ПЕРЕВІРКА, ОЦІНЮВАННЯ, РЕЦЕНЗУВАННЯ



ТА ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Перевірка роботи

Курсова робота здається на кафедру не пізніше, як за місяць до початку екзаменаційної сесії. Вона реєструється лаборантом кафедри у спеціальному журналі і передається науковому керівникові для перевірки. Викладач перевіряє роботу протягом 10 днів з дати її реєстрації.

Оцінювання роботи відбувається у два етапи: виставлення попередньої та остаточної оцінки.

Попереднє оцінювання роботи

За результатами перевірки виставляється попередня оцінка за проведене дослідження, про що робиться відповідний запис у журналі реєстрації курсових робіт.

Під час попереднього оцінювання роботи береться до уваги рівень проведених теоретичних досліджень, глибина наукового аналізу матеріалу, а також правильність її оформлення. Критерії оцінювання курсової роботи наведено у Додатку Г.

Згідно цих критеріїв залежно від рівня написання роботи студент може отримати оцінку в діапазоні: від F до А (за системою ECTS), від 0 до 100 (за 100-бальною системою), від 2 до 5 (за національною системою оцінювання).

Рецензування роботи

Викладач після проведеної перевірки курсової роботи складає рецензію, де зазначає про допущені студентом помилки, викладає зауваження до роботи та вказує на підстави для недопуску до захисту (в разі їх наявності, якщо студент отримав за шкалою ECTS оцінку F або FX). В рецензії він має право, залежно від характеру недоліків, зобов’язати студента доопрацювати роботу (наприклад, шляхом повторного виконання одного з питань) або переробити її повністю. У разі недопуску курсової роботи до захисту викладач обов’язково зазначає в рецензії, за яких підстав робота не може бути допущеною до захисту та яким чином мають бути виправлені помилки (як структурно побудувати відповідь, до яких джерел слід звернутися, якими поняттями доповнити тощо).

Повторно курсова робота здається на кафедру разом із варіантом, що містить зауваження (незарахованим варіантом) та рецензією, за умови одержання студентом за системою ECTS оцінки від FX до А. Останній термін повторної подачі роботи на кафедру – за 10 днів до захисту. Цей строк може бути зменшено у разі, якщо викладачем порушені строки перевірки роботи, проте в будь-якому випадку робота має бути подана на кафедру не пізніше як за три дні до захисту.

При недотриманні термінів здачі курсової роботи (в тому числі й повторно) студент може бути недопущеним до складання іспиту з курсу «Теорії держави і права».

Усунення вказаних в рецензії зауважень і подальший захист роботи є завершальною частиною дослідження і виступає його підсумком.

Отримавши допуск до захисту, студент повинен уважно вивчити письмову рецензію, відновити в пам’яті зміст курсової роботи, виділити вузлові питання і знайти додаткові аргументи на вказані зауваження.

Захист курсової роботи проводиться у встановлені кафедрою терміни і приймається науковим керівником. Протягом 7-10 хвилин відповідно до плану студент стисло і лаконічно має розкрити зміст роботи, зробити огляд використаної літератури, зупинитися на основних висновках, що випливають з теми дослідження. Даються повні і аргументовані відповіді на зауваження рецензента і поставлені в ході захисту питання.

Остаточне оцінювання роботи

Остаточна оцінка виставляється з урахуванням якості виконаної роботи і результатів її захисту. У разі одержання оцінки FX студент повинен підготувати нову роботу за тією ж темою та пройти ту ж саму процедуру захисту. Оцінка за курсову роботу виставляється в залікову книжку, а потім з випискою додається до диплома.

Студенти, які не написали курсову роботу, порушили терміни подачі роботи на кафедру або захистили її на незадовільну оцінку, вважаються такими, що мають академічну заборгованість.


ТЕМАТИКА КУРСОВИХ РОБІТ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

 

Для полегшення підбору джерел для виконання курсової роботи з теорії держави і права пропонуються рекомендовані списки літератури за двома блоками: основна література, яка стосується всієї тематики, та додаткова, яка згрупована за конкретними темами. До окремих тем подано також орієнтовні плани, що можуть бути використаний студентами як зразки. Виходячи із загальнотеоретичного характеру курсової роботи з теорії держави і права, до рекомендованої літератури не включені нормативні документи. Однак ці джерела можуть і повинні використовуватися, якщо це зумовлено змістом курсової роботи, або для ілюстрування тих чи інших теоретичних висновків. Підбір нормативних актів щодо кожної конкретної теми слід здійснювати за допомогою викладача кафедри – керівника роботи.

 


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 159; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!