ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ВИРОБНИЧОЮ ПРАКТИКОЮ



Навчально-методичне забезпечення і керівництво практикою здійснюється викладачами кафедри менеджменту.

Обов'язками керівника практики від кафедри менеджменту є:

· надання студентам-практикантам необхідні документи (направлення на базу практики, програму, щоденник, календарний план, індивідуальне завдання);

· здійснення консультації під час проходження практики зі питань збору, узагальнення інформації щодо процесів функціонування підприємств;

· повідомляти студентів про систему звітності з практики, прийняту на кафедрі, а саме: порядок подання письмового звіту, стандарти оформлення завдання;

· перевірка звітів з практики і допуск їх до захисту;

· підготовка і подання завідувачу кафедри письмового звіту про проведення практики студентів із зауваженнями та пропозиціями для розгляду на засідання кафедри.

Основними обов'язками керівників практики від підприємства - об'єкта практики - є:

· організація робочого місця і створення необхідних організаційно-технічних умов для проходження практики; забезпечення студентів необхідною економічною, статистичною, бухгалтерською та іншою інформацією, документами, нормативними та іншими матеріалами з питань аналізу і планування господарської діяльності підприємства, здійснення комерційної та організаційно-технологічної діяльності тощо;

· залучення студентів-практикантів до активної участі у поточній роботі певного структурного підрозділу;

· здійснення контролю за виконанням як окремих завдань, так і програми практики в цілому;

· наприкінці проведення практики її керівник повинен перевірити та підписати письмовий звіт студента, підготувати відгук щодо підсумків проходження практики студентом.

Обов'язки студентів під час проходження практики:

· до початку практики одержати у керівника практики всі необхідні документи і консультативну інформацію щодо їх оформлення;

· своєчасно прибути на об'єкт практики і забезпечити роботу на місці відповідно до отриманих завдань;

· регулярно відвідувати консультації на кафедрі;

· у повному обсязі виконувати всі завдання, передбачені програмою практики і вказівками її керівників;

· нести відповідальність за виконану роботу;

· вчасно скласти звіт з практики;

· захистити звіт з практики у встановлений термін;

· при порушенні студентами-практикантами трудової дисципліни, правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки та інших норм, на них за наказом керівника підприємства може бути накладено стягнення, про що повідомляється директору інституту та на кафедру.

Виробнича практика студентів Кримського економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» проводиться на підприємствах сфері туризму незалежно від форм власності та організаційно-правового статусу, які є юридичними особами і функціонують на ринку не менше двох років. На підприємствах повинні працювати висококваліфіковані фахівці, які здатні створити відповідні умови студентам у здобутті професійних навичок.

Студенти можуть самостійно (з дозволу випускної кафедри) підбирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання тільки за наявності належним чином оформленого та підписаного договору.

В ході практики мають бути створені умови для ознайомлення з функціональними підрозділами, які забезпечують організаційну, планово-економічну, маркетингову та управлінську діяльність підприємства.


ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧІЙ ПРАКТИКИ

Відповідно до розробленої концепції проведення виробничо-бакалаврської практики проведення практики буде здійснюватися у функціональних підрозділах об’єкта практики.

Програма передбачає ознайомлення зі станом організації роботи підприємства - об'єкта практики, здійснення аналізу основних показників його господарсько-фінансової діяльності за останні три роки та розробку обґрунтованих пропозицій щодо удосконалення окремих аспектів його діяльності намайбутнє.

4.1. Оформлення на практику та ознайомлення з підприємством

Перед початком практики студент знайомиться з керівником практики від підприємства, правилами внутрішнього розпорядку і своїм графіком виходу на роботу. Проходить інструктаж з протипожежної безпеки і техніки безпеки. На період проходження практики студентом, відділ кадрів підприємства створює наказ, в якому закріплюється керівник від бази практики.

Студент повинен охарактеризувати підприємство за такими пунктами:

- форма власності, статус підприємства за розміром;

- організаційно-правова форма;

- установчі документи (статут та ін.);

- ліцензія на право здійснення даного виду діяльності.

- організаційна структура підприємства, включаючи структуру підрозділів;

- матеріально-технічна база підприємства;

- кадрове забезпечення підприємства.

- організація та технологія обслуговування клієнтів.

4.2. Організація управлінської діяльності підприємства

Завдання 1. Охарактеризувати основні функції та методи управління підприємством. Для цього необхідно:

- проаналізувати ступінь реалізації основних функцій управління на підприємстві; їх вплив на результати праці; зупинитися більш детально на аналізі таких функцій, як: планування, організація, мотивація, контроль.

- ознайомитися з діючими методами управління, їх структурою, зазначивши їх позитивні й негативні сторони, внести пропозиції щодо їх вдосконалення.


Дата добавления: 2018-10-25; просмотров: 138; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!