Форми та зміст співпраці ДНЗ і сімї



З перших днів свого життя дитина починає поступово всотувати в себе навички вживання у світ і виживання у ньому, опановувати соціальний досвід (соціалізується). В усі часи і серед різних народів родинне виховання було і є незмінною цінністю, головною духовною основою життя нації, могутнім соціальним феноменом, який найтісніше об´єднує людей, неперевершеним чинником самовиявлення людини в усіх її іпостасях: немовля, дитина, підліток, юнак (дівчина), чоловік (жінка), син (дочка), дідусь, бабуся, онук та ін.

Сім´я — мала соціально-психологічна група, члени якої пов´язані шлюбними або родинними стосунками, спільністю побуту і взаємною моральною відповідальністю.

Одним із напрямків є -роз’яснення батькам необхідності формування компетентної особистості та створеня в сімї та днз сприятливих умов для формування компетентності дошкільника. – допомога батькам в ознайомлені ліній розвитку.-наданя батькам інформ. про дитину. – зміст співпраці полягає в тому, щоб розкрити важливість ролі вихованя батьками хлопчика і дівчинки. – просвіта батьків. – формувати у батьків віру у можливості дитини. – роз’яснення батькам самоцільного значення дошкільного дитинства.

До групових форм роботи належать: -батьківські збори – групові консультації – конференції – круглі столи – тематичні бесіди – спортивні свята та змаганя – вистави – різноманітні клуби(клуб родиних традицій)

Наочні форми роботи: - батьківські газети – пам’ятки, поради – папка пересуфка – альбом випускника – альбом естафета – радіо газета.


Дата добавления: 2016-01-03; просмотров: 15; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!