Дайте визначення межі станції одноколійних і двоколійних ділянок



Межами станції є:

на одноколійних ділянках - вхідні світлофори;

на двоколійних ділянках окремо по кожній головній колії - вхідний світлофор, а за відсутності його - сигнальний знак "Межа станції".

Межі двох суміжних роздільних пунктів можуть збігатися. У таких випадках межею цих роздільних пунктів є вхідний світлофор або сигнальний знак "Межа станції", встановлені в створі.

Якщо за місцевих умов неможливо позначити межі роздільних пунктів вхідним світлофором або знаком "Межа станції", то між цими роздільними пунктами межа встановлюється за граничними стовпчиками або стиками рамних рейок, визначеними начальником залізничного цеху.

Порядок оформлення ДСП відомостей про фактичне прибуття-проходження поїзду.

Час фактичного прибуття або проходження кожного поїзда та його номер черговий по станцiї зобов’язаний занести до журналу руху поїздів (ф.ДУ-2) або у графiк виконаного руху i негайно сповiстити чергового сусiдньої станцiї, що вiдправила поїзд, та поїзного диспетчера i, крiм того, забезпечити передачу вiдповiдної iнформацiї в автоматизовану систему управлiння(АРМ ДСП).

ДУ-2: ліва сторона для непарних поїздів, права- для парних; в журнал вносять № поїзда, час його відпр. з сусід.стан., час приб. на свою стан., № колії на яку прибув, час відпр. зі стан.(своєї); також вказано к-ть вагонів у поїзді, його вага(т); в останній графі(гр.9) указ. додат.примітки: № жезла (при ЕЖС), № ПД (пис.дозвіл) та пункт його заповнення(п.ІІ) при переході на ТЗЗ або при прийомі по забороняючому (п.І)і т.п.

Різниця між червоними відмітками на кінцях пікету складає 2.7 м. Визначити величину ухилу.

                ухил-i=h/l

h=різниця висот;l=довжина

     і=2,7/100=0,027=27 промили

Білет №12

Техніка виконання маневрових робіт на витяжних коліях

Найпростіше виконання маневрів на майданчику – витягування составу за потрібну стрілку і осадження його на потрібну колію, де після зупинки виконується відчеплення вагонів. Такі операції називаються маневри осадження.

Суть маневрів одиночнимипоштовхами – після витягування маневрового составу за розподільну стрілку, потрібна група вагонів відчіпляється, состав розганяється і різко гальмує, а відчеп продовжує рухатися по інерції до місця призначення.

Метод сортування вагонів серійними поштовхами полягає у наступному: маневровий состав витягується на витяжку близько на 200 м від першої розподільної стрілки. Тут при зміні напрямку руху відчіпляється перша група вагонів. Виконується швидкий розгін (15-18 км/год) і різке гальмування до 5 км/год. На початку гальмування відділяється перша група вагонів, а в кінці відбувається відчеплення наступної групи вагонів, що йде на іншу колію і дії повторюються.

Спосіб сортування вагонів багатогрупнимипоштовхами – після перестановки составу на витяжну колію для кожного поштовху відчіпляється не одна, а три-чотири групи вагонів, які потім направляються в сортувальний парк на різні колії.

Розташування роздільних пунктів в профілі.

Дільниця колії, де розміщуються станції, роз’їзди або обгінні пункти називається станційною площадкою.

а)Розташування станційноїплощадки «на горбу»: забезпечує сприятливі умови для уповільнення поїздів на підході к роздільному пункту, а також для розгону після зупинки, безпеку одночасного прийому на одноколійних лініях, але при цьому погіршуються умови зсуву поїзда, який затримано перед вхідним сигналом.

б)Розташування станційної площадки в поглибленні профілю «в ямі» погіршує умови розгону поїздів після зупинки і умови одночасного прийому поїздів на одноколійних лініях, але зникає небезпека уходу вагонів на перегін.

в)Розташування станційної площадки на уступі займає середнє положення по своїм якостям між двома попередніми варіантами.

В місцях переходу від станційної площадки до ухилу влаштовують спрягаючи криві (в вертикальній плоскості) радіусами:

20000м на швидкісних лініях,

15000 м на лініях першої і другої категорії;

10000 м на особливо навантажувальних лініях і лініях третьої категорії,

5000 м на лініях четвертої категорії.

Станції, роз’їзди і обгінні пункти слідує розташовувати на горизонтальній площадці. В окремих пунктах дозволяється розміщення роздільних пунктів на ухилі не крутіше 1.5 %0 (ПРОМІЛІ) , а у важких умовах допускається до 2.5 %0 .


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 1652; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!