Запропонуйте агротехніку розмноження та вирощування бромелієвих з насіння.



Бромелієві люблять дуже хороше освітлення, але притінене від прямого сонячного проміння влітку, хоча деякі, наприклад, ананас чи криптантус, надають перевагу прямому сонячному промінню.Рослини з щільною розеткою листків підливати потрібно безпосередньо в розетку. Однак взимку, якщо рослини перебувають у прохолодному приміщенні, краще підливати ґрунт, щоб не загнивало листя.Усі бромелії люблять свіже повітря, тому регулярно провітрюйте приміщення, захищаючи при цьому рослини тягів.Підживлюйте комплексним мінеральним добривом (спеціально для бромелієвих чи для звичайних кімнатних рослин, але це добриво треба брати в половинній, а деколи й меншій дозі). Розведене добриво або наливають у розетку листків, або обприскують ним рослину.Коренева система більшості бромелієвих погано розвинута, навіть незважаючи на великі розміри самої рослини, тому горщик не повинен бути великим. Добре, якщо ґрунт дуже пухкий, пропускає вологу і повітря з помірною кислотністю, а дренаж – приблизно від1 / З до 1 /2 висоти горщика. Розведення:Зазвичай укореняють при грунтовому підігріві пагони, що утворюються у бази рослини. Можна висівати насіння, але попередньо їх слід протравити і стерилізувати землю. Грунт для пророщування повинна бути дуже рихлою (суміш листової землі і піску або рубані мох і коріння папороті). Сіянці потребують високої вологості, притінення і грунтовому підігріві.

 

Ботаніко-біологічна характеристика, розмноження, агротехніка та використання різних видів абутилону.

Сімейство мальвових. Батьківщина Південна Америка. Абутилон можна зустріти з назвою кімнатний клен. Вічнозелена деревце з кленовіднимі зеленими або строкатими листками. Ця рослина цінується за оригінальний лист і пишний колір. Цвіте з весни до осені. При температурі кімнати 10-15 ° C, цвітіння триває і взимку. Рослини розкидисті, легко кущаться. При цвітінні кожен пагін густо вкритий квітами і бутонами. Абутилон швидкоростуча рослина, а при висадці в грунт досягає 1,5 м у висоту і до 1 м в діаметрі. Так що якщо потрібно рослина, яка швидко розростеться і заповнить кімнату, то краще абутилона не знайти. Розмножувати абутилон можна насінням і верхівковими живцями, взятими під час обрізки навесні. Живці вкорінювати можна у воді, відбувається це протягом 10-12 днів. Молодим сіянців та саджанців обов'язково необхідно прищипування над 3-4-листом. Рослина росте досить швидко, тому перевалку потрібно робити щороку, вибираючи вазон на 4-5 см ширше попереднього, грунтова суміш-з переважанням дерновоїземлі.
У відкритому грунті абутилон прекрасно росте як в тінистому місці, так і на сонячному. Можна висаджувати на північній, східній та південній стороні ділянки. Перед висадкою рослини в грунт необхідно кілька днів витримати його в тіні, потім в півтіні. Якщо відразу висадити на південну сторону - листя можуть обгоріти і опасть. Через тиждень почнуть з'являтися нові листя, але на цей час рослина втратить свою декоративність.
Погода не впливає на розвиток рослини, щороку активно цвіте.

 


 

Дайте характеристику та запропонуйте агротехніку діпладенії та мединіли.

Сімейство кутрових. Батьківщина - гірські райони Центральної і Південної Америки. У природі поширено близько 40 видів.

Діпладенія блискуча Dipladenia splendens - вічно-зелений чагарник, що вирощується як ампельноє рослина. Стебла спочатку опушені, з віком - голі. Листя супротивно розташоване, овальної форми, загострені на кінці, на коротких черешках, завдовжки до 20 см, опушені уздовж жилок з нижньої сторони. Квітки по 5-6 штук зібрані в гроновидні суцвіття. Пятілепестная чашка квітки яскраво-рожева, близько 7-10 см в діаметрі.

Пересадка: Пересаджують щорічно весною в березні-квітні. Грунт для діпладенії повинен бути живильним: 2 частини глинисто-дернової землі, 1 частину листової землі, 1 частину перегною і 1 частину піску. Хороший дренаж обов'язковий. Розмноження:Живцями, зрізаними весною або початку літа. Живці укорінюють в кімнатній теплиці при грунтовому підігріві.

МедініллаMedinilla(РодинаМеластомовие
Близько 400 видів чагарників і ліан, що виростають у тропічній Африці, на Мадагаскарі і островах Малайського архіпелагу. Вічнозелені рослини, чагарники до 2 м заввишки. Гілки голі, членисті, округлі і ребристі, іноді на вузлах щетинисті. Листя супротивні або кільчасте, рідше чергові, потовщені, з чітко виступаючими 3-9 жилками, цельнокрайние. Квітки зібрані в звисаючі волоті або кисті, рожеві, рожево-червоні або білі; приквітки великі, рожево-червоні. Розмноження Медінілла розмножується в основному насінням і живцями. Розмноження насінням. Придбані або отримані зі свого рослини семен висівають в люті-березні. Для висадки використовують плоскі горщики і сум піску й листової землі в співвідношенні 1:1. Горщики з насінням ставчят в тепле місце, сходи пікірут в 7см горщики. У червні їх перевалюють в горщики більшого розміру і доглядають, як за дорослими рослинами.

 


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 149; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!