Хто знає більше інтернаціональних слів?»



Клас ділиться на дві команди. Кожна команда повинна за 5 хвилин написати по 10 інтернаціональних слів. Виграє та команда, яка вклалася в час і написала відповідну кількість слів без помилок. Наприклад: football, tractor, decoration, volley-ball, hockey, revolution, basket-ball, correspondent, artist, etc.

Чи знаєте ви алфавіт?»

Вчитель пише на дошці 10-15 слів і просить учнів розмістити їх в алфавітному порядку. Виграє той, хто не допустить жодної помилки.

Рухливі ігри як засіб розвитку інтересу до вивчення   

Іноземної мови

   Використання розвиваючих рухливих  ігор надає можливість активно мислити , розширювати творчі здібності під час виконання завдань. Такі ігри допомагають дітям легше і швидше засвоювати навчальний матеріал, збуджують у них інтерес до знань, розширюють кругозір. Види ігор: сюжетно рольові, творчі, ігри-змагання, ігри-олімпіади, рухливі.

Для учнів початкових класів існують такі типи ігор: ігри-загадки, лексичні ігри, ігри на автоматизацію навичок, ігри для розвитку аудіювання, скоромовки на відпрацювання вимови.

Для середніх та старших класів: ігри-тренінги, ігри-подорожі, ігри-інсценування, сюжетні та пісенні.

Настільна гра «Кулька»

Учасники гри сідають по обидва боки столу. Вони складають дві команди. Гравці катають кульку  з однієї сторони стола в іншу. Коли учень кидає кульку, він називає слово в однині, учень, що отримав кульку, повинен назвати це слово в множині.

Для цієї гри можна використовувати любий граматичний матеріал. Коли учасник не може назвати потрібне слово або його форму, він вибуває гри.

Будь уважним»

Учасники гри сідають в коло і домовляються називати слова на певну тему, наприклад, назви тварин. Ведучий називає слово, кидаючи іншому учаснику іграшку. Той, хто ловить іграшку, одночасно називає слово на задану тему. Наприклад,

1-й учень, кидаючи іграшку іншому, називає – a cat

2-й учень ловить іграшку і кидає третьому, називаючи при цьому – a dog і т.д.

Гра з м’ячем»

Учасник гри вдаряє м’ячем об підлогу. З кожним ударом він вимовляє англійське слово на задану тему, наприклад «Меблі»: a table, a desk, a chair, a sofa, etc. Якщо учень пропускає такт (не може згадати вчасно яке-небудь слово), він вбуває з гри.

Телефон»

Учні стають у шеренгу, перший тихо говорить сусіду на вухо слово з нового уроку, той говорить своєму сусіду. Хто неправильно назве або вимовить слово, стає в кінці шеренги. Якщо слово правильно дійшло до останнього гравця, то перший з шеренги стає в кінці. Виграє той, хто ні разу не покинув свого місця.

Будь ласка»

Ведучий подає команди, додаючи слово «please». Гравці повинні виконувати команду лише в тому випадку, якщо до неї додано слово «please».Той, хто помилиться і виконає команду без слова «please»,виходить з гри.Наприклад, ведучий говорить спочатку повільно, потім швидше: Stand up, please! Raise your hands, please! Sit down! (Той, хто сів, вибуває з гри), Sit down, please! Open your book, please! тощо.

Запам’ятай свій номер»

Гравці стають у коло і розраховуються по прядку номерів. Кожен запам’ятовує свій номер. У центр кола виходить ведучий. У нього немає номера і місця в колі. Ведучий голосно називає будь-які два номери. Викликані номери повинні швидко помінятися місцями. Якщо, наприклад, ведучий назвав номери three i fifteen, це значить, що учасники гри з цими номерами повинні негайно вийти з кола і помінятися місцями. Ведучий намагається зайняти одне з вільних місць. Той, хто залишиться без місця стає

ведучим.

Гра в синоніми»

Гравці сідають у коло. Вчитель заздалегідь підбирає список слів з подібним значенням. Наприклад: big – large, empty – vacant, etc. Потім він кидає мячто одному, то другому гравцю і при цьому називає одне із цих слів. Учень, що піймав м’яч, повинен негайно назвати синонім слова і кинути м’яч назад. Якщо гравець помилиться, він повинен встати на одну ногу, після третьої помилки гравець виходить з гри. Кожна правильна відповідь дає можливість зайняти попереднє положення.

Відповідай миттєво»

Учасники гри стають в коло, ведучий з м’ячем стоїть в центрі. Всі гравці витягують вперед руки. Ведучий ставить запитання, наприклад, Can  you play chess?і торкається до витягнутої руки одного із учасників. Поки ведучий рахує до п’яти, той повинен відповісти на це запитання. Якщо він не встиг відповісти, то вибуває з гри.

Склади речення»

Учасники гри стають в коло, ведучий з м’ячем стоїть в центрі. Ведучий кидає одному із учасників м’яч, називаючи при цьому будь-яке слово, наприклад: to playі рахує до п’яти . Гравець, якому кинули м’яч, повинен за цей час скласти з цим словом речення. Наприклад: My brother likes to play football. Якщо ж він не встиг скласти речення, то вибуває з гри.

10.  “Calendar”

В класі розвішані картки з цифрами від 1до 7, що означають порядковий номер дня тижня. Сім учнів отримують картки, на яких написані назви днів тижня. Завдання учня – стати перед тією цифрою, яка відповідає дню тижня, позначеного на його картці. Кожен учасник гри називає день тижня, позначений на картці і його порядковий номер. Наприклад: “Monday is the second day of the week” Учитель звертається до класу “ Is it right or wrong?” Клас відповідає “It’s right” або “It’s wrong”


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 178; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!