ЗМІСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ  ПРАКТИКИ



Переддипломна практика є логічним завершенням усіх видів практики. Вона є під­сумковим етапом підготовки студента до виконання дипломного проекту та наступної самостійної професійної діяльності.

Проходження переддипломної практики спрямоване на виконання індивідуального завдання виданого науковим керівником і пов’язаного з темою дипломного проекту, або з науково-дослідною роботою кафедри з держбюджетної та господарської тематики.

У процесі виконання індивідуального завдання переддипломної практики студент від­повідно до кваліфікаційних вимог повинен виявити:

· знання загальнотеоретичних, загальноекономічних, професійно орієнтованих і спеціальних дисциплін, які розкривають теоретичні основи та практичні питання управління;

· вміння виділяти, систематизувати та обробляти інформацію відповідно до цілей дослідження;

· вміння виявляти причинно-наслідкові зв'язки процесів та явищ у конкретній галузі;

· вміння обґрунтовувати наукові висновки та конкретні пропозиції щодо вдоско­налення управління реальним досліджуваним об'єктом.

Після закінчення переддипломної практики студент має подати науковому керівни­кові пропозиції щодо змісту першого варіанту теоретичного та аналітичного розділів дипломного проекту, комплексу завдань для дослідження з використанням комп'ютерних технологій. Пропозиції зі змісту теоретичного та аналітичного розділів дипломного проекту повинні мати логічний, доказовий, аргументований характер і відповідати таким вимогам:

· містити поглиблений всебічний аналіз досліджуваної проблеми;

· містити елементи самостійного дослідження;

· містити розрахунки, виконані на ПЕОМ;

· містити достатній для обґрунтування пропозицій аналіз досліджуваної проблеми у межах базового підприємства.

По закінченню переддипломної практики студент подає на випускову кафедру науковому керівнику звіт у формі стислого опису виконаних видів діяльності відповідно до індивідуальних завдань, визначених на основі плану дипломного проекту, ґрунтовні пропозиції щодо вдосконалення діяльності підприємства.

 

                                                                                                     Таблиця 4.1

                                                                                                           

Наближений графік проходження переддипломної практики

Етап роботи Кількість днів
1 Приїзд на підприємство. Проходження інструктажу з охорони праці. 1
2 Загальне ознайомлення  з діяльністю підприємства. 1
3 Дослідження виробничо-фінансової  діяльності підприємства 2
4 Дослідження діяльності підприємства відповідно до теми індивідуального завдання 2
5 Дослідження ЗЕД підприємства 2
6 Дослідження конкурентного становища підприємства на внутрішньому ринку 2
7 Розробка пропозицій щодо удосконалення діяльності підприємства 2
8 Оформлення звіту 2
  Всього 14 днів

 


ВИМОГИ ДО ЗВІТУ З ПРАКТИКИ

            5.1 Вимоги до структури звіту

Звіт про переддипломну практику повинен відображати результати вивчення програмних питань (їх стан за останні три роки), містити висновки і рекомендації. Вони повинні мати чітку побудову, логічну послідовність, переконливу аргумента­цію, доказовість висновків і обґрунтованість рекомендацій.

Звіт готується у формі консультативного проекту (загальне внутрішнє консульту­вання) і повинен бути структурованим наступним чином:

· титульна сторінка;

· вступ;

· теоретичне обґрунтування актуальностіобраної теми дипломного дослідження для підприємства – об’єкта практики;

· аналітико-дослідницький розділ;

· висновки та пропозиції щодо вдосконалення діяльності підприємства;

· список використаних джерел;

· додатки.

 Титульна сторінка є першою у звіті з переддипломної практики. Зразок оформлення титульної сторінки наведено у додатку А.

 

 У вступі необхідно обґрунтувати актуальність і практичну значущість теми індивідуального завдання для галузі і підприємства – об’єкта практики, надати загальну системну характеристику підприємства – об'єкта дослідження: назва, форма власності, організаційно-правова форма, галузева належність, юридична та фактична адреса, загальна кількість працівників, у тому числі чисельність апарату управління. Рекомендований обсяг 2-3 сторінки.

Розділ 1. Теоретичне обґрунтування актуальності обраної теми дипломного дослідження 

У розділі розглядаються загальні теоретичні підходи до теми з використанням інформаційних джерел з досліджуваної проблеми, в тому числі й іноземних. Обов'язкове порівняння різних точок зору, використання опублікованих статистичних даних із посиланням на джерела. Розділ складається з двох підрозділів. Рекомендований обсяг розділу – 10 сторінок.

У 1.1 аналізується актуальність обраної теми дипломного проекту та розглядаються теоретичні засади досліджуваної проблеми.

У 1.2  розглядається методика аналізу досліджуваної проблеми, порівнюються та визначаються основні підходи до її вирішення.


Дата добавления: 2019-02-12; просмотров: 232; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!