Оформлення списку використаних інформаційних джерел



Перелік літературних джерел, що використовувалися в процесі виконання курсової роботи, розміщується після висновків і пропозицій на окремих аркушах у відповідності до стандартів з бібліотечної та видавничої справи.

Оформлення списку використаних джерел здійснюється відповідно до нижчеподаних загальних вимог:

− до списку включають усі використані під час написання КР джерела;

− всі джерела нумеруються арабськими цифрами із крапкою після цифри;

− джерела у списку розташовуються за абеткою;

− бібліографічний опис джерела складають безпосередньо за друкованим твором або виписують із каталогів і бібліографічних покажчиків повністю без пропусків будь-яких елементів, скорочення назв та ін.;

− список слід подавати в такій послідовності (згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006) у хронологічному порядку:

1) Закони України (що стосуються теми КР);

2) Укази Президента України;

3) Постанови і Розпорядження Кабінету Міністрів України;

4) документи й матеріали міністерств і відомств України;

5) статистичні збірники, словники та довідники;

6) спеціальні джерела з теми українською та російською мовами (в алфавітному порядку за першою буквою бібліографічного опису джерела (монографії, підручники, навчальні посібники, статті);

7) спеціальні джерела з теми іншими мовами;

8) інтернет-джерела.

Конкретні вимоги та приклади оформлення різних видів джерел (книг, статей, електронних джерел, у тому числі з інтернету) викладені в періодичному виданні Вищої атестаційної комісії України «Бюлетень ВАК України» № 3 за 2008 р., а також наведені у додатку Г.

Кількість джерел, що необхідно використати в КР і, відповідно, вказати у списку, звичайно, залежить від теми. Але в науковому світі прийнято вважати, що необхідним є одне посилання на нове джерело на кожній сторінці наукового тексту.

Отже, якщо кількість основного тексту КР – 35-40 сторінок, то й бажана кількість опрацьованих і вказаних у списку джерел для розкриття теми КР достатньою мірою повинна бути в цих межах. У середньому рекомендованою кількістю використаних під час написання КР та вказаних у списку джерел – близько 25.

 

Оформлення додатків

Додатки оформлюють як продовження КР на наступних сторінках, тобто вони повинні мати спільну з рештою роботи наскрізну нумерацію сторінок. Додатки розміщують у кінці роботи в порядку появи посилань на них у тексті. Оформлення додатків здійснюється так:

− кожен додаток повинен починатися з нової сторінки;

− кожен додаток повинен мати позначення (у вигляді букви) та заголовок;

− позначення додатка (наприклад, «Додаток В», у тексті КР – без лапок) розміщується угорі малими літерами, окрім першої великої, з вирівнюванням по центру (тобто симетрично до тексту сторінки);

− для позначення додатків послідовно використовуються букви українського алфавіту (окрім літер, що згідно з вимогами стандарту не використовуються: Г, Ґ, Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (оскільки вони певною мірою схожі на цифри); 

− назва (заголовок) додатка друкується на рядку, наступному після позначення додатка, маленькими буквами, окрім першої великої.

 

ПОРЯДОК ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ (ПРОЕКТУ)

Захист КР проводиться у строки, визначені деканатом, кафедрою та керівником. Під час захисту студент повинен мати КР й залікову книжку. КР захищають перед комісією у складі не менше 2-х викладачів (у тому числі керівника КР), які призначаються завідувачем кафедри. На захисті КР студент повинен продемонструвати глибокі знання змісту всіх розділів КР, вміння відповідати на запитання членів комісії, знання основних категорій, використаних у КР, основних тенденцій явища, що в ній розглянуто.

   

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ (ПРОЕКТУ)

Якість виконання КР та результати її захисту оцінюються колегіально за 100-бальною шкалою.

Під час оцінювання КР до уваги беруться такі параметри: 

1) науковий рівень дослідження (ступінь розкриття теми, структурно-логічної узгодженості викладення матеріалу за розділами та підрозділами, ґрунтовність висновків і пропозицій тощо);

2) дотримання строків написання та правил оформлення КР (рівень відповідності діючим вимогам і стандартам);

3) результати захисту КР (ступінь володіння матеріалом, правильність відповідей на питання, що були поставлені членами комісії, вміння аргументувати свою відповідь і за необхідності викладати свою точку зору тощо). 

Кількість балів за студент отримує на підставі загальної оцінки змісту, якості оформлення (табл. 2), що оформлюється у вигляді листа оцінювання КР (Додаток В) та публічного захисту перед комісією (табл. 3).

Таблиця 2


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 205; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!