Порядок ведення додатків до ПК



У процесі надання соціальних послуг клієнтам спеціаліст вносить інформацію у спеціальні додатки до Персональної картки:

– Додаток №1 до ПК "Відвідування особою ЦЗ, надані послуги та прийняті рішення";

– Додаток №2 до ПК "Прийняті рішення щодо нарахування та платежі";

– Додаток №3 до ПК "Участь у громадських роботах";

– Додаток №4 до ПК "Проходження профнавчання";

– Додаток №5 до ПК "Сімейне безробіття";

– Додаток №6 до ПК "Документи особи, що додані до ПК та зберігаються в ОС";

– Додаток №7 до ПК " Додаткова інформація щодо потреб особи з інвалідністю в працевлаштуванні ".

 

Усі додатки до ПК є в електронному вигляді. Записи в додатках форму­ються автоматично в процесі прийняття спеціалістом і клієнтом узгодже­них рішень (свого роду зобов'язань шукача роботи та спеціаліста ЦЗ щодо спільних дій, спрямованих на працевлаштування) після внесення спеціа­лістом ЦЗ цих рішень в інтерфейсну форму "Прийняття рішення щодо особи". Усі додатки (крім Додатка №1 до ПК) роздруковуються на вимогу особи або при закритті Особової справи. Додаток №1 до ПК має бути не лише в електронному вигляді, а обов'язково і на паперовому носії, оскільки рішення, внесені до нього, потребують особистого підпису особи та спеціаліста.

 

Ведення додатків до ПК за допомогою ЄІАС(.NET) забезпечує можли­вість:

– формувати та друкувати звіт "Загальний реєстр прийнятих рішень по особі на підставі добових наказів";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №1 до ПК про відвідування, послуги та прийняті рішення";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №2 до ПК про прийняті рішення щодо нарахувань та платежі";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №3 до ПК про участь у громадських роботах";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №4 до ПК про проходження професійного навчання";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №5 до ПК про безробітних, які входять в сім'ю";

– формувати та друкувати звіт "Додаток №6 до ПК про документи особи в ОС";

– формувати та друкувати звіт "ПК особи".

 

 

рис. 17. Форма "Додатки"

 


Прийняття рішень щодо особи

У процесі співбесіди спеціаліста ЦЗ і клієнта визначаються дії, які спрямовані на прискорення працевлаштування. Інформація щодо змісту цих дій вноситься до інтерфейсної форми "Прийняття рішення щодо особи", яка містить панель подій ("Призначити", "Розпочати", "Порушен­ня", "Зняти з обліку", "Перерахувати", "Скасувати"), панелі "Можливі рі­шення", "Прийняті рішення", "Додаткові дані рішень" та "Параметри рішень".

У "Дереві можливих (допустимих) рішень" і на панелі подій автома­тично відображаються тільки ті рішення, які можуть бути прийняті стосовно особи відповідно до Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку гро­мадян, що шукають роботу і безробітних", враховуючи попередні рішення та наявність у неї документів, необхідних для прийняття рішень.

Ця інформація протягом дня включається в проект добового наказу, в якому визначаються заходи, засоби, послуги, санкції центру зайнятості стосовно конкретних клієнтів.

Директор центру зайнятості аналізує правомірність і доцільність засто­сування запропонованих у Рекомендаціях дій щодо працевлаштування кожного клієнта, приймає відповідні рішення та підписує добовий наказ. У разі, якщо спеціалістом ЦЗ запропоновано дії, які не відповідають законодавству України або пропозиції, які не прискорять працевлаштуван­ня конкретного клієнта, директор ЦЗ робить зауваження спеціалісту і ви­магає розробки додаткових, більш ефективних заходів за участю клієнта.

Відповідальність за прийняття оптимальних рішень несе персонально директор центру зайнятості. Після підписання добового наказу прийняті рішення позначаються на панелі "Прийняті рішення" різними кольорами:

синім кольором – рішення (проекти), що не підписані директором ЦЗ;

чорним – рішення, підписані директором ЦЗ;

червоним – рішення, що були скасовані директором ЦЗ.

За допомогою інтерфейсної форми "Пам'ятка для спеціалістів з прийняття рішень" відображається перелік рішень, які необхідно прий­няти щодо осіб, з якими співпрацює даний спеціаліст ЦЗ. Ця пам'ятка автоматично формується та щоденно актуалізується стосовно осіб, яким необхідно:

– надати статус безробітного;

– розпочати/продовжити виплату допомоги по безробіттю;

– припинити виплату допомоги по безробіттю (у зв'язку з отриманням права на пенсію, закінченням строку виплати, невідвідуванням ЦЗ більше 30 календарних днів без поважних причин);

– зняти з обліку (у зв'язку із набуттям права на пенсію, невідвідуванням ЦЗ більше 30 календарних днів без поважних причин, неявку у визна­чений день для надання статусу безробітного).

За допомогою "Пам'ятки" спеціаліст отримує також інформацію про необхідність анулювання (видалення) запланованих прийомів.

За допомогою інтерфейсної форми "Пам'ятка по прийняттю рішень" (рис. 18) ЕІАС(.NET) забезпечує спеціалістам ЦЗ можливість:

1. Переглянути перелік рішень, які має прийняти спеціаліст.

2. Групувати інформацію (фільтрувати) за визначеними ознаками щодо переліку рішень, які має прийняти спеціаліст.

3. Друкувати перелік рішень, які має прийняти спеціаліст.

 

 

рис. 18. Форма "Пам'ятка по прийняттю рішень"

 

За допомогою інтерфейсної форми "Пам'ятка по табелям відвідувань" (рис. 19) спеціалісти ЦЗ мають можливість для всіх осіб, для яких організовано професійне навчання:

1. Переглянути перелік ПК, по яким відсутні табелі відвідування.

2. Групувати (фільтрувати) перелік ПК, по яким відсутні табелі відвіду­вання.

3. Друкувати перелік ПК, по яким відсутні табелі відвідування.

 

 

рис. 19. Форма "Пам'ятка по табелям відвідувань"

 

За допомогою інтерфейсної форми "Пам'ятка по направленням"(рис. 20), спеціалісти ЦЗ мають можливість:

1. Переглянути перелік ПК, по яким є направлення без результату або в корінці направлення дата в полях "Прийняття рішення про праце­влаштування відстрочене" та "Дата прийняття на роботу" менше поточної дати.

2. Групувати (фільтрувати) перелік записів у реєстрі направлень.

3. Друкувати перелік записів.

 

 

рис. 20. Форма "Пам'ятка по направленням"


Порядок організації загальної картотеки
Персональних карток та Особових справ шукачів роботи

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості та забезпечення відповідного зберігання Особових справ клієнтів організовується загальна картотека, яка складається з картотеки поточного року та оперативного архіву ОС за два роки.

Всі Особові справи осіб, які закріплені за особистим консультантом – спеціалістом з працевлаштування, розташовуються на одній полиці. Поли­ці присвоюється номер відповідного робочого місця.

Картотека формується в електронному вигляді і в паперовому – на стелажах або в шафах на полицях. При цьому паперова картотека має бути точним аналогом електронної. Кількість полиць має відповідати кількості спеціалістів з працевлаштування, полиці мають розташовуватися чітко одна над одною.

У центрах зайнятості для загальної картотеки виділяється окреме при­міщення або відокремлюється частина іншого приміщення з обладнанням робочого місця спеціаліста з організації документообігу.

 

Оперативний архівподіляється на:

– "Архів ОС осіб, які зняті з обліку в поточному році";

– "Архів ОС осіб, які зняті з обліку протягом двох років з дати реєстрації".

 

Крім оперативного, ЦЗ формує довгостроковий архів ОС клієнтів, яких знято з обліку два і більше років тому. Довгостроковий архів ведеться у відповідності з вимогами до організації архівної справи і зберігається в регіональному ЦЗ.

 


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 770; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!