E недиференційований маркетинг.



124. Вкажіть, що з перерахованого не відноситься до етапів розробки нового товару:

D модифікація товару;

125. Вкажіть, якому поняттю відповідає дане визначення: «….. – це група товарів, тісно пов'язаних між собою схожістю їх функціонування, продажем одним і тим же групам споживачів, реалізацією через аналогічні канали збуту або приналежністю до одного і того же діапазону цін»:

А товарний асортимент;

126. Вкажіть, що з перерахованого не відноситься до основних критеріїв формування асортименту товарів в аптечних закладах:

D сезонність;

127. Яка складова аналізу маркетингових можливостей і прогнозування свого місця на ринку згідно з матрицею Ансоффа?  

D диверсифікація;

128. У якій фазі життєвого циклу лікарського засобу обсяг його реалізації є максимальним?

D зрілості;

129. Фармацевтична фірма планує розпочати виробництво нових лікарських засобів на вже існуючому ринку. Який напрямок маркетингової стратегії використовує фірма?

D розвитку асортименту лікарських засобів;

130. Продукт праці, виготовлений для реалізації на ринку, за допомогою якого можна задовольнити певну потребу, це:

B товар;

131. Фармацевтична фірма займається виробництвом п’яти асортиментних груп товарів, а саме: вітамінів, настоянок адаптогенів рослинного походження, дезинтоксикаційних розчинів, антисептичних розчинів для зовнішнього застосування, рідких рослинних екстрактів. Відмічене число асортиментних груп характеризує:

E ширину товарного асортименту.

132. Життєвий цикл товару – це модель реакції ринку в часі. Структура життєвого циклу описується декількома стадіями. Вкажіть правильну послідовність етапів життєвого циклу товарів:

C впровадження, зростання, зрілість, спад;

133. Сукупність властивостей, які надають лікарському засобу здатність задовольняти потребу споживачів відповідно своєму призначенню та відповідають вимогам законодавства це:  

E якість.

134. Для аналізу маркетингових можливостей і прогнозування свого місця на ринку    фармацевтична фірма може скористатися матрицею Ансоффа. Яку маркетингову можливість може мати фірма, яка планує запропонувати нові лікарські засоби на існуючий ринок?

B розвитку лікарських засобів; 

135. Що з перерахованого можна віднести до рішень, що приймаються в рамках товарної політики? 

E всі відповіді вірні.

136. Яка функція ціни передбачає її участь в розподілі та перерозподілі національного доходу між галузями економіки, різними соціальними групами населення, фондом накопичення і фондом споживання:

E раціонального розміщення виробництва.

137. Фармацевтичні фірми при розробці маркетингової цінової політики повинні, в першу чергу, враховувати: 

А попит;

138. Фармацевтична компанія, розробляючи власну збутову політику, враховує перспективи її подальшого розвитку. Що з наведеного не відноситься до стратегічних завдань політики розподілу:

В пошук і відбір комерційних пропозицій на постачання товару;

139. Комісіонер це: 

А посередник, який продає і купує лікарські засоби від свого імені, але за дорученням клієнта та за певну винагороду;

140. Вкажіть, який метод збуту найчастіше використовують виробники, які хочуть контролювати всю свою маркетингову програму, прагнуть до тісного контакту із споживачами і мають обмежені цільові ринки:

А прямий;

141. Яка функція ціни сприяє перекачуванню капіталу з однієї галузі економіки в іншу, а також усередині галузей:

С розподільна;

142. Вкажіть, який вид попиту характерний на предмети санітарії і гігієни, догляду за хворими, перев'язувальними засобами:

D унітарний;

143. Фірма-виробник при виході на ринок з новим препаратом здійснює вибір каналу розподілу. Який структурний представник каналу розподілу лікарських засобів характеризується можливістю диференціації цін за регіонами, широким охопленням ринку, надійним джерелом маркетингової інформації, але при цьому вимагає від фармацевтичного підприємства високих складських і транспортних витрат:

C збутова філія;

144. Ціна на продукцію підприємства встановлена за допомогою графіку, на якому представлені валові витрати і загальні надходження (дохід) при різних рівнях обсягу продажів. Метод, який при цьому використовується, має назву:

В метод беззбиткової;

145. Останнім часом набули поширення вертикальні маркетингові системи (ВМС). Вертикальні маркетингові системи – це об'єднання:


Дата добавления: 2018-05-12; просмотров: 393; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!