Порядок призначення спеціалістом, який виконує довідково-диспетчерські функції, часу прийому клієнтів у спеціалістів центру зайнятості



Основна функція спеціаліста, який виконує довідково-диспетчерські функції – інформування відвідувачів центру зайнятості про порядок самос­тійної роботи з інформаційними матеріалами, в першу чергу – про вакан­сії, інформування про порядок запрошення до спеціаліста ЦЗ в залежності від того, чи зареєстрована особа в ЦЗ або ні та призначення клієнту прийому у відповідного спеціаліста.

Тип прийому "Консультація" призначений для осіб, які:

– мають Персональну картку (далі ПК) із зазначенням причини звер­нення "Консультація" та бажають отримати будь-яку консультаційну послугу в центрі зайнятості;

– не мають ПК, бажають отримати будь-яку консультаційну послугу в ЦЗ, але не згодні або не можуть отримати статус безробітного.

Тип прийому "Первинний прийом" призначений для осіб, які:

– не мають відкритих або закритих ПК і згодні отримати статус безробіт­ного;

– мають закриту ПК з причиною звернення "Пошук роботи" та згодні поновити статус безробітного.

Тип прийому "Наступний прийом" призначений для осіб, які:

– мають ПК з причиною звернення "Пошук роботи". Спеціаліст, який виконує довідково-диспетчерські функції, призначає прийом цим особам у разі, якщо особа відвідала ЦЗ у непередбачений час, поперед­жає клієнта, що той буде запрошений до спеціаліста, який співпрацює з клієнтом у звичайному порядку, лише в разі нез'явлення або запізнення раніше призначених клієнтів до цього спеціаліста. За згодою клієнта спеціаліст, який виконує довідково-диспетчерські функції, може приз­начити йому прийом у будь-якого іншого спеціаліста того ж профілю на найближчий вільний час.

 

В Єдиній інформаційно-аналітичній системі спеціаліст, який виконує довідково-диспетчерські функції, виконує такі процедури:

1. Призначення первинного прийому.

2. Призначення наступного прийому.

3. Перенесення прийому.

4. Анулювання прийому.

 

Виконуючи зазначені операції, спеціаліст використовує такі інтер­фейсні форми:

– прийом у спеціаліста;

– загальний графік завантаження спеціалістів;

– вибір КНП;

– створення завдання для діловода.

 

Інтерфейсна форма "Ведення прийому" містить таку інформацію:

1. Параметри вибору прийому за типом робочого місця:

– дата прийму;

– тип робочого місця.

2. Параметри призначення прийому:

– прізвище спеціаліста центру зайнятості, який здійснює прийом;

– робоче місце спеціаліста центру зайнятості;

– час початку прийому (план, факт);

– час закінчення прийому (план, факт);

– тип прийому;

– номер талона;

– ПІБ особи, № ПК.

 

Інтерфейсна форма "Прийом у спеціаліста" (рис. 7) забезпечує ви­конання функцій:

– перегляд графіка завантаженості певного спеціаліста ЦЗ та загального графіка завантаженості всіх спеціалістів ЦЗ, їх друк;

– призначення первинного, наступного прийомів для осіб, які звернулися до ЦЗ вперше або повторно;

– реалізація механізму проведення прийомів (початок та закінчення);

– відміна проведення прийомів.

 

рис. 7. Форма "Прийом у спеціаліста"

При виборі типу прийому автоматично встановлюється його трива­лістьвідповідно до норм часу надання послуг (згідно з довідником "Типи прийому").

 

Інтерфейсна форма "Загальний графік завантаження спеціалістів" містить інформацію про співробітників ЦЗ, відібраних за умовами:

– тип робочого місця працівника;

– період робочого часу працівника, передбачений встановленим регла­ментом щодо надання конкретної послуги, або резервного часу.

Інформація включає ПІБ спеціаліста, назву та номер робочого місця спеціаліста та графік його завантаженості (рис. 8).

 

 

рис. 8. Форма "Загальний графік завантаження спеціалістів"

Стан прийомів (інтервал, протягом якого виконуються певні функції) на цих графіках відображений кольоровими позначками:

синьою – інтервал планового прийому;

зеленою – інтервал планового прийому, якщо прийом фактично здій­снюється;

червоною – інтервал планового прийому, на який особа запізнилася;

вузькою темно-синьою – інтервал фактичного прийому, що відбу­вається;

вертикальною світло-зеленою – відображається поточний час;

сірою – інтервал зарезервованого часу.

Інтерфейсна форма "Вибір Персональної картки".

За допомогою інтерфейсної форми "Вибір КПН" здійснюється вико­нання методів "Призначити новий прийом" та "Створити завдання для діловода".

Інтерфейсна форма "Вибір ПК" призначена для пошуку ПК у загально­українській базі даних, вибору ПК, а при призначенні прийому – для ство­рення ПК у разі відсутності в базі даних ПК для даного клієнта (рис. 9).

 

 

рис. 9. Фільтрування даних за формою "Вибір ПК"

 

Призначивши клієнту прийом, спеціаліст, що виконує інформаційно-диспетчерські функції, видає талон (Форма 5), в якому зазначаються: но­мер талона, номер робочого місця спеціаліста та дата прийому клієнта.

 

Форма 5

Талон прийому

 

Талон № _______

 

Робоче місце №______

 

Дата відвідування __________

 

 

 

У разі якщо до спеціаліста, який виконує довідково-диспетчерські функції, звертається клієнт, що забув або загубив талон і не пам'ятає його номера, прізвища фахівця, з яким призначена співбесіда, прізвище клієнта можна знайти за допомогою інтерфейсної форми "Вибір ПК" на поточний день. Це дає змогу заповнити і видати клієнту новий талон з необхідною інформацією.

Якщо до спеціаліста, який виконує інформаційно-диспетчерські функ­ції, звернувся зареєстрований клієнт, який прийшов у непередбачений час, і йому необхідно замінити талон, то спеціаліст робить зауваження й попереджає клієнта про необхідність суворого дотримання призначеного часу прийому. Спеціаліст пояснює, що тепер клієнту може бути призна­чено прийом до спеціаліста, який з ним постійно співпрацює, тільки в разі нез'явлення або запізнення раніше призначених клієнтів. За згодою клієнта можна призначити йому прийом у будь-якого іншого спеціаліста того ж профілю на найближчий час та видати талон.

 

Інтерфейсна форма "Створення завдання для діловода" призначена для створення завдання на перенесення Особової справи із картотеки або з іншого робочого місця на потрібне робоче місце, в т.ч. для випадків, коли з паперовою карткою особи спеціалісту потрібно працювати поза прийо­мом за відсутності клієнта (рис. 10).

 

рис. 10. Форма "Створення завдання для діловода"

 

Порядок призначення прийому клієнта спеціалістами
з працевлаштування (особистими консультантами)
та з профконсультації

У ході співбесіди спеціаліста ЦЗ з клієнтом може виникнути потреба в консультуванні у спеціаліста іншого профілю (наприклад, у спеціаліста, який виконує функції з профорієнтації, або з юристом тощо).

Спеціалісти мають можливість (за необхідності) бачити на моніторі свого комп'ютера графік надання послуг будь-яким спеціалістом центру зайнятості і вносити до нього регламентовану інформацію щодо призначення прийому клієнту на певний день та час. Ця форма також дає можливість автоматично сформувати реєстр завдань для спеціаліста з організації документообігу, який підбирає Особові справи та доставляє їх спеціалістам ЦЗ. Спеціаліст призначає дату та час прийому та видає клієнту "Талон прийому" (Форма 6).

 

Форма 6

Талон прийому

 

Талон № _______

 

Робоче місце №______

 

Дата відвідування __________

 

Час ________

 

 

1.4. Порядок ведення облікових документів клієнтів та організація документообігу
при наданні їм соціальних послуг
у центрі зайнятості


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 392; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!