Регламент робочого часу спеціалістів центру зайнятості, які надають соціальні послуги шукачам роботи



Проект даного Регламенту розробляєзаступник директора чи началь­ник відділу. Цей документ затверджується наказом директора центру зайнятості.

У регламенті спеціалістів, які надають соціальні послуги, крім часу, необхідного для безпосередньої роботи з клієнтами, потрібно передбачити час на роботу спеціаліста з документами та з інформацією, що міститься в ЄІАС(.NET); на телефонні розмови з шукачами роботи, роботодавцями та партнерами; на участь у різних заходах (наради, навчання, ярмарки вакан­сій тощо); на обідню та технологічні перерви кожного фахівця тощо. Одна технологічна перерва надається у першій половині робочого дня, а друга – після обідньої перерви.

Центр зайнятості обслуговує клієнтів без перерви. Тому введений гнуч­кий графік обідньої перерви для спеціалістів ЦЗ і необхідно передбачити наявність фахівців для забезпечення безперервного функціонування довід­кового, профінформаційного секторів, запобігання соціальним ризикам та сектору підбору роботи з метою обслуговування клієнтів, які звертають­ся вперше або в непередбачений час. Отже, для забезпечення безперервності процесу надання послуг клієнтам центру зайнятості обідні та технологічні перерви всіх спеціалістів встановлюються за гнучким графіком та не повинні бути одночасними.

Розробка проекту Регламенту робочого часу для спеціалістів з працевлаштування.

Для розробки проекту Регламенту визначається середня кількість осіб, які щоденно звертаються в ЦЗ у непередбачений час, а саме:

– особи, які звернулися вперше;

– особи, які самостійно шукають необхідну їм інформацію про вільні робочі місця в секторі самостійного пошуку вакансій;

– особи, яким робота знайдена за допомогою інформаційно-аналітичної системи за їхньої відсутності в центрі зайнятості і кого запрошують для більш детального інформування про вакансію;

– особи, які звернулися за призначенням спеціаліста, який виконує функ­ції з профінформації, з профконсультації та з організації підприєм­ництва та самозайнятості;

– особи, які звернулися до центру зайнятості після співбесіди з пред­ставником роботодавця у разі непрацевлаштування;

– особи, які з'явилися в непередбачений час у зв'язку з хворобою та з інших поважних причин;

– особи, які звернулися для оформлення трудових книжок у зв'язку з працевлаштуванням;

– особи, які звернулися після завершення профнавчання по допомогу в працевлаштуванні.

Кількість шукачів роботи, які щоденно звертаються в ЦЗ у призначе­ний час, визначається на основі аналізу відвідувань за попередні періоди.

Далі визначається інтенсивність розподілу шукачів роботи впродовж робочого часу в даному центрі зайнятості.

Для розробки Регламенту робочого часу спеціалістів центру зайнятості спочатку складаються Загальні графікиприйому клієнтів спеціалістами з працевлаштування та з профконсультації. (Форми 1–3).

Форма 1, що ведеться засобами ЄІАС(.NET) (функція "Облік макетів загального графіку прийому клієнтів) містить таку інформацію. По верти­калі – десятихвилинні інтервали – шість проміжків у кожній робочий годи­ні, оскільки з 10-хвилинних інтервалів компонується час на обслугову­вання будь-якого клієнта спеціалістами з працевлаштування (особистими консультантами), з профінформації та з профконсультації.

Спеціалісту з працевлаштування встановлюється такий час на обслуго­вування клієнтів:

– які вперше звернулися до центру зайнятості за послугами з праце­влаштування – 30 хвилин (поєднуються три інтервали по 10 хвилин);

– яким призначені повторні відвідування ЦЗ – 20 хвилин (поєднуються два інтервали по 10 хвилин);

– які самостійно знайшли інформацію про вільні робочі місця в секторі самостійного пошуку вакансій або яким робота знайдена за допомогою ЄІАС(.NET) за їхньої відсутності в центрі зайнятості – 10 хвилин (встановлюється один інтервал – 10 хвилин).

У певних випадках в Регламенті робочого часу для спеціалістів з працевлаштування може передбачатися інша тривалість часу на обслуго­вування клієнта виходячи із специфіки ринку праці та особливості профе­сійних та особистих якостей клієнта.

В регламенті діяльності кожного центру зайнятості час на обслугову­вання різних категорій клієнтів встановлюється його директором.


 

Форма 1


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 439; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!