Особливості рекламування окремих видів продукції.
Особливості рекламування окремих видів продукції :
1. Рекламна інформація про вживання продукції для дорослих не має містити зображення неповнолітніх в безпечних ситуаціях.
2.Забороняється реклама з використанням зображення справжньої або іграшкової зброї, або із звуковою імітацією стрільби.
3.В розділі 3 Закону “Про рекламу” детально розглянуто особливості реклами таких видів продукції як лікарство, тютюнові вироби, алкогольні напої, зброя, а також рекламні послуги пов”язані із залученням кошт населення. Впроваджено широке коло обмежень стосовно місця та часу публікації реклами, зокрема законом забороняється:
• Будь-яке безкоштовне розповсюдження образів тютюнових та алкогольних виробів
• Спонсорування заходів для осіб до 18 років, за умови використання назв тютюнових або алкогольних виробів.
• Розміщення реклами тютюнових та алкогольних напоїв менш, ніж за 200м від дошкільних дитячих закладів та шкіл.
Реклама тютюнових виробів повинна інформувати про наявність шкідливих для здоров”я речовин та їх кількість, а також попереджати споживача про шкідливість куріння та вживання алкоголю.
Реклама як складова маркетингу.
Без реклами неможливе формування широких ринків продажу товарів, перетворення потенційно існуючих потреб певної цільової аудиторії на інтенсивний попит. Реклама — цілеспрямований інформативний вплив опосередкованого характеру на споживача для просування товарів та послуг на ринок.
|
|
Основне завдання реклами — спонукати до купівлі даного товару певного споживача (покупця). Тому рекламодавці мають знати, чи реклама створила, підтримала, поглибила імідж підприємства та його товару чи послуги, чи спонукала реклама товару купувати його, чи створила реклама коло постійних клієнтів тощо.
Т.ч реклама – це оплачена, неперсоніфікована форма комунікації, яка здійснюється ідентифікованим спонсором і використовує ЗМІ з метою схилити (до чогось) або вплинути на аудиторію.
Характеризуючи роль реклами в сучасному суспільстві, важливо відмітити її багатогранний вплив. Часто її роль оцінюють як п’яту владу.
Реклама тісно пов’язана практично з кожним етапом маркетингової діяльності і з життєвим циклом товару. В умовах, коли ринок насичений товарами, впливати на споживчий попит можна, використовуючи маркетингові комунікації.
Рекламне інформування має зворотну реакцію цільової аудиторії. Інформація, отримана в процесі зворотного зв’язку, а також результати маркетингового аналізу реклами конкурентів, мають принципове значення для прийняття маркетингових рішень.
Рекламний менеджмент — складова частина маркетингових комунікацій.
|
|
Рекламний менеджмент – це система процесів – аналізу, розробки, планування, практичної реалізації і контролю ефективності рекламних заходів, спрямованих на досягнення маркетингових цілей.
Рекламні маркетингові комунікації є інтегрованими, тобто їхня мета — це встановлення зв’язків (відносин) між споживачами (покупцями) та виробниками товарів, які бажають придбати ці споживачі (покупці). Таку саму роботу виконують ще й інші інструменти маркетингової політики комунікацій — стимулювання продажу товарів, робота з громадськістю («паблік рилейшнз»), просування товарів через особистий продаж, прямий маркетинг, виставки та ярмарки, реклама на місці продажу, упаковка.
Усі ці напрямки маркетингової політики комунікацій не можуть існувати без рекламування.
До поняття рекламного менеджменту входять:
• визначення потреби в рекламуванні товару, пропозицій та замовлень на рекламний продукт, а також формування цих замовлень та укладання угод з рекламними агентствами, консалтинговими фірмами та засобами масової інформації;
• проведення досліджень споживачів, товарів та ринку продавців;
• розроблення стратегічних планів рекламної діяльності (визначення цілей та концепції рекламної кампанії, асигнувань на неї, видів та носіїв реклами);
|
|
• розроблення стратегічних і тактичних планів проведення рекламної кампанії (визначення завдань, розрахунки кошторису витрат на проведення окремих заходів, вибір жанрів та форм рекламного звернення, а також засобів масової інформації для його розміщення);
• створення рекламного звернення (вибір творчих підходів, написання сценарію або тексту, розробка макета та обґрунтування тиражу, кількості показів та інших рішень у галузі виробництва рекламного продукту);
• визначення ефективності використання засобів масової інформації для розміщення рекламного звернення (проведення показу, розвиток та перевірка концепції рекламної кампанії, статистичний контроль та вимірювання результатів, розроблення рекомендацій щодо коригування рекламної кампанії).
Дата добавления: 2018-05-12; просмотров: 376; Мы поможем в написании вашей работы! |
Мы поможем в написании ваших работ!