Формування мети та основних завдань курсової роботи



Залежно від того, наскільки зрозуміло й точно буде сформульована мета роботи, настільки вдалим будуть її основні завдання, план, організація виконань, викладу.

Правильне визначення мети і теми курсової роботи дасть змогу студенту відокремити в ній основний напрямок дослідження, упорядковувати пошук і аналіз матеріалу, підвищити якість роботи, знаходити нові перспективи організації обслуговування.

На основі сформульованої мети студент має визначати основні завдання, які необхідно розв’язати в процесі виконання курсової роботи.

 

Дотримання змісту курсової роботи.

Зміст курсової роботи є відбиттям її структури, під якою розуміється порядок компонування і взаємозв’язок окремих частин. Зміст курсової роботи розробляється викладачем та затверджується на цикловій комісії. В плані зазначені основні розділи і підрозділи роботи, які базуються на інформації попередніх частин.

Виконані розділи студент подає на розгляд викладачу і відповідно до його зауважень уточнює, доповнює і в разі потреби допрацьовує.

 

Виклад матеріалу курсової роботи.

Матеріал  курсової роботи студент повинен викладати послідовно, логічно, взаємо пов’язувати окремі його частини, повністю розкрити тему роботи.  

Для цього потрібно приділити увагу сучасним методичним і теоретичним розробкам в організації обслуговування, розглянути і творчо осмислити відповідну наукову літературу та періодичні видання, визначити своє ставлення до мети роботи.

На основі аналізу зібраного матеріалу, особистих вражень та узагальнень необхідно зробити курсову роботу, сформулювати висновки, висловити пропозиції щодо можливостей подальшого покращення організації обслуговування в ЗРГ.

Подання курсової роботи викладачу на рецензування. 

Не пізніше, ніж за два тижні до захисту студент подає курсову роботу викладачу, який рецензує її та оцінює за чотирибальною системою: “відмінно”, “добре”, “задовільно”, “незадовільно”.

У рецензії викладач дає стислу характеристику курсової роботи, оцінює теоретичний рівень, правильність розрахунків, якість і відповідність оформлення методичним рекомендаціям. 

Досвід рецензування показує, що в курсових роботах зустрічаються такі недоліки:

- відхід від теми (тема курсової роботи передбачає розкриття одних питань, а фактично розкриваються інші);

- безсистемний виклад матеріалу, повторення одних й тих самих положень; 

- логічні помилки, невміння підкреслити головне;

- невдале поєднання теорії з практикою;

- переписування матеріалу з друкованих видань;

- недотримання методичних рекомендацій щодо оформлення роботи.

У разі негативної оцінки курсова робота разом з рецензією повертається студенту, який повинен доопрацювати. Готовий варіант разом із рецензією подається на повторну перевірку.

Якщо попередня перевірка позитивна, студент допускається до захисту курсової роботи.

ІІІ. СТРУКТУРА ТА ТЕХНІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Курсову роботу студенти виконують самостійно, дотримуючись рекомендованої структури та вимог до технічного оформлення.

 

Структура курсової роботи

1.Титульна сторінка не потребує особливих пояснень, тому наводимо варіант її оформлення ( Додаток 2).

2.Зміст курсової роботи, де вказуються заголовки розділів (підрозділів) та сторінки, на яких вони розміщені (Додатки 3,4,5).

3.Вступ, де розкривається актуальність та практичне значення добраної теми, мета і основні завдання, предмет і об’єкт дослідження, структура курсової роботи, визначаються джерела інформації.

4.Основна частина, що складається з декількох розділів, які, у свою чергу, можуть поділятися на підрозділи і змістом повинні відповідати направленості теми, підпорядковуватись основній меті та завданням, бути органічно взаємопов’язаними, мати приблизно однаковий обсяг.

5.Висновок з викладом прогнозу діяльності об’єкта, досліджень у перспективі.

6.Додатки, до яких слід включати допоміжні матеріали (таблиці допоміжних цифрових даних, ілюстрації, схеми допоміжного характеру тощо). Кожний додаток починають з нової сторінки, у правому верхньому куті пишуть слово “Додаток”. Додаток повинен мати тематичний заголовок. Якщо в курсовій роботі міститься кілька додатків, їх послідовно нумерують арабськими цифрами (Наприклад: “Додаток 1”). Сторінки в додатках нумерують у межах одного додатка. Посилання на додатки в текстовій частині роботи є обов’язковим.

7.Список використаної літератури, який розміщують у кінці роботи з дотриманням правил біографії в такій послідовності:

- закони, нормативні акти та положення державного значення;

- літературні та наукові джерела;

- матеріали періодичних видань.

У літературних і наукових джерелах вказують прізвище, ініціали автора, повну назву книги, місце видання, видавництво, рік видання. Для статей, що опубліковані в періодичній пресі, зазначають прізвище, ініціали автора, назву статті, назву журналу чи дату виходу газети.

В кінці курсової роботи після списку використаної літератури ставиться підпис студента і дата виконання.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 417; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!