Інтервал видимості в журналі  



Для зручності перегляду  можлива зміна видимості документів в журналі . Для цього використовується кнопка натискуєнатискає яку встановлюють інтервал видимості. У вікні, що з'явилосяпоявлялося, встановлюють необхідний інтервал.

 


Введення відбору документів в журналі.

Для введення  відбору документів за заданою ознакою (контрагенти, прізвище, вид обліку  і ін.).    Включається діалог в якому здійснюється вибір значення для відбору і додаткові параметри (автоматичний режим, кількість записів, інтервал відбору). Після  установки всіх параметрів натискується  кнопка «Встановити відбір». Щоб    скасовувати встановлений  відбір вибирається кнопка «Відключити відбір».

 

 

Введення документів  із журналу  документів

Будь-яка операція господарської діяльності підприємства може бути зафіксована шляхом введення інформації в документ відповідного  виду і запису цього документа в журнал . Документ, що вводиться , може мати дві основні  частини: шапку і табличну частину. До шапки відносяться реквізити, які є   загальними для документа (один екземпляр  на документ). Таблична  частина документа є списком однотипних даних, які можуть зустрічатися більше одного разу в документі.

 

Введення документа

Для введення нового документа із журналу  документів можна використовувати кнопку Insert.

Після  цього на екран буде видано вікно  із вибором найменування документів, які можуть відбиватися в цьому журналі . Вибравши документ, користувач заповнює необхідні поля введення і закінчує введення даних натисненням кнопки ОК ( або подібною за призначенням).

Практично всі документи мають дату і номер. Якщо при введенні ці дані збіжаться номером однотипного документа, то буде виведено повідомлення  про помилку. Якщо ж дата і номер не заповнені, то програма не дозволить закінчити введення документа.

   

 Редагування документа

Для, того, щоб редагувати документ слід спочатку відкрити журнал документа, вибрати документ, помістивши на нього курсор і натискувати кнопку ENTER (або двічі лівою кнопкою мишки). В результаті цього буде виведена екранна форма документа.  

 

Копіювання документа

Новий документ може бути введений  шляхом копіювання вже існуючого документа. Для цього потрібно помістити курсор на документ який передбачається  копіювати і  натискати клавішу F9. В результаті на екран буде виданий документ  із точно такими ж значеннями реквізитів документа зразка  за винятком номера і дати нового документа.

 

Видалення  документа

Для видалення  документа (позначка на видалення ) потрібно помістити курсор на рядок потрібного документа і  натискати клавішу DELETE. Для відміни позначки на видалення  потрібно  натискати клавішу DELETE.

 

Введення  документа на підставі іншого документа

У програмі 1С можливе введення  документа на підставі іншого документа (копіювання інформації  із документа одного  виду в документ іншого  виду). Наприклад, створення  витратної накладної на підставі раніше виписаного рахунку.

Для цього потрібно встановити курсор на документ підстава  і натискувати  клавіші ALT+F9. На екран буде виданий список документів  із яких слід вибрати потрібний і  натискати ОК. Після  цього буде виданий діалог для виведення нового документа, реквізити якого будуть скопійовані із документа підстави .

Збереження  документа

Можливі декілька способів збереження  введених  документів: -використовуючи кнопки підтвердження введення ( так, ОК, Зберегти і ін.)

- використовуючи кнопку на панелі інструментів

-якщо діалог введення документа явно не містить  кнопок збереження , то збереження  документа виконується шляхом закриття вікна діалогу, після чого буде видано питання про збереження  документа.

Проведення документа

Проведення документа - називається дія, яка виконує зміну даних системи на підставі інформації документа.

Це, перш за все :  відбиття в бухгалтерському обліку  господарської операції, інформація про яку введена  в документі. Проте  для деяких документів проведення може не використовуватися (наприклад, рахунок).

  Після того, як журнал  буде проведений, то в журналі документів він буде помічений. Для того, щоб зробити документ не проведеним, потрібно в головному меню програми вибрати: Меню - Дія - Зробити документ не проведеним.  

Введення господарських операцій в Журнал  операцій можливе також через режим Документи і розрахунки, який не дивлячись на    деяку схожість, принципово відрізняється від режиму Типових операцій.

 

Опис документів

Авансовий звіт

Документ "Авансовий звіт" є  багатофункціональним документом. За допомогою його можна оформити як операцію по розрахунках  із підзвітною особою  (співробітником), так і операцію прибуткування товарно-матеріальних цінностей (МБП), об'єктів ОЗ, інших матеріальних і нематеріальні активів за національну валюту від підзвітної особи .

Введення в експлуатацію

  Введення в експлуатацію необоротних активів.

Для оформлення операцій передачі, в експлуатацію придбаних  МБП і типовій конфігурації передбачений документ "Введення в експлуатацію .

У заголовній  частині електронної форми необхідно вибрати опцію "Введення в експлуатацію МБП" і вказати те місце зберігання (матеріальна відповідальна особа), за яким вони числитимуться.

Поворотна накладна

Для  відбиття факту повернення товару покупцем на оптовий склад організації в типовійконфігурації передбачений документ "Поворотна накладна.

Реквізити групи "Покупець" дозволяють вибрати клієнта, який повертає товар, бухгалтерський рахунок обліку  взаєморозрахунків  із ним, а також валюту і її курс. Звернемо увагу на те, що документ не передбачає формування бухгалтерських проведень але  поверненню товару, проданого за валюту, тобто в реквізиті "Валюта" слід вибрати грнвню. Реквізит "Місце зберігання" повинен містити  найменування складу, на який будуть повернені товари, перераховані в табличній  частині документа.  Склад, вибраний в поворотній накладній, повинен мати  вид "Опт". Повернення товарів на роздрібні склади (тобто в магазини) оформляйся документом "Повернення роздрібу". Поле "Вид торгівлі" встановиться в те значення, яке вказане за умовчанням для даного клієнта в довіднику "Контрагенти". При цьому, якщо вибраний вид торгівлі "за готівку", то додатково в реквізиті "Каса": слідує  Відповідний рахунок обліку   готівкових грошових коштів організації.

Договір     

Для реєстрації договорів,   організації  із її контрагентами (постачальниками і покупцями) в типовій конфігурації призначений документ «Договір». У розрізі Договорів можливе ведення аналітичного обліку  взаєморозрахунків  зіз контрагентами. У діалоговій формі Документа окрім  контрагента,  із яким полягає договір, слід вказати валюту договору її курс,  відсоткову ставку ПДВ. Ці значення підставлятимуться в однойменні реквізити, всіх документів послідовності, в якій даний договір був вибраний як документ-замовлення. У реквізиті «Номер договору» можна вказати номер реєстрації цього договору у контрагента в тому випадку, якщо   він не збігається  із нашим внутрішнім номером (вказаними реквізиті «Договір №»).

Калькуляція      

Документ "Калькуляція" призначений для  відбиття господарських операцій, пов'язаних із списанням матеріалів у виробництво,   розрахунком її собівартості і відпускної ціни. 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 367; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!