Документація з нормативної грошової оцінки



За результатами нормативної грошової оцінки земель складається технічна документація. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки згідно з додатком 2.

 

Практична частина самостійної роботи

Практична частина самостійної роботи полягає в тому, щоб студентом було розраховано нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки.

Вихідні дані про населений пункт, де розташований об’єкт оцінки (земельна ділянка)

Загальна вартість витрат на освоєння та облаштування території селища Затишшя Фрунзівського району Одеської області на 01.01.2015 року становить 131547,94824 тис. грн. На наступні роки відновна вартість індексується відповідно до індексу змін вартості будівельних робіт.

Для обчислення витрат на освоєння та облаштування території на 1 кв.м. застосовувалася оціночна територія, яка дорівнює площі забудованої території селища Затишшя у встановлених межах, що склала 241,8 га.

Таким чином витрати на освоєння та облаштування території селища Затишшя складають: ________________________

                        (прописати формулу та розрахунок)

Згідно Порядку (табл.1.2) та враховуючи Постанову ради міністрів України від 31.07.1989 року № 37, територія селища міського типу Затишшя, який підлягає оцінці, не входить до приміської зони м. Одеса, згідно таблиці 1.3 Порядку прийнято коефіцієнт Км1, який дорівнює ____ (прописати)

Таким чином, середня (базова) вартість 1м2 земель селища Затишшя обчислена відповідно до Порядку становить:

                                ________________________

                        (прописати формулу та розрахунок)

Економіко-планувальне зонування селища Затишшя Фрунзівського району Одеської області

Кількість економіко-планувальних зон, а також значення коефіцієнтів Км2 є не насамперед заданими параметрами, а результатом пофакторної оцінки оцінної території населеного пункту.

Методика оцінки окремих факторів, які впливають на величину зонального коефіцієнту Км2 базується на розрахунку окремих індексів, що відображають вплив кожного фактора (або їх групи) на цінність території населеного пункту. Алгоритм розрахунку відповідає таким умовам:

1. Значення кожного індексу розраховується від середнього значення конкретного фактора для населеного пункту (середнє значення приймається за 1,0).

2. Механізм зважування окремих факторів ґрунтується на методах багатомірної статистики та експертної оцінки кожного фактора).

3. Граничні значення коефіцієнта Км2 вкладаються у діапазон значень таблиці 3.6. Порядку.

При проведенні нормативної грошової оцінки, для об’єднання оціночних районів, з метою встановлення економіко-планувальних зон, застосовється експертний метод визначення зонального коефіцієнта, який полягає в наступному:

1. Заповнено анкету експертної оцінки, яка складається з 12 факторів, що впливають на значення комплексного індексу цінності району, які наведено в табл.1.

2. Оцінка окремого фактору встановлювалась за 5-бальною шкалою, при цьому балом “5” оцінено найкраще (позитивне) значення фактора, а балом “1” – відсутність або найгірше (негативне) значення фактору.

3. Визначено суму балів оцінки факторів.

4. Визначено середньозважений бал по кожному оціночному району та середньозважений бал по населеному пункту.

5. Вирахувано комплексний індекс цінності території окремого оціночного району за формулою 13:

                                                                    ,                                                 (13)

де: Іі – комплексний індекс цінності оціночного району.

       Іс  - середньозважений бал оціночного району.

       І – середньозважений бал по населеному пункту.

 

Таблиця 1


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 242; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!