висновках необхідно наголосити на тому, що мету дослідження досягнуто й усі поставлені завдання вирішено.

Необхідно мати на увазі, що вступ і висновки ніколи не поділяються на частині.

Обсяг висновків приблизно дорівнює обсягу вступу.

Список використаних джерел

Список використаних джерел - це перелік книг, журналів, статей із вказівкою основних даних (місце і рік виходу, видавництво й ін.).

Бібліографічний список джерел і літератури, використаних при розробці курсової роботи, є обов'язковим атрибутом будь-якої науково-дослідної роботи, у тому числі і курсової.

Список використаних джерел містить бібліографічні описи усіх використаних, цитованих праць чи документів, що згадуються у роботі, а також прочитану літературу по темі, що вплинула на зміст роботи.

Оптимальну кількість джерел можна визначити через зіставлення їх з обсягом курсової роботи. Вважається, що на одну сторінку тексту має бути одне посилання.

Додатки.

Додатки не є обов'язковим компонентом курсової роботи.

Додатки можуть бути різними: таблиці, схеми, графіки, діаграми, дані соціологічних опитувань, ілюстрації, копії договорів, постанов і т.д.

Додатки оформляються після списку використаних джерел і розташовуються у порядку посилань у тексті. Кожен додаток починається з нового листа з позначенням у правому верхньому куті словом "Додаток". Додатки повинні нумеруватися послідовно, арабськими цифрами (наприклад, "Додаток 10") і мати заголовок. Якщо додаток один, то він не нумерується.

У додатку в лівому куті повинне бути зазначено, на підставі яких джерел він складений.

Якщо додаток виконано на аркушах іншого формату, що відрізняється від формату текстової частини роботи, то він повинен бути складеним за формою форматі А-4.

Додатки не зараховуються в загальний обсяг курсової роботи.

                                                                      РОЗДІЛ 3

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Загальні вимоги

Курсова робота є навчальною роботою, але виконується вона з елементами наукового дослідження, тому до неї висуваються вимоги стосовно оформлення, як до наукової праці.

Правила оформлення наукових праць є загальними для всіх галузей наук і регламентовані діючими державними стандартами, у тому числі й у спрощеному варіанті. Тому їх варто запам'ятати ще при написанні першої курсової роботи, це заощадить багато часу і сил надалі.

Для курсової роботи досить виконання мінімальних вимог, до яких належить правильне оформлення цитат, приміток, посилань, списку використаної літератури тощо.

Курсова робота набирається на комп'ютері, або друкується на друкарській машинці на одній стороні стандартного листа папера формату А-4. Обсяг курсової роботи (без додатків) складає 25-30 сторінок.

На написання вступу відводиться приблизно 2-4 сторінки, основної частини – 20-25 сторінок, висновків – 2-3 сторінки.

Текст друкується через 2 інтервали, 1800 знаків на сторінці, включаючи пробіли і розділові знаки. Розмір лівого поля 30 мм, правого - 10 мм, верхнього і нижнього - по 20 мм. Абзац повинен дорівнювати п'ятьом знакам. Таким чином, на сторінці розташовується 28-30 рядків.

Кожна структурна частина курсової роботи починається з нової сторінки.

Відстань між главою і наступним за нею текстом складає три інтервали. Така ж відстань передбачається між розділом та підрозділом.

Після заголовка, розташовуваного посередині рядка, не ставиться крапка. Також не допускається підкреслення заголовка і переноси в словах заголовка.

Заголовки структурних частин „ЗМІСТ”, „ВСТУП” і т.д. друкують великими літерами симетрично до тексту. Заголовки підрозділів – маленькими літерами (крім першої великої) в підбір до тексту з абзацного вступу без крапки в кінці. Відстань між заголовком і текстом має дорівнювати 3-4 інтервалам.

Усі сторінки нумеруються від титульної до останньої без пропусків. Першою сторінкою вважається титульний аркуш – на ній цифра 1 не ставиться, другою вважається сторінка, що містить „ЗМІСТ” – на ній теж не виставляється номер-цифра 2, і лише на наступній сторінці, на якій починається виклад змісту проставляється цифра 3 і далі згідно з порядком. Порядковий номер сторінки позначається в правому верхньому куті без крапки в кінці й рисок з боків. Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів, малюнків, таблиць і т. ін. Подають арабськими цифрами без знака №..


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 214; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!