Приклад побудови завдань для модульної контрольної роботи 1



Білет № 1

1. Проблема якості продукції та послуг на сучасному етапі розвитку суспільства.

2. Основні напрямки діяльності Українського інституту якості (УІЯ), Української асоціації якості (УАЯ), Українського товариства якості (УТЯ). Українського Міжнародного фонду якості, Академії якості, приватної організації «СЕРТИКОМ».

 

 


ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА МОДУЛЬНУ КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 2

 

1. Класифікація показників якості кулінарної продукції, готельних послуг та послуг харчування. Рекомендації щодо формування системи показників якості продукції та послуг.

2. Статистичні методи управління якістю продукції та послуг.

3. Контрольні листки дефектів, діаграма Парето, причино-наслідкова діаграма Ісікави, метод контрольних карток, діаграма розподілу параметрів, діаграма розсіювання, графіки, лінійні, стовбчасті, кругові діаграми, метод шести сігм.

4. Кваліметричні методи оцінювання якості продукції та послуг.

5. Диференційний і комплексний методи оцінювання.

6. Етапи алгоритму кількісної комплексної оцінки якості продукції та послуг.

7. Розробка ієрархічної структури комплексного показника якості кулінарної продукції, послуг харчування і готельних послуг.

8. Методи визначення значень показників властивостей продукції та послуг (хімічні, фізичні, фізико-хімічні, мікробіологічні).

9. Органолептичні (дегустаційні) методи визначення показників якості кулінарної продукції.

10. Соціологічні та експертні методи визначення показників якості.

11. Розрахункові методи. Експрес-методи, арбітражні та методи визначення фальсифікації продукції ресторанного господарства.

12. Оцінювання абсолютних значень показників. Використання функції бажаності Харрингтона для оцінювання абсолютних значень показників.

13. Методи визначення коефіцієнтів якості, значущість показників якості.

14. Математичні моделі об'єднання одиничних показників у комплексний показник якості. 

15. Особливості використання адитивного і мультиплікативного методу узагальнення одиничних оцінок якості продукції і послуг готельно-ресторанного господарства.

16. Вимоги нормативної документації до продукції ресторанного господарства.

17. Кваліфікаційні вимоги для виробничого і обслуговуючого персоналу готельно-ресторанного господарства.

18. Вимоги до організації роботи закладів ресторанного господарства різних видів і класу.

19. Вимоги до готелів різних категорій (облаштування території, зовнішні елементи благоустрою, устаткування та меблі приміщень різного функціонального призначення, загальне технічне устаткування, номерний фонд та його технічне оснащення, санітарне устаткування тощо).

20. Етапи розробки ієрархічної структури комплексного показника харчової цінності кулінарної продукції, кваліфікаційного рівня обслуговуючого персоналу готельно-ресторанного господарства, процесу обслуговування, загального рівня надання послуг закладу готельного і ресторанного господарства.

21. Визначення вагомості показників різного рівня угрупувань у структурі комплексного показника якості.

22. Конкретизація методів визначення одиничних та узагальнених показників якості продукції і послуг готельно-ресторанного господарства.

23. Вибір базових значень для оцінювання одиничних показників якості продукції та послуг готельно-ресторанного господарства.

24. Розрахунок комплексної кількісної оцінки раціонів харчування щодо забезпечення потреб у харчових речовинах різних груп споживачів, збереження харчової цінності сировинного набору при приготуванні страв, сервіруванні столу у ресторані, рівня надання послуги харчування, рівня надання готельних послуг.

 

Приклад побудови завдань для модульної контрольної роботи 2

Білет № 1

  1. Класифікація показників якості кулінарної продукції.

2.  Особливості використання адитивного і мультиплікативного методу узагальнення одиничних оцінок

 

Підсумкове оцінювання знань студентів з дисципліни

 

При вивченні дисципліни „Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві” студенти здають екзамен у 8-му семестрі.

Всі види навчальної роботи студентів з дисципліни оцінюються згідно прийнятого в ПУСКУ «Порядку організації контролю та оці­нювання знань студентів за кредитно-модульною системою організа­ції навчального процесу». У залежності від виду, кількості та склад­ності виконуваних робіт у семестрі оцінка може змінюватися від 0 до 10 балів.

Види робіт, їх розподіл в семестрі та максимальна оцінка в балах була наведена в п. 8.1 даного посібника.

Результати модульного контролю та здачі підсумкового іспиту ( в разі потреби) переводяться в оцінки за традиційною шкалою i про­ставляються в індивідуальну відомість обліку поточної і підсумкової успішності та залікову книжку студента.

Якщо за результатами поточного контролю студент не набирає необхідних 60 балів, або має бажання покращити свій рейтинг, він складає підсумковий іспит з дисципліни. Максимальна кількість балів за відповіді на завдання підсумкового іспиту становить 40 балів. Кри­терії оцінювання відповідей на підсумковому іспиту такі:

- 40 балів виставляється за ґрунтовні повні знання, вільне воло­діння термінологією, знання сучасних тенденцій і шляхів розвитку технології продукції ресторанного господарства. У відповідях можуть бути лише несуттєві помилки або неточності; практичні завдання ви­конані правильно, за результатами розрахунків зроблені необхідні висно­вки;

- 30 балів виставляється за правильні, але не повні відповіді, або такі в яких можуть бути окремі помилки, або допускається неправи­льне тлумачення термінів і понять; Практичні завдання студентом вико­нані в повному обсязі, розрахунки виконані в основному правильно. Мають місце деякі несуттєві неточності.

- 20 балів виставляється за неповні відповіді, або такі в яких допу­скаються суттєві помилки, незнання або нерозуміння основних техно­логічних термінів і понять.;

- 11 балів виставляється у випадках, коли у студентів відсутні знання з окремих тем, допускається плутанина в поняттях і термінах, має місце значна кількість грубих помилок.

За умов, коли сума набраних студентом балів за поточним контро­лем буде 60 і більше і вона його задовольняє, в день проведення іс­питу йому виставляється в екзаменаційну відомість відповідна оцінка і проставляється набрана сума балів.

Якщо ж сума балів за поточним контролем буде менше 60 студент, за рішенням деканату факультету, повторно складає модульні конт­рольні роботи і іспит або повторно вивчає дисципліну.

Загальна підсумкова оцінка з дисципліни складається з суми балів за ре­зультатами поточного контролю знань, модульних контрольних робіт і ек­замену.


Дата добавления: 2019-02-13; просмотров: 71; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!