Синхронізована звуко-візуальна, тактильно-кінетична та мультисенсорна демонстрація програмної системи навчання



Увага! Щоб зрозуміти концепцію цієї демонстрації, необхідно уважно дотримувати викладених нижче аудіоінструкцій. Перш ніж приступити до виконання роботи, уважно прочитайте вказівки. Не читайте інструкцію без команди!

УЯВЛЕННЯ ПРО СВОЄ ТІЛО

Чому більшість тестів для дітей дошкільного віку включають завдання намалювати людину? Справа в тім, що намальована дитиною картинка – це проекція її самоусвідомлення. Проаналізувавши малюнок, можна зрозуміти, як дитина сприймає себе і своє тіло. Інформація про уявлення дитини про себе дає підстави для розуміння особливостей її інтелектуального розвитку. Уявлення дитини про себе значно впливає на її відносини з навколишнім середовищем у всіх його виявах.

Дитина усвідомлює поняття простору та його організації відносно себе. Визначитися з поняттям простору їй необхідно передовсім для того, щоб організувати і розташувати в ньому предмети. Чим краще дитина внутрішньо організована, тим краще вона проектує матрицю зовнішнього сприйняття, щоб структурувати речі і події, які відбуваються навколо. Ми маємо усвідомити, що дитина сприймає світ через призму його структури, і саме її вона проектує на зовнішній світ. Візуальний простір, звуковий, кінетичний або моторний – усе інтегрується в образі, який вона проектує.

Дитина бачить те, що створює та проектує в просторі її мозок. Розуміння дитиною почутого або прочитаного так само є творінням її мозку, відображеним у мові. Нездатність дитини до проектування сприйнятого мозком у зовнішнє середовище обмежує її здатність користуватися мовою. Чим багатший словниковий запас дитини, тим яскравіші образи вона може створити у своїй свідомості, спроектувавши їх пізніше на життя.

Тести інноваційної програми навчання

 Виконання поданих у цьому буклеті тестів має продемонструвати зміни у функціонуванні вашого мозку, спричинені вправами, виконаними на балансувальній дошці доктора Белгау. Вам необхідно виконати тестові завдання до початку тренування, це полегшить визначення змін вашого стану до і після тренінгу. Виконання тестових завдань потребує багато часу, тому виконувати їх до і після кожного тренінгу не обов'язково. Найімовірніше, що виконання тестових завдань після кожного десятого і п’ятнадцятого тренінгу надасть вам корисну інформацію про ефективність вправ. Проте ви обов’язково маєте виконати тестові завдання до і після першого тренінгу.

Ці тести є особливими. Не маючи на меті встановлення діагнозу (про це має подбати ваш лікар) вони нададуть вичерпну інформацію про ваш зір.

Головна мета цих тестів – допомогти вам відчути ефективність новітньої програми навчання, побудованого на використанні балансувальної дошки доктора Белгау. Виконання завдань задіює зорові процеси і дає можливість фіксувати у відповідній графі успіхи. Якщо ваш зір цілком нормальний, завдання програми допоможуть вам нейтралізувати негативні чинники і створити позитивні умови для його покращення. Сподіваємося, що після виконання цих тестів і вправ ви згодом повторите їх і зможете відчути, якого результату досягли за короткий час. На наше переконання, ця програма може бути для вас корисна. Ми очікуємо від вас старанної й послідовної роботи.

Якщо із зором ви маєте проблеми, будьте певні, що жодне із завдань програми не заподіє вам шкоди. Ці тести допоможуть вам одночасно з’ясувати суть вашої проблеми і міру корисності для вас виконання цих завдань. Якщо ви маєте значні порушення зору, виконуйте вправи програми під наглядом лікаря.

Тестова частина програми є складовою процесу. Ми впевнені, що виконання завдань програми позитивно вплинуть на основні форми функціонування вашого мозку. Тестові завдання дадуть можливість вам пересвідчитися в ефективності програми. Результати, які ви зосередите у звітній частині цього буклета, упевнять вас у тому, що програма для вас корисна, а тому варта вашої уваги. Виконання цих тестових вправ допоможе вам пересвідчитися в покращенні основних функцій вашого мозку.

Пам'ятайте, що поліпшення зору - лише вершина айсберга. Виконуючи вправи, ви вдосконалюєте всі процеси головного мозку, більше того, покращуєте гармонійність роботи між двома півкулями мозку, а це важливо, якщо ви хочете взяти від життя якомога більше. Здатність гармонійно використовувати обидві півкулі допомагає більш ефективно читати і навчатися, запам'ятовувати більше інформації, ефективно розв’язувати проблеми, думати і діяти креативніше.

Для виконання до і після вправ на дошці балансування є такі тести:

• тест на перевірку техніки читання вголос;

• тест на гостроту зору;

• бінокулярний об’єднаний тест;

• тест на вміння писати від руки;

• тест на ходіння по розміченій прямій;

• тести на баланс візуального простору, сприйняття дистанції і розмірів простору;

• тест на сприйняття швидкості руху.

Уже після 15-ти хвилин роботи над завданням ви зможете відчути поліпшення функцій головного мозку. Не переймайтесь, якщо під час виконання одного або кількох тестів відчуєте тимчасового зниження продуктивності. Це лише підтверджує, що деякі з систем вашого організму через певну уповільненість не змогли сприяти злагодженій роботі всього організму, Проте ці системи вже починають працювати, хоч поки вони не повністю інтегровані в роботу всього організму. Наш досвід показав, що в більшості випадків відзначається негайне поліпшення всіх функцій організму.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 284; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!