Організація пресс-конференцій: принципи проведення



Презентація – це вид маркетингової діяльності, котра полягає в ознайомлені партнерів с діяльністю фірми або споживачів товару о його особливостях. В презентацію входить: історія компанії, успіхи, персонал, клієнти.

Аудиторія для презентації:- клієнти – споживачі – співробітники – преса

В залежності від цілей презентації: - неформальні - мотивуюча (о планах фірми на майбутнє)

 - презентація – реклама

Алгоритм проведення презентації:

1. Визначення цілей презент 2.Визначення дати та часу проведення 3. Визначення тривалості презент. 4. Формування списку запрошених 5. Розробка сценарію презентації. 6.Розсилка запрошень

7. Проведення презентації 8. Завершення презентації (фуршет) 9. Аналіз презентації

Пряма поштова розсилка: функції та особливості застосування

Пряма поштова розсилка(від англ.direct-mail) – поштова розсилка письмових звернень, рекламних матеріалів з купонами і без них, зразків товарів, буклетів потенційним покупцям та клієнтам за спеціальними адресними списками, яка призначена конкретному представнику цільової аудиторії. Це найільш популярний інструмент ДМ.

Вартість прямої поштової розсилки, у перерахунку на тисячу охоплених покупців, перевищує вартість застосування ЗМІ (телебачення або преси), але за умови високого прибутку від одного продажу, навіть при низькій інтенсивності відповідей і порівняно великих витратах, поштова розсилка може бути вигідною. І, навпаки, якщо прибуток від одного продажу низький, застосування ЗМІ буде більш ефективними, ніж ніж реалізація програми прямого маркетингу.

В останні роки, поряд із традиційними поштовими відправленнями друкованої продукції активно використовують нові носії - факс, e-mail. Використання нових інструментів комунікацій дозволяє значно знизити строки надходження звернення до споживача, а в деяких випадках, дає можливість оперативно отримати зворотній зв'язок.

Факсимільна розсилка може бути більш зручною і дешевою оскільки факс-номери нескладно знайти в телефонних довідниках ("Золоті сторінки України","Київ: інформаційні сторінки", "Весь Київ", "Діловий Київ" тощо). Але деякі кліенти скаржаться, що до них приходить безліч неочікуваних факсів-повідомлень, що без необхідності блокують телефонну лінію й витрачається папір.

Електронна пошта (Е-таil). Дозволяє користувачам відправляти повідомлення або файли безпосередньо з одного комп'ютера на іншій. Відіслані повідомлення досягають адресата практично миттєво й зберігаються доти, поки адресат не запросить їх. Багато маркетологів сьогодні використовують електронну пошту для розсилки рекламних повідомлень, інформації про продаж як окремим особам, так і цілим групам. Одержуючи усе більше повідомлень електронною поштою (у тому числі, зовсім непотрібних), потенційні споживачі застосовують спеціальні програми, здатні сортувати повідомлення.

Переваги директ-мейл:- прямий, безпосередній характер комунікації, відносно висока ефективність (в порівнянні з традиційною рекламою) завдяки спрямованості звернення до цільової аудиторії. Можливість гарантовано охопити вузькоспеціалізований сегмент або ринкову нішу.

- можливість виміру економічного ефекту комунікацій за допомогою директ-мейл набагато ширша. Компанія вільна у виборі поштових відправлень і може здійснювати ефективний контроль за відповідною реакцією адресатів.

- персональний характер повідомлення, можливість поіменно звернеться до кожного потенційного клієнта; - можливість зробити свою комунікацію закритою, недоступною для конкурентів;

- можливість гнучко використовувати засіб для розсилки різноманітних матеріалів (не існують обмеження ЗМІ).

Недоліки директ-мейл:- відносно висока вартість одного контакту (через необхідність покупки БД і складної системи організації);- необхідність обов”язкового стимулювання покупця; - доступність товару в роздрібній торгівлі; - неможливість негайної оплати та одержання товару.


Білет № 14


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 224; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!