Практичний вимір на педагогічну практику



1. Ознайомтеся у методичному кабінеті з педагогічним досвідом вихователя до­шкільного навчального закладу щодо роботи із мовленнєвого зростання дошкільників.

2. Проведіть мікродослідження на запропоновану тему у базовому дошкільному навчальному закладі під час педагогічної практики.

3. Запишіть мовлення двох дітей (однієї дитини — молодшого, другої — старшого дошкільного віку) та проаналізуйте його відповідність базисним характеристикам мов­леннєвого розвитку.

4. Здійсніть порівняльний аналіз наочно-методичних посібників для розвитку мов­лення дітей з різних розділів програми для раннього та дошкільного віку.

5. Підготуйте навчально-методичний матеріал до дидактичних ігор з картинками для дітей І молодшої групи.

6. Складіть картотеку методичної літератури з розвитку мовлення дітей раннього віку з коротким анотованим текстом до кожного посібника.

7. Обіграйте потішки через ігри-забави в групах раннього віку та запишіть у що­деннику враження від мовленнєвого спілкування з дітьми.

8. Виготовіть у батьківський куточок старшої групи папку-пересувку «Про культу­ру мовленнєвого спілкування».

9. Підготуйте конверт дитячих висловлювань п'ятирічних дітей «Говорять діти».

10. Ознайомтеся із видами та тематикою альбомів розповідей для дітей старшого дошкільного віку у методичному кабінеті дошкільного навчального закладу.


 

Тезаурус


Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 15; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!