КАРТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ



з дисципліни „ Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві ”

Види самостійної роботи Планові терміни виконання Форми контролю та звітності Максима­льна кіль­кість балів

1. Обов’язкові види СРС

1.1. Підготовка до лабораторних занять Систематично, відповідно роз­кладу аудитор­них занять Опитування, тесту­вання, перевірка обов’язкового конс­пектування 8 (1бх8)
1.2. Підготовка до модульних конт­рольних робіт (2 ПМР) Останнє заняття відповідного модуля Перевірка правильності виконання модульних робіт 20 (10 б*2)
1.3. Виконання індивідуальних завдань Відповідно розкладу аудиторних занять Перевірка правильності виконання завдань 8 (1б х8)
Написання наукових повідомлень за зада­ною тематикою   Захист наукових повідомлень під час ІКР 4

Разом балів за обов’язкові види СРС

40
  1. Вибіркові види СРС
 
2.1. Написання рефератів за заданою тематикою   Захист матеріалів реферату під час індивідуально-консультативної роботи (ІКР) 5
2.2. Аналітичний огляд наукової літератури з "Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві" (навчальної та науково-методичної)   Розгляд підготовлених матеріалів під час аудиторних занять або індивідуально-консультативної роботи (ІКР) 5
2.3. Участь у роботі гуртка “Технологічне бюро” Відповідно графіка роботи гуртка Доповідь на одне із засідань 10 (за кожний вид роботи)
2.4. Підготовка доповіді на наукову студентську конференцію квітень Виступ з доповіддю 5-10

Разом балів за вибіркові види СРС

40,0

За відвідування занять

20,00

Разом

100,00

ПОРЯДОК І КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

Поточне оцінювання знань студентів

Навчання в будь-якому навчальному закладі є одним із видів найскладнішої діяльності, а стимул навчання – оцінка діяльності студента.

Оцінка знань студентів за кожний семестр проводиться за 100-бальною шкалою, що складається – 60 балів за роботу протягом семестру і 40 балів – за екзамен.

Навчальний процес оцінювання знань з дисципліни „Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві” за кредитно-модульною системою навчання здійснюється у формі поточного усного опитування, письмового контрольного опитування, тестового контролю знань теоретичних положень, лабораторних робіт і модульного контролю.

Основна мета поточного контролю знань – це постійна перевірка рівня підготовленості студентів. Вона здійснюється на лабораторних заняттях протягом семестру в межах навчального модуля.


Таблиця 8

Форми проведення поточного і підсумкового контролю

Назва розділу, теми, лекції Назва теми лабораторного заняття Засоби контролю знань
1 2 3

МОДУЛЬ 1. «Методи контролю харчових виробництв »

Лекція 1 Вступ. Якість як об’єкт управління Лабораторне заняття 1. „Якість як об’єкт управління” 1. Вхідне тестування 2. Усне опитування. 3. Захист роботи
 Лекція 2 Розвиток систем управління якістю Лабораторне заняття 2. „Розвиток систем управління якістю” 1. Усне опитування. 2. Тестування. 3. Перевірка практичних навичок 4.Захист роботи 
Лекція 3. Загальна характеристика управління якістю продукції та послуг у готельно-ресторанному господарстві Лабораторне заняття 3. „Аналіз діючої нормативної документації на продукцію та послуги ресторанного господарства” 1.Усне опитування. 2. Тестування. 3.Перевірка практичних навичок 4. Захист роботи
Лекція 4. Процеси управління якістю продукції та послуг у готельно-ресторанному господарстві Лабораторне заняття 4. „Процеси систем управління якістю продукції та послуг у готельно-ресторанному господарстві ” 3.Усне опитування. 4. Тестування. 3.Перевірка практичних навичок 5. Захист роботи
Модульний контроль 1 1. Письмова контрольна робота. 2. Перевірка практичних навичок.

Продовж. табл. 8

1 2 3

МОДУЛЬ 2. „Загальні і спеціальні методи контролю складу і властивостей сировини, напівфабрикатів та продукції харчових виробництв”

Лекція 5. Основні методи визначення якості продукції та послуг Лабораторне заняття 5. „Методи визначення якості продукції та послуг”   1.Усне опитування. 2.Тестування. 3. Захист роботи 4.Перевірка практичних навичок
Лекція 6 . Методика комплексної оцінки якості продукції та послуг готельно-ресторанного господарства Лабораторне заняття 6. „Комплексна оцінка якості продукції та послуг готельно-ресторанного господарства” 1.Усне опитування. 2.Тестування 3.Перевірка практичних навичок. 4. Захист роботи
Лекція 7 . Вимоги до показників якості у готель-ресторанному господарстві Лабораторне заняття 7. „Вимоги до показників якості у готельно-ресторанному господарстві” 1.Усне опитування. 2.Тестування 3.Перевірка практичних навичок. 4. Захист роботи
Лекція 8 . Оцінка якості продукції та послуг готельно-ресторанного господарства   Лабораторне заняття 8. „Розробка ієрархічної структури комплексного показника якості продукції та послуг готельно-ресторанного господарства” 1.Усне опитування. 2.Тестування. 3.Перевірка практичних навичок 4.Захист роботи  
Модульний контроль 2 1.Письмова контрольна робота. 2.Перевірка практичних навичок.

Усне опитування – постійна перевірка рівня підготовленості студентів до лабораторних занять.

Письмове опитування – постійна швидка перевірка рівня знань теоретич­них положень даної теми лабораторного заняття здійснюється за тестами.

Допуск до лабораторних робіт здійснюється на заняттях пі­сля перевірки рівня підготовленості студента шляхом усного або письмового опиту­вання студентів.

Після виконання і оформлення лабораторної роботи, на­буття практичних навичок, здійснюється захист роботи.

 Студент допускається до поточного модульного контролю 1 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 6 балів (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять ).

Студент допускається до поточного модульного контролю 2 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 4 бали (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять).

Студент допускається до поточного модульного контролю 3 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 5 балів (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять).

Студент допускається до поточного модульного контролю 4 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 1,8 балів (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять).

Студент допускається до поточного модульного контролю 5 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 1,5 балів (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять).

Студент допускається до поточного модульного контролю 6 за умови виконання навчальної програми та в разі, якщо за поточну навчальну діяль­ність він набрав не менше 1,8 балів (кількість балів, яка відповідає оцінці „3”, помножена на кількість лабораторних занять).

 


Таблиця 8.3


Дата добавления: 2019-02-13; просмотров: 66; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!