Оформлення списку використаних джерел



Список використаних джерел – елемент бібліографічного апарату, що містить бібліографічні описи використаних джерел і розміщується після висновків.

Бібліографічний опис складають за друкованим твором або виписують із каталогів і бібліографічних покажчиків повністю без пропусків будь-яких елементів, скорочення назв тощо (при цьому враховують відповідність бібліографічного опису вимогам чинного міжнародного стандарту ГОСТ 7.1-84, за винятком вимог Изм. № 4 (ІПС № 2 2001)). Завдяки цьому можна уникнути повторних перевірок, вставок пропущених відомостей.

Джерела можна розміщувати одним із таких способів: в алфавітному порядку прізвищ авторів або заголовків, (найбільш зручний для користування і рекомендований при написанні курсових робіт), у порядку появи посилань у тексті, у хронологічному порядку.

Відомості про джерела, включені у список, необхідно давати відповідно до вимог міжнародних і державного стандартів з обов'язковою вказівкою назв праць.


Підготовка, порядок і процедура захисту курсової роботи

Порядок рекомендації курсової роботи до захисту

 

Завершена курсова робота подається студентом науковому керівнику у зброшурованому вигляді не пізніше ніж за два тижні до початку публічних захистів.

Відгук наукового керівника пишеться в довільній формі. У ньому керівник зазначає рівень підготовки студента, обґрунтування вихідних положень наукового пошуку, здійснення самостійного й завершеного наукового дослідження, уміння працювати з літературою і добирати адекватні меті й завданням роботи методи дослідження об’єкта та предмета; характеризує ступінь опанування студентом сучасними методами дослідження й уміння впроваджувати у практику навчання й виховання дітей і молоді теоретично обґрунтовані нові наукові ідеї, а також вказує на сформованість умінь студента логічно, аргументовано викладати матеріал та робити висновки. Науковий керівник має чітко висловити свою думку щодо рекомендації курсової роботи до захисту і визначитися щодо рекомендованої оцінки здійсненого дослідження за критеріями (у системі ECTS).

Керівник курсового дослідження разом із своїм відгуком та резюме подає його завідувачу кафедри для обговорення на засіданні кафедри з метою ухвалення висновку про завершеність та готовність дослідження до захисту. Публічний захист курсової роботи на кафедрі здійснюється у визначені кафедрою терміни. Склад комісії для захисту – не менше ніж три особи.


Порядок рецензування курсової роботи

На засіданні кафедри після обговорення ступеня готовності та якості виконаної курсової роботи з метою подальшого незалежного оцінювання дослідження з колависококваліфікованихнауково-педагогічних або наукових працівників призначається рецензент. Згідно з рішенням кафедри може бути призначений внутрішній або зовнішній рецензент.

Рецензент, який надає «внутрішню» рецензію, призначається від кафедри, за якою закріплено написання курсових робіт, або інших кафедр відповідного структурного підрозділу університету. Рецензент, котрий надає «зовнішню» рецензію, запрошується з інших структурних підрозділів університету або з інших ВНЗ та науково-дослідних інститутів України.

Виконана курсова робота передається для аналізу й оцінки рецензентові. До роботи додається висновок наукового керівника з оцінкою роботи. У тому разі, коли висновок кафедри про якість курсової роботи є негативним, разом із витягом із засідання кафедри робота передається до Вченої ради Інституту для прийняття остаточного рішення щодо подальшого навчання студента або його відрахування з інституту.

Не пізніше ніж за 5 днів до публічного захисту студент подає повністю готову та оформлену курсову роботу у двох примірниках на кафедру. До роботи додається рецензія призначеного кафедрою рецензента (у двох примірниках).

Рекомендації до оформлення рецензії

Обсяг рецензії – 1 – 2 сторінки друкованого тексту. Рецензія має охоплювати аналіз таких позицій дослідження:

- актуальність теми роботи;

- наукова новизна проведеного дослідження;

- наукова, практична і методична цінність роботи;

- пропозиції щодо покращення наукових досліджень студента у майбутньому;

- висновки та оцінка роботи за визначеними критеріями (у системі ECTS).


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 354; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!