Порядок виключення стрілок з централізації без збереження користування сигналами



ШНС согласовав с ДСЦПТ время начала работ, делает запись в ДУ-46 о выключении стрелки. В записи указывается цель и способ выключения, а также необходимость запирания остряков стрелки. ДСЦПТ запирает стрелку на закладку и навесной замок, а на стрелочные кнопки надевает красные колпачки и подписывает запись ШН. ДСЦПТ дает разрешение ШН приступить к выключению стрелки из централизации. ШН отключает контрольную цепь стрелки и совместно с ДСЦПТ убеждается, что выключена именно та стрелка, о которой сделана запись ( по отсутствию контроля положения стрелки и нулевому показанию амперметра при нажатии стрелочной кнопки). После этого ШН приступает к производству работ.

Об окончании работ ШН сообщает ДСЦПТ, который в свободное от движения поездов время снимает замок со стрелки. ШН(С) включает стрелку в централизацию и вместе с ДСЦПТ проверяет правильность работы стрелки: перевод стрелки, получение контроля ее положения на пульте управления в "+" или "-", соответствие фактического положения стрелки положению стрелочной кнопки и индикации на пульте управления.

При производстве работ на стрелке, которая является охранной в других маршрутах, эта стрелка должна выключаться с сохранением пользования сигналами.

 

 

БІЛЕТ 2

Загальні вимоги до споруд та пристроїв метрополітену. Габарити.

  Споруди та пристрої метрополітенів повинні утримуватися в справному стані та відповідати вимогам, які забезпечують безпечне пропускання поїздів (рухомого складу) з найбільшими встановленими швидкостями та безпечне пересування пасажирів.

    Запобігання появі несправностей і забезпечення довгострокової служби споруд і пристроїв мають бути головним завданням в роботі працівників, які відповідають за їх утримання.

Споруди, пристрої, механізми та обладнання мають відповідати проектній документації та технічним умовам. На основні споруди, пристрої, механізми та обладнання мають бути технічні паспорти, які містять у собі найважливіші технічні й експлуатаційні характеристики.

Внесення змін у конструкції споруд і пристроїв, які призводять до зміни їх паспортних (проектних) характеристик, допускається тільки за погодженням з керівництвом метрополітену.

Споруди та пристрої ліній метрополітену, електродепо та під'їзні колії до них мають відповідати вимогам габаритів наближення споруд і обладнання, які встановлені "Метрополітени. Габарити наближення будівель, обладнання і рухомого складу "

Габарити наближення споруд та обладнання мають дотримуватись під час проектування, будівництва, реконструкцій і капітальних ремонтів ліній метрополітену та електродепо, під'їзних колій, а також під час експлуатації усіх споруд, обладнання й пристроїв.

Внесення змін у конструкції споруд і пристроїв, які призводять до зміни їх паспортних (проектних) характеристик, допускається тільки за погодженням з керівництвом метрополітену.

Внесення змін до архітектурних рішень станцій і вестибюлів за умови відповідного обґрунтування допускається з дозволу керівника метрополітену відповідно до вимог "Споруди транспорту. Метрополітени" за погодженням з авторами архітектурного оформлення цих споруд з дотриманням авторських прав, що регулюються чинним законодавством.

Внесення змін в конструкції будинків та споруд проводиться в рамках реконструкції, капітального ремонту або технічного переоснащення. Проектування виконується відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та вимог "Склад та зміст проектної документації на будівництво".

Побудовані, реконструйовані та після проведення капітального ремонту лінії, споруди, пристрої та будівлі приймаються в експлуатацію відповідно до вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності тільки після затвердження нормативно-технічної документації, що встановлює порядок їх роботи, безпечної експлуатації та визначає умови забезпечення безпеки руху поїздів, безпечного перевезення пасажирів, охорони праці, та після перевірки знань працівників, які обслуговують ці споруди та пристрої, на знання зазначеної документації.

Забороняється порушувати габарити споруд та обладнання після проведення будь-яких ремонтних, будівельних робіт і робіт з технічного обслуговування споруд та обладнання.

Відстань між осями суміжних колій на прямих ділянках, а також кривих радіусом 500 м і більше має бути не менше ніж:

на головних коліях у двоколійних тунелях без проміжних опор - 3400 мм;

на мостах та естакадах - 3700 мм;

на головних коліях наземних ділянок, у місцях укладання перехресних з'їздів і на коліях обороту рухомого складу - 4000 мм;

на паркових коліях - 4200 мм;

на деповських коліях - 4500 мм;

на паркових коліях, призначених для пересування рухомого складу залізниць - 4800 мм.

 Навантажений на відкритий рухомий склад вантаж (з урахуванням упакування та закріплення) має розміщуватися в межах встановленого габариту навантаження.

Вантажі, які не можуть бути розміщені на відкритому рухомому складі в межах габариту навантаження (негабаритні вантажі), перевозяться відповідно до порядку, затвердженого керівником метрополітену.

Вивантажені або підготовлені до навантаження біля колій метрополітену вантажі (матеріали, обладнання тощо) повинні бути укладені та закріплені так, щоб габарит наближення обладнання не порушувався.

 

 


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 205; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!