Приклад оформлення курсової роботи




Дніпропетровський національний університет

Залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

 
 


Кафедра «Управління проектами, будівлі та будівельні матеріали»

 

 

КУРСОВА РОБОТА

з дисципліни «Формування проектних альтернатив»

ТЕМА: Планування проектної діяльності формування організаційної культури "Team Buildings" (на прикладі станції Бахчисарай ВП «Кримська дирекція залізничних перевезень»)

 

Консультанти:

доцент _____________ І.О. Гордєєва

 

доцент _____________ К.В. Жижко

 

доцент _____________ В.О. Задоя

 

Виконавець,

студент групи 7УП _____________ А.О. Лебеденко

 

Дніпропетровськ

 
ЗМІСТ

 

ВСТУП…………………………………………………………………………  
РОЗДІЛ 1. Опис проблеми та досвіду її розв'язання………...  
1.1. Аналіз проблеми дослідження…………………………………………... 1.2. Загальна характеристика діяльності станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень»  
1.3. Шляхи формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай ВП «Кримська дирекція залізничних перевезень»……  
РОЗДІЛ 2. Обґрунтування концепції проекту………………….  
2.1. Формування задуму проекту з урахуванням альтернативних шляхів досягнення результату……………………………………………………….. 2.2. Концептуальна сутність проекту………………………………………... 2.3. Аналіз характерних особливостей проекту…………………………….. 2.4. Проектний аналіз та оцінка ефективності проекту……………………..  
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………  
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………..  

ВСТУП

Сьогодні вже не потрібно доказів того, що конкурентоспроможність організації все більше залежить від її культури.

Організаційна культура це прогресивний інструмент управління діями і поведінкою працівників при здійсненні ними своїх обов'язків.

Організаційна культура – це система загальної думки і цінностей, які поділяються усіма членами команди. Організаційна культура є своєрідним орієнтиром для вибору правильного типу поведінки усіма працівниками, необхідного для успішної реалізації діяльності.

У зв'язку із швидким реформуванням та модернізацією діяльності станції Бахчисарай виникають складності з керованістю, тому що інновації, що впроваджуються на станції, уже не відповідають її положенню. Ці інновації та перетворення натрапляють на сильний опір з боку персоналу, люди не ототожнюють себе із станцією, більшість не обізнана із стратегічними цілями та вектором розвитку.

Також в колективі спостерігається високий рівень конфліктів, низька мотивація, недостатня продуктивність праці. Працівники станції Бахчисарай не відчувають свій внесок у загальний результат. Люди погано мотивовані, відсутні загальні цілі, традиції.

Людина може робити набагато більше, ніж звичайна сума результатів праці, тобто продуктивність і ефективність праці може бути навіть в декілька разів вище на станції Бахчисарай.

Залізнична станція Бахчисарай входить до складу ВП «Кримська дирекція залізничних перевезень». Станція забезпечує приймання, відправлення і пропуск поїздів, приймання і видачу вантажів, здійснює пасажирські і вантажні операції.

На основі аналізу проблем дослідження та характеру діяльності станції Бахчисарай необхідним є формування організаційної культури, а саме розробити положення про організаційну культуру станції Бахчисарай та впровадити інструменти інформаційного впливу «Team Buildings» (заснувати свято «День станції Бахчисарай», провести для контингенту лекції з історії та цінностей станції, заснувати електронний журнал, організувати роботу профспілки по формуванню культури та поширення корисних міфів, забезпечити відображення в діях керівництва політика станції.

Теоретичну базу курсової роботи склали наукові праці та публікації провідних вітчизняних і закордонних спеціалістів із питань управління проектами. Для проведення даного дослідження та розробки проекту були використані роботи таких вітчизняних авторів, як С.Д. Бушуєва, Н.С. Бушуєвої, В.А. Рача, В.А. Запорожченко, Р.Б. Тяна, Б.І. Холода, В.А. Ткаченко, І.А. Чикаренко, Ю.П. Шарова та ін. Серед зарубіжних авторів, що спеціалізуються з управління проектами, були використані роботи таких авторів, як І.І. Мазур, В.Д. Шапіро, Н.Г. Ольдеррогге, К. Грей, Е. Ларсон, Х. Решке, Х. Шеллі, Дж. К. Пінто та ін.

Об'єктом дослідження є організаційна культура на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Предметом дослідження є процес формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Метою роботи є розробка та обґрунтування проекту формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступний ряд завдань:

– оцінити існуючий наявний стан організаційної культури на станції Бахчисарай, виявити недоліки;

– розробити концепцію проекту формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай;

– провести проектний аналіз проекту;

– розрахувати інтегральні показники ефективності проекту та проаналізувати потенційні ризики, які можуть виникнути під час реалізації проекту;

РОЗДІЛ 1


Дата добавления: 2015-12-17; просмотров: 18; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!